Aktualizace stránek
Drezura

Aktualizovaný seznam závodů a úloh pro plnění kvalifikace na MČR pony v drezuře

Přinášíme Vám opět průběžně aktualizovaný seznam závodů, kde je možné plnit kvalifikační limity pro účast na MČR v drezuře pony a to včetně úloh, které jsou k plnění vybrány.

Připomínáme, že kvalifikační dva ze tří výsledků musí být dosaženy v rámci kvalifikačních kol ČP v drezuře jezdců na pony a při těchto kolech jsou kvalifikační všechny pohárové soutěže a navíc jsou vybrány i takzvané nepohárové soutěže určené k plnění kvalifikací, které jsou vždy  označené "kvalifikační soutěž pro MČR pony v drezuře 2024", případně "kvalifikační soutěž pro MČR v jízdě na pony 2024" u úloh Z1.

 

Seznam závodů a vybraných úloh k plnění kvalifikací <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 17. 04. 2024 | 314 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Informace

Johann Sailer míří do Nových Zámku na kolo Speciál Českého poháru ČJF pony

Již tento víkend v Nových Zámcích vstupuje na pony scénu "speciální" novinka letošního roku!

Do Českého poháru ve stylovém skákání pony jezdců se zařazují čtyři kvalifikační kola Speciál.
V rámci těchto kol budou do programu mimo tradiční zavedené seriálové soutěže na styl zařazeny i dvě kombinované drezurně skokové soutěže, které známe již z formátu MČR pony.
 
Podle zájmu o účast se i tento nový formát těší zájmu ze strany pony jezdců a naší milou povinností je potvrdit účast pana Johana Sailera z Německa v roli stylového rozhodčího při úvodním kole Speciál.
 

Johann Sailer v únoru zahajoval školení pro nové zájemce o činnost stylového komisaře a v březnu školil naše stávající stylové komisaře.
Jeho účast na mítinku v Nových Zámcích mohou využít jak stávající styloví komisaři pro sjednocení posuzování v reálu, tak noví adepti, kteří si plní povinnou praxi. V případě zájmu je pochopitelně nutné Vaši účast domluvit předem s hlavní rozhodčí mítinku.
 
Velice se těšíme na první ozvěny nového formátu, kdy jezdci kombinované soutěže "Naděje pony" v případě splnění podmínek mají šanci získat přímý postup na MČR. Celé detaily pravidel najdete v seriálovém rozpisu na stránkách ČJF.
 
Speciální cena je připravena i pro vítěze úvodního dílu kola Speciál v soutěžích Naděje a Talent pony, díky našim partnerům, kterými jsou  společnosti Horse portal a Equiservis.
 

| Autor: Honza | Vydáno dne 16. 04. 2024 | 277 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Informace

ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců průběžně

Na webu ČJF v sekci "závody/seriály" najdete "průběžné bodování" seriálů pony. 

Najdete zde aktuálně již první výsledky ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024, na stejném místě budou postupně přibývat i průběžné hodnocení ČP ČJF v drezuře pony jezdců i ČP ČJF skoky.

Žebříčky budou průběžně aktualizovány dle dodávaných výsledků, které mají být vkládány do JIS k daným soutěžím pořadatelem.

 

Odkaz na žebříčky - Výsledky 2024  <<<   


| Autor: Honza | Vydáno dne 11. 04. 2024 | 258 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Skoky

Kolo Speciál při ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců

Již za týden v Nových Zámcích startuje "speciální" novinka letošního roku!
Do Českého poháru ve stylovém skákání pony jezdců se zařazují čtyři kvalifikační kola Speciál.
V rámci těchto kol budou do programu mimo tradiční seriálové soutěže na styl zařazeny i dvě kombinované drezurně skokové soutěže, které známe již z formátu MČR pony.
 
Kombinovaná soutěž "Naděje pony", pro jezdce ve věku 8 - 10 let na pony 135cm KVH a kombinovaná soutěž "Talent pony", pro jezdce věkové kategorie 11 -  13 let na pony do 148cm KVH.
 
