Aktualizace stránek
Reportáže a fotoreportáže

Seriál Ponyliga pokračoval v Opřeticích

Již šestým kvalifikačním kolem pokračoval seriál Ponyliga 2017 v sobotu 24. června na kolbišti v Opřeticích.

Kvalifikační kolo seriálové soutěže Ponyliga určené pro jezdce věkové kategorie 8 - 12 let bylo vyhodnoceno z otevřené handicapové soutěže LP.  Na startu otevřené soutěže se sešlo 29 dvojic. Soutěž na čas vyhrála Valentýna Kuková s klisnou Blueberry Walmart, druhá skončila Laura Najmanová s Gerou, která se stala zároveň vítězkou kvalifikačního kola Ponyligy - (foto).

 

Kvalifikační kolo seriálové soutěže Pony Extraligy určené pro jezdce věkové kategorie 8 - 16 let bylo vyhodnoceno z handicapové soutěže SP ve které startovalo 19 dvojic. Vítězkou otevřené soutěže se stala Karolína Prušáková a Sargo, druhý skončil v rámci otevřené soutěže Viktor Skutecký - Don Piro a zároveň se tato dvojice stala vítěznou v rámci hodnocení kvalifikačního kola Pony Extraligy - (foto).

 

Připravujeme pro Vás opět bohatou fotogalerii, kterou od pondělí najdete na webu www.Horse.Zonerama.com <<<

 

Dalším, již sedmým kolem 30. července pokračuje seriál v Herouticích. 

Ponyliga  Pony Extraliga

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 25. 06. 2017 | 343 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Drezura

CDIP Brno 2017

Aktualizováno 18. 6. 2017 - V rámci nedělního programu na účastníky CDIP čekala volná sestava na hudbu. Do úlohy nastoupila i naše tři devčata a nejvíce se vedlo opět domácí dvojici Julii Sekaninové s Don Johnsonem s výsledkem 67,333% dokončila úlohu na 10 místě. Další naše výsledky - Julie Pásková a Flueramos Sem - 64,291% 16. místo a Nikola Feherová s Kimberly - 63,875% skončila na 17 místě.

Vítězkou se v 17-ti členném startovní poli stala rakouská dvojice Lilly Messner a 9-letý palomino hřebec Helios B s výsledkem 74,083%. Tato dvojice je v rámci světového žebříčku FEI hodnocena na 104 místě. Oproti loňskému výsledku, kdy startovala v sedle 17 letého valacha Heidewinde´s Wesley (47 místo FEI žebříčku) si polepšila ze třetího místa na vítěznou letošní pozici a pro zajímavost v loňském roce právě Lilly byla účastna ME pony a v rámci prvních dvou mistrovských úloh dokončila na 44 resp. 55 místě což jí nezaručilo postup mezi nejlepší 18- ti členné pole do závěrečné volné sestavy na hudbu!


Aktualizováno 17. 6. 2017 - Sobotní program byl pro účastníky CDIP ve znamení úlohy jednotlivců. Do úlohy nastoupila i naše tři devčata a nejvíce se vedlo opět domácí dvojici Julie Sekaninová s Don Johnson s výsledkem 66,951%. Další naše výsledky - Julie Pásková s Flueramos Sem - 65,65% a Nikola Feherová s Kimberly - 62,195%.

Finálový nedělní den bude ve znamení volné jízdy na hudbu. Startovní listiny zatím nejsou k dispozici! Pro ty kteří na Pansko Líchu nedorazí je k dispozici od 8:30 hodin i online TV přenos na stránkách WWW.EQUITV.CZ <<<


Dnes bylo zahájeno CDIP Brno. Tradičně v posledních letech jediný mezinárodní mítink na našem území pro jezdce pony. Za Českou republiku se pony tůry účastní domácí brněnská dvojice Julie Sekaninová s Don Johnson, Nikola Fehérová a Kimberly a Julie Pásková Fleuramos Sem.

Páteční program zahajila soutěž FEI Team test pro pony ve které dosáhla z 18 startujících dvojic na nejlepší domácí výsledek Julie Sekaninová s Don Johnson dokončila za 65,726% a toto ohodnocení od třech zahraničních rozhodčích hodnotící tuto úlohu znamenalo 13. místo.

Nikola Feherová dokončila za 64,487% a Julie Pásková za 61,837%.

I zde jezdcům pochopitelně jde o procentické výsledky, neb opět cesta přes CDIP a splněné limity může vést na ME pony v drezuře!