Kombinovaná soutěž bude složena z drezurní úlohy a jedné skokové soutěže hodnocené na styl. Zajímavou specifikou kombinované soutěže pro jezdce 8 - 10 let je i možnost získat přímý postup na Mistrovství české republiky pony 2024.
Přímý postup pro kategorii Mistrovství České republiky v jízdě na pony, získávají první tři umístění z kombinované soutěže Naděje pony, při splnění podmínky výsledku drezurní zkoušky nad 60% a stylové známky minimálně 7.4 bodu.
 
Speciálním bonusem pro všechny účastníky kvalifikačního kola Speciál je připsání bodových výsledků do celoročního seriálového žebříčku Českého poháru ČJF ve stylovém skákání pony jezdců s koeficientem 1.05.
 
Kdy a kde proběhnou kola Speciál? 
V dubnu kolo Speciál hostí Dvůr Nové Zámky, v červnu proběhnou kola Speciál v Královicích u Slaného, ve Zduchovicích a v červenci proběhne kolo Speciál v Brně na Panské líše.
 
Více k pravidlům, najdete na stránkách České jezdecké federace v seriálovém rozpisu Českého poháru České jezdecké federace ve stylovém skákání pony jezdců 2024 - ZDE <<<
 
Zahraniční stylovým komisařem na úvodní kolo "Speciál" bude v Nových Zámcích Johann Sailer z Německa a s ním i naši komisaři Michal Mundil, který je  zároveň i stavitelem mítinku a Eva Siatková.
 
 
Přihlašovací systém JIS - Nové Zámky <<<
 

| Autor: Honza | Vydáno dne 10. 04. 2024 | 240 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Drezura

Kde a v jakých úlohách plnit kvalifikace na MČR pony v drezuře

Přinášíme Vám průběžně aktualizovaný seznam závodů, kde je možné plnit kvalifikační limity pro účast na MČR v drezuře pony a to včetně úloh, které jsou k plnění vybrány. Připomínáme, že kvalifikační dva ze tří výsledků musí být dosaženy v rámci kvalifikačních kol ČP v drezuře jezdců na pony a při těchto kolech jsou kvalifikační všechny pohárové soutěže a navíc jsou vybrány i takzvané nepohárové soutěže určené k plnění kvalifikací vždy označené "kvalifikační soutěž pro MČR pony v drezuře 2024", případně "kvalifikační soutěž pro MČR v jízdě na pony 2024" u úloh Z1.

Kvalifikační limity 2024:

Jezdci 8 - 10 let
2x dosažení minimálně 62 % v úlohách stupně obtížnosti Z a vyšších hodnocených na klasické „technické“ hodnocení.
1x dosažení minimálně 64 % v úloze stupně obtížnosti Z a vyšší hodnocené kvalitativním hodnocením.
Minimálně dvě kvalifikace musí být dosaženy v úloze ( Z4 ).
 
Jezdci 11-13 let
2x dosažení minimálně 65 % v úlohách stupně obtížnosti Z a vyšších hodnocených na klasické „technické“ hodnocení.
1x dosažení minimálně 69 % v úloze stupně obtížnosti Z a vyšší hodnocené kvalitativním hodnocením.
Minimálně dvě kvalifikace musí být dosaženy v úloze ( Z5 ).

| Autor: Honza | Vydáno dne 06. 04. 2024 | 374 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Drezura

Tereza na CDIP Sain Truiden

Aktualizováno 7.4. 2024 : V rámci nedělního programu startovala Tereza a TATTOO VH  BLOEMENHOF ve finálovém startovním poli 18 dvojic v úloze FEI pony freestyle, kde se naše dvojice opět v zahraniční konkurenci neztratila. Zapsaný výsledek naší dvojice 69.567% stačil na pěkné osmé místo v konkurenci jezdců ze šesti zemí Evropy.

Nejlépe si v celém podniku CDIP vedla ekipa Dánska, která v poslední úloze zapsala první čtyři místa.

 

Na Terezu, nyní čekají i další povinnosti a věříme, že se opět bude na mezinárodní scéně prezentovat na začátku května na prestižním mítinku 13. ročníku Compiègne Dressage Internationals, který se bude konat od 2. do 5. května 2024 v ramci mítinku CDIO5* proběhne i runda pro pony CDIP, to vše na severu Francie v městě Compiègne.

 


 

Aktualizováno 6.4. 2024 : V rámci sobotního programu startovala Tereza a TATTOO

 VH  BLOEMENHOF v rámci úlohy FEI pony individuál a v konkurenci 20 dvojic s výsledkem 68.694 % skončila na děleném osmém místě.

Tímto výsledkem si na svém druhém mezinárodním mítinku splnila i kvalifikační limity pro start na ME pony 2024, dané STP ČJF i podmínky FEI.

V rámci nedělního programu na dvojici bude čekat finálová volná sestava.


Tereza Alžběta Rockwell úspěšně vstoupila na mezinárodní scénu minulý týden při prestižním mítinku Aachen Festival 4 Dressage, který na světoznámém závodišti CHIO Aachen organizoval Belgičan Josy Evarars a již tento týden se prezentuje na dalším mezinárodním mítinku CDI Sint Truiden ve vlámské provincii Limburk v Belgii.

Jedná se o rodinný areál Stal Gravenhof, který leží v obci Zepperen nedaleko města Sint Truiden, ačkoli se jedná o malý areál má již dlouholeté zkušeností s pořádáním mezinárodních mítinků do úrovně CDI3*.

V rámci dubnového mítinku se při CDI3* Sain Truiden koná i runda pro pony ve které se prezentuje celkem 20 pony ze šesti zemí Evropy, včetně naší dvojice Terezy Alžběty Rockwell s devítiletou pony klisnou TATTOO VH  BLOEMENHOF.

 

Ve čtvrtečním programu byla soutěž rundy CDIP FEI pony team test vypsána jako úvodní pro celý mezinárodní mítink, Tereza startovala jako osmnáctá v pořadí startovní listiny a výsledek naší dvojice byl hodnocen 67.476%. Tento výsledek stačil na pěkné 8. místo v konkurenci dvaceti dvojic. 

Vítězkou úlohy byla reprezentantka Dánska Caroline Mortensen s patnáctiletým hřebcem MORGENSTERNS DAKAR s výsledkem 71.143%. Jezdkyně prezentovala hřebce, který již byl ve své kariéře na dvou ME pony.

 

Program pro pony pokračuje v sobotu úlohou FEI pony individuál. 

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 05. 04. 2024 | 261 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Drezura

Startuje ČESKÝ POHÁR ČJF 2024 v drezuře jezdců na pony

V Děpoltovicích se 5. - 7. dubna 2024 rozjedou kvalifikační kola ČP ČJF v drezuře jezdců na pony 2024, který je i letos vypsán ve čtyřech kategoriích.

Během dubna proběhnou kvalifikační kola ČP ČJF v drezuře jezdců na pony na pěti místech České republiky .

Po úvodním kole v Děpoltovicích již 7. dubna proběhne kvalifikace ve východních Čechách na Dolní Přímu, následující týden v termínu 13. - 14. dubna zamíří kvalifikace na Hanou do areálu Dvůr Nové Zámky. 

Třetí dubnový víkend proběhne kvalifikace v Královicích u Slaného a poslední dubnový víkend se seriál přestěhuje opět na Moravu, kde kvalifikace bude hostit Grunt Galatík v Těšánkách nedaleko Kroměříže.

V letošním roce budou kvalifikační kola ČP ČJF v drezuře jezdců na pony důležitá i pro zájemce o plnění kvalifikačních limitů pro účast na MČR pony 2024 v drezuře, neboť dva ze tří výsledků musí být ze soutěží kvalifikačních kol ČP v drezuře jezdců na pony a soutěží při těchto kolech označených příznakem "kvalifikační soutěž pro MČR pony v drezuře 2024"

Primárně je však ČP ČJF v drezuře jezdců na pony seriálovou soutěží, která vyvrcholí po 17 kvalifikačních kolech Finálem, které proběhne v Brně na Panské líše v termínu 14. - 15. září 2024.