Páteční výsledovka pony FEI Team Test <<<

Sobotní program pro jezdce na pony bude ve znamení úlohy FEI pony jednotlivci.

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 16. 06. 2017 | 329 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Všestrannost

Barbora Vaňková opět na CCIP v Itálii

Aktuálně 18. 6. - 14:40h. - Barbora dnes dokončila úspěšně celou soutěž CCIP 2*. Bohužel na své konto v závěrečné skokové zkoušce připsala 8 tr. bodů a celkový výsledek 66,50 b. stačil na konečné 4. místo! Každopádně tímto výsledkem si vyjela Bára nutný kvalifikační limit FEI pro účast na ME pony ve všestrannosti 2017 - Gratulujeme!

Celkovou vítězkou se stala italská jezdkyně Giovanna Bolaffio v sedle 17-leté irské klisny Dromalga Noor s výsledkem 59,40b. Klisna vítězky má již za sebou bohatou kariéru jak v týmu Irska odkud pochází, tak i po prodeji do Itálie se sestrou vítězky Ludovicou, která v sedle klisny Dromalga Noor nejlépe prezentovala Itálii na ME pony v Arezzu, kde dokončila na 19 místě, ale mají za sebou účast i na ME Jaszkowu (2011) a ME Fontainebleau (2012).


Aktuálně 17. 6. - 20:19h. - Barbora dnes dokončila terénní zkoušku na výbornou! Byla ve zkoušce nejrychlejší ze všech startujících a v cíli si připsala pouze 8,4 bodu za překročení času a k výsledku po drezurní zkoušce tyto body přidala a součtem 58,50 průběžně po dvou zkouškách vede!

Jejím konkurentům se ani jednomu nepodařilo přijít do cíle v lepším čase a i proto se Bára před poslední zkouškou usídlila na vedoucí pozici! Jako jediná z devíti členného pole nedokončila rakouská Sophie Dorninger.

V neděli je na programu závěrečná skoková zkouška, která Báru dělí od splnění limitu pro start na ME pony 2017!


Aktuálně 16. 6. - 19:00h. - Barbora má za sebou úspěšně úvodní drezurní zkoušku, kterou zajela za 65,590% na body 50.10 což jí řadí na 4 místo po drezurní zkoušce.

Průběžně vedoucí je domácí dvojice Elena Datti s 15 letým valachem GODO VAN HET PUTTENHOF. Tato dvojice již letos v rámci CCIP 2* zvítězila a to v březnové Ravenně a květnovém mítinku v Pratoni del Vivaro. Samotný valach již úspěšně v letech 2009 a 2010 dokončil ME v Moorsele a v anglickém Bishop Burton.

Zítra čeká Báru terénní zkouška!


Barbora Vaňková s Lipton Sinajem se po měsíci vrací do Itálie, tentokráte do střediska Scandiano, kde jsou na programu tři mezinárodní soutěže ve všestrannosti.

Barbora se bude prezentovat v soutěži CCIP 2*, která by jí v případě úspěšného absolvování v limetech FEI otevřela cestu na letošní ME Pony ve všestrannosti.

Dnes v pátek 16. června zahajuje soutěž CCIP 2* drezurní zkouškou od 17:45 hodin. 

Na start se postaví reprezentanti domácí Itálie, Rakouska a také Barbora. Celkem startovní listina drezurní zkoušky čítá 9 jmen a Barbora bude startovat v 18:15 hodin.


| Autor: Honza | Vydáno dne 16. 06. 2017 | 554 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Martinický Pony Weekend 2017 dnes vyvrcholil

Martinický Pony Weekend dnes v neděli 11. června 2017 vyvrcholil dvěma nejvyššími soutěžemi o Cenu společnosti Equiservis.

V handicapu SP startovalo 27 dvojic a základní kurz z dílny stavitele Zdeňka Krpely zvládlo bezchybně 10 dvojic. O umístění na vedoucích příčkách rozhodlo tedy jedno rozeskakování na čas. Nejrychlejší a bezchybná byla Gabča Kopřivová s LIPO z JK Trojanovice (foto). Vlastně reálně nejvzdálenější startující účastník si z Martinic odvezl "první deku" Pony Weekendu 2017.Druhá skončila Klára Hlaváčková a Shadow a třetí Saša De Jagerová a Best Simplys Boy.