Celá pravidla včetně termínového kalendáře najdete na webu ČJF <<<

 

Aktuálně již na webu JIS najdete otevřené přihlašování na úvodní kvalifikační kola:


6. - 7.4      Děpoltovice
7. 4.          Dolní Přím
13. - 14.4. Nové Zámky
21. - 22.4. Královice u Slaného
27. - 28. 4. Těšánky

Termínový kalendář <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 31. 03. 2024 | 206 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Drezura

Tereza na CDI Aachen Festival 4 Dressage

Tereza Alžběta Rockwell si pro svou soutěžní pony mezinárodní premiéru vybrala prestižní mítink Aachen Festival 4 Dressage, který na světoznámém závodišti CHIO Aachen organizuje Belgičan Josy Evarars se svým týmem a v letošním roce přilákal na tento mítink 193 dvojic od úrovně pony až po úroveň GP, kde se prezentovala řada olympioniků, které v létě uvidíme na OH v Paříži.

V rámci túry pro pony, která čítala v průběhu čtyř dní tři úlohy bylo přihlášeno 27 dvojic z osmi zemí Evropy.

Dnešní finále CDIP obstarala volná úloha - freestyle ve které se prezentovalo 18 dvojic a celý program zahajovala právě naše dvojice Tereza Alžběta Rockwell s devítiletou pony klisnou TATTOO VH  BLOEMENHOF a dosáhla výsledku 68.000%.

Z vítězství v úloze se radovala dánská dvojice Rikke Maria Schoubye JOHANSEN s D'ARTAGNAN 187, mimo jiné pony, který v loňském roce na našem území při CDIP Olomouc zaznamenal vítězný hatrick, ještě v sedle své polské jezdkyně W. Pawluk.

V aktuální sezoně se D'ARTAGNAN 187 vrátil zpět do Dánska, kde v roce 2016 mezinárodní kariéru zahajoval. Svých největších úspěchů včetně individuální medaile z ME pony zaznamenal však se svou polskou jezdkyní Weronicou Pawluk. 

 

Tereza úspěšně vstoupila na mezinárodní scénu a my se budeme těšit na další pěkné výsledky naší dvojice, která v dubnu plánuje start na CDI Sint Truiden ve vlámské provincii Limburk v Belgii a začátkem května plánuje Tereza mezinárodní starty ve Francii.| Autor: Honza | Vydáno dne 31. 03. 2024 | 242 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Drezura

CDIP Gössendorf

Druhým dnem na Velký pátek pokračují mezinárodní drezurní závody CDI4* Gössendorf , kde se prezentují i naše dvě dvojice Lucka Kodytková s Belagio HS a Barbora Krejčířová s Altrido Olet´s Koss.

 

V rámci páteční úlohy FEI pony individuál se opět z našich dvojic dařilo více Lucii Kodytkové s BELAGIO HS, která s výsledkem  67.297% obsadila celkové třetí místo.

 

Lépe už zajela jen dvojice reprezentantů Ilátie. Dnešní vítězkou stejně jako ve včerejším týmovém testu byla italská dvojice Mina Felicitas Simeone s klisnou Chica Del Sol a výsledkem 70.811%.

Naše druhá dvojice Barbora Krejčířová s Altrido Olet´s Koss zapsala výsledek 62.748%.

 

Pro pony mezinárodní mítink v rakouském Gössendorf končí, ale my už zítra budeme v Aachenu sledovat další naši reprezentantku Terezu Alžbětu Rockwell.

 

Již za měsíc a půl pak mezinárdní drezurní mítink dorazí i do České republiky. V polovině května bude pony tůra součástí CDI-W Olomouc a o následující měsic později tůru pro pony uvidíme i při CDI-W Brno.

 

 

Foto poskytl Miroslav Kodytek


| Autor: Honza | Vydáno dne 29. 03. 2024 | 298 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Drezura

Pony mezinárodně

Aktualizováno 28.3. - 18:30h. * Na mezinárodní scénu úspěšně v rámci závodů CDI Aachen - Festival 4 Dressage v rundě pro pony vstoupila i Tereza Alžběta Rockwell s Tattoo vh Bloemenhof, kdy naše dvojice dokončila úlohu FEI pony team test za 65.476%.


O prodlouženém velikonočním víkendu se naše drezurní jezdkyně prezentují na dvou mezinárodních drezurních mítincích.