Nejvyšší klasickou soutěží nedělního programu byl handicap STP Ceny společnosti Equiservis, kterou vyhrál jediný bezchybný a to již v základním kole Daniel Hakr a QUINTEN z JS Horseland Equiservis. Díky pouze jedné bezchybné dvojici z 12 startujících v základním kole nebylo rozeskakování. Druhá skončila jednou chybující Jana Táboříková a Kara a třetí Klára Hlaváčková a Shadow.

K sobotnímu stylovému programu se vrátíme s hodnocením během následujícího týdne a pro příznivce obrázku jsou již k dispozici fotogalerky ze soboty i neděle!

 

Fotogalerii najdete na webu www.horse.zonerama.com

 

Kompletní výsledky najdete na webu pořadatele - ZDE <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 11. 06. 2017 | 448 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Rozpisy - Skoky

Pony Weekend již zítra zahajuje

V Martinicích již zítra 10. června 2017 startuje bohatě obsazený PONY WEEKEND 2017.

Speciální podnik pouze pro jezdce pony bude v sobotu mít na programu tři vypsané stylové soutěže na handicapech ZP - LP.

V těchto soutěžích dle velkého zájmu dochází k dlení startovních listin v handicapu ZP na dvě, v ZLP dokonce na tři a v handicapu LP pak na dvě skupiny.

Díky obrovskému zajmu již není možno se hlásit do soutěže 3, kde je kvóta 50 startů naplněna!

Sobotní program pokračuje v odpoledních hodinách ještě soutěží SP a STP a v rámci sobotního programu uvidíme přes 200 startů, výhradně soutěžících v sedle pony.

Nedělní program má na programu již klasicky hodnocené soutěže v handicapech pro pony a uvidíme taktéž bohatá startovní pole.

Sobotní program zahajuje v 8 hodin handicapem ZP, následovat bude od 10:30 hodin handicapová stylová soutěž ZLP a cca od 14:00 hodin soutěž LP. Soutěže na čas SP a STP budou následovat po stylovkách a předpokládáme, že soutěž SP nezačne dříve než v 16:30 h. Každopádně soutěže na sebe budou plynule navazovat.

Počasí je objednané, takže i pro diváky bude určitě mítink správnou volbou k návštěvě.

 

Více najdete na webu pořadatele ZDE <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 09. 06. 2017 | 289 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Rozpisy - Skoky

Pony Weekend v Martinicích

Dovolujeme si Vám přinést několik informací ke speciálním pony závodům PONY WEEKEND 2017, které proběhnou 10. - 11. 6. 2017 v Martinicích.

PONY WEEKEND 2017 nabízí v tuto chvíli ještě několik posledních volných míst ve startovních listinách. připomínáme, že sobotní stylové soutěže patří do seriálu STYL ŠAMPIONÁT PONY 2017. V sobotu a v neděli je pak možné bodovat do PLZEŇSKÉ JUMP TOUR 2017 kategorie PONY.

Celé tyto závody vrcholí v neděli dvěma posledními soutěžemi obtížnosti SP a STP, vypsanými jako Ceny společnosti EQUISERVIS.

Velmi se všichni těšíme na tyto závody a srdečně zveme i rodinné příslušníky malých jezdkyň a jezdců. Připraveno je i obnovené dětské hřiště v Martinicích, k dispozici bude minigolf po generální rekonstrukci a také nová trampolína pro nejmenší děti. Máme tedy celkem 2 trampolíny!!

Autorem parkurů bude opět pan Zdeněk Krpela, který již mnohokrát prokázal svoje zkušenosti právě i v kategorii PONY.

Přihlášky je možné realizovat přes systém JIS - ZDE <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 30. 05. 2017 | 378 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Národní pohár mládeže ČJF a FEI Pony úvodní v Herouticích

I v rámci heroutického drezurního podniku o uplynulém víkendu 27. - 28. května 2017 byla vypsána FEI drezurní úloha Pony úvodní, která je jednou z kvalifikačních pro Národní pohár mládeže. V Herouticích se sešlo tříčlenné startovní pole do této mezinárodní úlohy.

Nejúspěšnější byla Nikola Feherová a Kimberly - 64,708%, druhá skončila Tereza Matoušková a Emil R - 61,416% a třetí Kristýna Chmelová a Corrie - 59,375%.

Výsledky najdete i z dalších kvalifikačních úloh do seriálu Národní pohár mládeže ČJF na JISu -   - ZDE <<<

​Fotogalerii najdete na webu www.horse.zonerama.com

 

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 29. 05. 2017 | 364 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Skoky

Pozvánka Nové Zámky skoky

V sobotu 3. 6. 2016 pořádá Dvůr Nové Zámky u Litovle parkurové závody pro všechny pony jezdce. Vypsány jsou soutěže od ZP po STP.

Stavitelem je zkušený stavitel MVDr. Josef Živníček z Hradce na Moravicí.

V pátek večer je možno si parkury vyzkoušen nanečisto. Uzávěrka přihlášek je ve středu 31. 5. 2017.

Přihlášení realizujte přes JIS!!!


| Autor: Honza | Vydáno dne 29. 05. 2017 | 319 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Drezura

Národní pohár ČJF děti a mládeže v drezuře o víkendu v Herouticích

Národní pohár ČJF děti a mládeže v drezuře zavítá o tomto víkendu 27. - 28. května 2017 do Heroutic. V rámci programu v sobotu  mají jezdci v sedle pony k dispozici kvalifikační úlohy DU-A a DD a v neděli je na programu FEI pony úvodní a úloha DU-B.

Přihlášky lze realizovat do pátku 26. 5. - 12 hodin pře systém JIS - ZDE <<<

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 23. 05. 2017 | 236 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Profily

Zpátky v čase - profil Barbory Vaňkové

Díky výtečnému výsledku Barbory Vaňkové na mezinárodním všestranném podniku v Itálii o uplynulém víkendu si připomeňme i krátký video profil, který vznikl již před dvěma lety při Galavečeru pony v Rýmařově, kdy právě Báru vyzpovídala Anna Lani Novak.

 


 

Symbolicky se vracíme k vítězům! Dnes Vám představíme video profil vítězky výkonnostního žebříčku ve všestrannosti Barbory Vaňkové, který byl pořízen zvídavou reportérkou Lani Novak při Galavečeru pony 2014 v Rýmařově.

 

Nebo lze shlédnout ZDE <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 22. 05. 2017 | 345 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Všestrannost

Barbora Vaňková plní kvalifikaci na ME pony v Itálii

Aktualizováno 21. 5. - 14:08h - Tak bohužel nakonec Barbora končí druhá, neb její chyba ve skokové zkoušce byla připsána jiné jezdkyni a proto Barbora s jednou chybou končí nakonec druhá i to je krásný výsledek!!! Bohužel toto výsledkové "faux pas" by u nás málokdo rozdýchával co je v Itálii asi běžné, nadvakrát opravované výsledky to asi není hodno dvouhvězdového mezinárodního pořadatele!!!


Aktualizováno 21. 5. - 13:20h. - Barbora Vaňková zvítězila v rámci soutěže CCIP1* v italském středisku Pallare Savona, když jako jediná ze tří účastniků dané soutěže v rámci poslední skokové zkoušky s Lipton Sinajem neudělala jedinou chybu oproti jejím soupeřkám a zůstala tedy na bodové hodnotě 47,50 b, které si zapsala v páteční drezurní zkoušce.

 

Gratulujume k vítězství v mezinárodním měření v rámci CCIP1*!!!

 

Oficiální výsledky - avšak vzhledem k včerejší zkušenosti s "20" Báry musíme ještě vyčkat zda-li pověstným klidem nebude odpoledne vše jinak- snad NE!.

 

      Dressage
Punti max: 270
Dopo Dress Cross Country
Distanza: 2600 m
Velocità: 460 m/min.
Dopo Cross Country Salto Ostacoli
Distanza: 490 m
Velocità: 350 m/min.
Punt. Finale
Pos Tes. Cavaliere
Cavallo
Punti Pen. Perc. Punt. Class. Pen. Tempo Punt. Class. Punt. Class. Pen. Tempo Punt. Class.
1 135 VANKOVA Barbora CZE CZE LIPTON SINAJ  2004 47.50 0 68.330 47.50 1 0 5.29 0.00 1 47.50 1 0 0 0.00 1 47.50
2 136 HOUTE Sterre NED NED SECRET BENNY  2008   50.30 0 66.480 50.30 2 0 5.27 0.00 2 50.30 2 4 0 4.00 2 54.30
3 137 TAMBURRINO Laetitia C.I.LOMBARDO ITA ARTS ARASON  1999  61.50 0 58.990 61.50 3 20 r(4) 5.39 20.00 3 81.50 3 4 0 4.00 2 85.50

 


 

Aktualizováno 21. 5. - A máme pro naše příznivce až neskutečně dobrou zprávu!