 

V rakouském středisku Gössendorf při CDIP startují Lucka Kodytková s Belagio HS a Barbora Krejčířová s Altrido Olet´s Koss.

 

V německém Aachenu se na svou mezinárodní premiéru připravuje Tereza Alžběta Rockwell s Tattoo vh Bloemenhof.

 

V rakouském Gössendorfu již mají obě naše jezdkyně dnes dojeto, úvodní úloha FEI pony team test zahajovala již ráno a v osmičleném startovním poli si z našich lépe vedla Lucka Kodytková s Belagio HS, která úlohu dokončila s výsledkem 67.000% což nakonec stačilo na konečné čtvrté místo. Barbora Krejčířová s Altrido Olet´s Koss dokončila s výsledkem 62.905%. Vítězství pro Itálii vybojovala účastnice ME pony v Le Mans a Strzegomi Mina Felicitas Simeone s klisnou Chica Del Soul s výsledkem 68.762%.

 

V podvečer si svou mezinárodní premiéru odbyde v neměckém Aachenu i Tereza Alžběta Rockwell s devítiletou pony klisnou Tattoo vh Bloemenhof. Tereza se dlouhodobě připravuje v Belgii, kde již od ledna zvládla řadu národních drezurních mítinku a se svou klisnou v konkurenci belgických jezdců si vedla vždy výtečně. Dnešní start bude mít Tereza v konkurenci 25 dvojic z osmi zemí Evropy. 

FEI pony team test startuje v Aachenu ve 14:40 hodin a Tereza startuje jako 22 v 17:43. hodin.

 

Barbora Krejčířová a Lucie Kodytková Tereza Alžběta Rockwell

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 28. 03. 2024 | 252 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Skoky

ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024 byl zahájen.

V neděli 24. března 2024 byl zahájen ve zduchovické hale již 13. ročník seriálu ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců svým úvodním  kvalifikačním kolem.

Startovní listiny byly dlouho dopředu hojně naplněny a ve třech vypsaných výškových obtížnostech stylových soutěží se představilo 153 dvojic. Je potěšující, že se seriál i v letošním roce těší velkému zájmu.

Zájem o úvodní kvalifikační kolo byl dán i přítomností německého trenéra a FEI3* stavitele Johanna Sailera, který již ve čtvrtek školil naše stávající stylové komisaře a v rámci nedělního skokového zduchovického programu došlo i na praxe nových adeptů na stylové komisaře z kurzu, který byl zahájen v únoru úvodním seminářem právě s Johannem Sailerem.

 

Johann Sailer zhodnotil vysokou úroveň našich jezdců právě ve stylových soutěžích a dostalo se i na pochvalu nad naším systémem pony sportu.

Seriál ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců má pro letošní rok i jednu seriálovou novinku v podobě čtyř kol "Speciál" v rámci kterých budou na programu drezurně skokové kombinované soutěže v podobném modelu jak znáte z MČR. Více o těchto kolech Vám postupně představíme, ale chcete-li již dnes vědět o trochu více, tak pravidla a info najdete v seriálovém rozpise na stránkách ČJF <<<

Již dnes můžeme prozradit, že první kolo Speciál proběhne v dubnu a hostit ho bude areál Dvůr Nové Zámky a stylovým komisařem tohoto kola bude mimo jiné i Johann Sailer!

 

 

ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců pokračuje již  30. března 2024 druhým kolem na Dolní Přímu - JIS  - ZDE <<< a o týden později 6. dubna 2024 seriál pokračuje třetím kolem v Litomyšli - JIS - ZDE <<<

 

Termínovou listinu včetně pravidel najdete na ČJF << 

 

I pro letošní rok je partnerem společnost Equiservis, která seriál podporuje od samého začátku a novým partnerem seriálů pony je společnost Horse Portal, která v dubnu spouští svou novou aplikaci sociálních médií s dosahem do koňského prostředí.