Báře nakonec byl výsledek z terénní zkoušky opraven a není zatížena penalizací a je po dvou zkouškách průběžně první v rámci CCIP1*!!!

Dnes jí čeká poslední a závěrečná zkouška skoková! Držíme palečky!

      Dressage
Punti max: 270
Dopo Dress Cross Country
Distanza: 2600 m
Velocità: 460 m/min.
Dopo Cross Country Salto Ostacoli
Distanza: 490 m
Velocità: 350 m/min.
Punt. Finale
Pos Tes. Cavaliere
Cavallo
Punti Pen. Perc. Punt. Class. Pen. Tempo Punt. Class. Punt. Class. Pen. Tempo Punt. Class.
1 135 VANKOVA Barbora CZE CZE LIPTON SINAJ  2004  47.50 0 68.330 47.50 1 0 5.29 0.00 1 47.50 1     0.00 0 47.50
2 136 HOUTE Sterre NED NED SECRET BENNY 2008 50.30 0 66.480 50.30 2 0 5.27 0.00 2 50.30 2     0.00 0 50.30
3 137 TAMBURRINO Laetitia C.I.LOMBARDO ITA ARTS ARASON  1999  61.50 0 58.990 61.50 3 20 r(4) 5.39 20.00 3 81.50 3     0.00 0 81.50

 


Evropská mise pro Barboru Vaňkovou s Lipton Sinajem v mezinárodním srovnání probíhá o tomto víkendu 19. - 21. května 2017 v italském středisku Pallare Savona.

V rámci mezinárodních závodů CCI a CIC 1* a 2* probíhají i mezinárodní soutěže pony CCIP 1* a CCIP 2*.

Právě v jednohvězdové mezinárodní soutěži CCIP se prezentuje naše nejúspěšnější pony všestranná jezdkyně Barbora Vaňková v sedle 13- letého Lipton Sinaje.

V rámci páteční drezurní zkoušky Bára zajela výtečnou úlohu a průběžně se ujala v tříčlenném startovním poli vedení ziskem 68,330% v přepočtu 47,50 b., druhou příčku si v drezuře zajistila bodovým výsledkem 50,3 b holandská dvojice Sterre Houte a Secret Benny a třetí příčku po drezurní zkoušce obsadila domácí italska dvojice.

 

Sobotní terénní zkouška vyšla nejlépe holandské dvojici, která se ujala průběžného vedení po dvou zkouškách a naší Barboru bohužel na překážce č. 18 potkala penalizace 20 trestných bodů stejně jako domácí italskou dvojici.

Průběžné pořadí CCIP1* po dvou zkouškách: 

  Dressage
Punti max: 270
Dopo Dress Cross Country
Distanza: 2600 m
Velocità: 460 m/min.
Dopo Cross Country Salto Ostacoli
Distanza: 0 m
Velocità: 0 m/min.
Punt. Finale
Pos Tes. Cavaliere
Cavallo
Punti Pen. Perc. Punt. Class. Pen. Tempo Punt. Class. Punt. Class. Pen. Tempo Punt. Class.
1 136 HOUTE Sterre NED NED SECRET BENNY-  2008 50.30 0 66.480 50.30 2 0 5.27 0.00 1 50.30 1     0.00 0 50.30
2 135 VANKOVA Barbora CZE CZE LIPTON SINAJ - 2004] 47.50 0 68.330 47.50 1 20 r(18) 5.29 20.00 3 67.50 2     0.00 0 67.50
3 137 TAMBURRINO Laetitia C.I.LOMBARDO ITA ARTS ARASON - 1999  61.50 0 58.990 61.50 3 20 r(4) 5.39 20.00 2 81.50 3     0.00 0 81.50

 

O celkovém výsledku bude jasno zítra po skokové zkoušce.


| Autor: Honza | Vydáno dne 20. 05. 2017 | 1391 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Seriál Ponyliga pokračoval v Herouticích

Již pátým kvalifikačním kolem pokračoval seriál Ponyliga 2017 v neděli 14. května na kolbišti v Herouticích.

Kvalifikační kolo seriálové soutěže Ponyliga určené pro jezdce věkové kategorie 8 - 12 let bylo vyhodnoceno z otevřené handicapové soutěže LP.  Na startu otevřené soutěže se sešlo 16 dvojic a do rozeskakování postoupilo deset bezchybných dvojic. Nejrychlejší a bezchybnou v kurzu rozeskakování byla Laura Najmanová a Gera a vítěztsví v otevřené soutěži ještě podtrhla vítězstvím v rámci 5. kvalifikačního kola Ponyligy. Druhá v rámci otevřené soutěže skončila Bára Vaňková a Lipton Sinaj a třetí Anna Šeborová s Tweety.

V rámci kvalifikačního účtování seriálu Ponyliga druhá skončila Alena Kozojedová a třetí Klára Pulchartová (viz. FOTO).

 

Kvalifikační kolo seriálové soutěže Pony Extraligy určené pro jezdce věkové kategorie 8 - 16 let bylo vyhodnoceno z handicapové soutěže SP ve které startovalo pět dvojic. Vítězem otevřené soutěže a kvalifikačního kola Pony Extraligy se stala dvojice Viktor Skutecký - Don Piro, druhá skončila Alena Kozojedová - Beruška a třetí Barbora Vaňková a Lipton Sinaj.

Body do průběžného pořqdí za kvalifikační výsledky seriálové soutěže Pony Extraligy si připsala i druhá Barbora Vaňková a třetí Denisa Trnková (viz FOTO).

 

Bohatou fotogalerii najdete na webu www.Horse.Zonerama.com <<<

 

Dalším, již šestým kolem 24. června pokračuje seriál v JK Opřetice. 

Ponyliga  Pony Extraliga

| Autor: Honza | Vydáno dne 15. 05. 2017 | 510 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Rozpisy - Skoky

Ponyliga 2017 pokračuje tuto neděli!

Čtvrtým kolem bude v rámci Ceny Ankary již v neděli 14. května 2017 pokračovat seriál Ponyliga 2017 na kolbišti v Herouticích.

Seriál Ponyliga je nejstarší český seriál pro pony, letošní ročník je v pořadí již 15-tý a tradičně vrcholí během měsíce listopadu v heroutické hale. Více informací včetně průběžného pořadí najdete na stránkách www.ponyliga.cz.

 

Více info o závodě včetně rozpisu i možnosti přihlášení najdete na info servru ČJF ZDE<<<.

Uzávěrka přihlášek je 12. 5. 2017 ve 12 hodin.


| Autor: Honza | Vydáno dne 10. 05. 2017 | 276 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
index | 14-26 | předchozí | následující | Celkem 1001 článků

Partneři pony sportu 2015
Partner - Styl šampionatu pony 2015 a seriálu Ponyliga Partner - Benjamin Cupu 2015
Novinky
16.03.2016: Privátní web
Vítejte na privátním webu o ponysportu. Pokud zde bohužel nenajdete co hledáte, tak nezbývá než začít hledat dál a hlouběji ve virtuální sféře!

23.01.2016: Inzerujte zdarma!
Využijte nově možnost inzerovat! Nejen pony ale i případné Vaše akce, soustředění a další možnosti inzerovat zdarma v naší inzerci.
>>Inzerce<<
Inzerce
Inzertní systém - kategorie
1. Koně (1)
2. Připouštění - Hřebci
3. Vybavení
4. Služby
5. Akce
6. Práce, brigády
7. Seznamka
8. Stroje
9. Ostatní a nezařazené
Anketa
Líbí se Vám naše stránky a chodíte sem pro informace o ponysportu?

Ano (79 hl.)
 
Ne (75 hl.)
 
Info hledám jinde (47 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 201
Kalendář akcí
žádné akce
Styl šampionat 2015 Benjamin Cup 2015 Styl šampionat 2014 Fitmin Trophy Pony 2014 BenjaminCup 2014 4. ročník Dražka Cup 2014 Styl šampionat 2013 Beckmann Trophy Pony 2013 Dražka Cup 2013 M ČR Pony Zduchovice 2012 Styl šampionat 2012 ME Pony 2012 M ČR Pony Zduchovice 2011 M ČR Pony Zduchovice 2010 CSI P Zduchovice 2010 MČR Pony Zduchovice 2009 CSIP Zduchovice 2009 CSN - CSNP Heroutice 2009 CSIChJY under 25-B Heroutice 2008 MČR Pony Frenštát 2008 MČR Pony Pardubice 2007 ME Pony 2008 ME Pony 2007 Oficiální portál Pony komise ČJF- starý web Oficiální zpracování výsledků MČR Pony 2006, 2009-2012

Copyright Honza Matuška 2006 - 2016
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server