 

 

Stejně jako v letech předešlých je pro účast ve finále poháru i pro účast na MČR nutno plnit kvalifikace při stylových soutěžích. 


| Autor: Honza | Vydáno dne 24. 03. 2024 | 346 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Informace

Doškolení stylových skokových komisařů

Po zahájení kurzu pro nové stylové skokové komisaře v únoru letošního roku se 21. března 2024 konalo ve Zduchovicích i pravidelné dvouleté doškolování pro stávající stylové skokové komisaře.

 

Doškolení, které vedl Johann Sailer se zúčastnilo 35 ze 41 aktuálně platných držitelů oprávnění posuzovat stylové skokové soutěže.

Po úvodních informacích a osvěžení myšlenek o stylu a všeobecné rozpravě nad tématem stylového posuzování a pohledu na současné pojetí stylového ježdění, byla na programu praktická část hodnocení, rozboru a diskuzí nad každou shlédnutou jízdou. 

 

Přejeme všem účastníkům to správné "sjednocené oko" a budeme se těšit na rozvíjející se jezdecký zájem o stylové ježdění, kterému se minimálně v pony kategorii daří.

 

Již v neděli 24. března 2024 nám ve zduchovické hale odstartuje 13. ročník Českého poháru ČJF ve stylovém skákání pony jezdců, které bude mimo domácích posuzovatelů hodnotit právě Johann Sailer a které využije i řada adeptů ze zahájeného kurzu nových stylových komisařů k praxi. 

 

Pravidla ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024 <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 21. 03. 2024 | 223 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Drezura

CDN-A Weikersdorf

Halové drezurní závody v rakouském Weikersdorfu jsou oblíbenou destinací a cílem českých závodníků během zimního období.

Dnešní sobotní program drezurních závodů CDN-A Weikersdorf obsahoval i jednu vypsanou FEI drezurní úlohu pro pony FEI pony team test, do které byla přihlášena i jedna česká dvojice Lucie Kodytková s Belagio HS (13 letý valach ) a další čtyři domácí rakouské dvojice.

Výsledek Lucie a Belagia HS v úloze FEI pony team test byl 67.906%, tímto skóre si Lucie zajistila v konkurenci dalších rakouských dvojic vítězství.

 

Blahopřejeme a budeme se těšit na další výsledky této dvojice již na mezinárodní scéně při závodech CDIP Gössendorf v termínu 27. - 30.3. 2024, kde uvidíme i Barboru Krejčířovou s Altrido Olet´s Koss.

 

Ve stejném termínu budeme mít v rámci mezinárodní scény na startu CDIP Aachen i Terezu Alžbětu Rockwell s  klisnou Tattoo vh Bloemenhof. Tereza se dlouhodobě připravuje v Belgii, kde má na svém kontě i řadu startů při národních soutěžích v úlohách FEI pony v konkurenci belgických jezdců a i zde se naší dvojici daří. 

 

| Autor: Honza | Vydáno dne 16. 03. 2024 | 284 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
index | 14-26 | předchozí | následující | Celkem 1462 článků

Partneři pony sportu
Partner - ČP Styl a Skok pony 2020-2022 Partner Finále - ČP Styl a Skok pony 2022 Partner - ČP Styl pony 2012-2022 Partner - Benjamin Cupu 2015 Partner - ČP skoky pony 2020
Novinky
16.03.2016: Privátní web
Vítejte na privátním webu o ponysportu. Pokud zde bohužel nenajdete co hledáte, tak nezbývá než začít hledat dál a hlouběji ve virtuální sféře!

23.01.2016: Inzerujte zdarma!
Využijte nově možnost inzerovat! Nejen pony ale i případné Vaše akce, soustředění a další možnosti inzerovat zdarma v naší inzerci.
>>Inzerce<<
Inzerce
INZSYS_BLOK
Inzertní systém - kategorie
1. Koně
2. Připouštění - Hřebci
3. Vybavení
4. Služby
5. Akce
6. Práce, brigády
7. Seznamka
8. Stroje
9. Ostatní a nezařazené
Kalendář akcí
žádné akce
Anketa
Líbí se Vám naše stránky a chodíte sem pro informace o ponysportu?

Ano (1872 hl.)
 
Ne (693 hl.)
 
Info hledám jinde (581 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3146

Copyright Honza Matuška 2006 - 2024
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server