Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 275 nalezených)

Reportáže a fotoreportáže

Zlatá podkova pokračovala

účastníci soutěže pony na DvorečkuNa Vysočině v Military centrum Dvoreček o víkendu 3. a 4. května 2014 pokračoval druhým dílem 49. ročník seriálu všestrannosti Zlatá podkova opět i se soutěží pony.

V té se nám prezentovalo 6 dvojic východočechů a středočechů. V promrzlé sobotě, kdy ranní teploty připomínaly spíše zimní ráno než květnové jaro čekala na jezdce drezurní zkouška po které se ve vedení usídlila Aneta Regnardová s Kubou z JK PAM a již nikomu do konce soutěže nedala šanci a v celé soutěži i po bezchybném odpoledním krosu a nedělní skokové zkoušce zvítězila. Druhá skončila Vendula Chrástková a Pírko z JS Slavíkov a třetí opět Aneta Regnardová s Brax. čtvrtá skončila Alžběta Vyštajnová s Glen Sára z Jezdeckého klubu Darex a pátý Lukáš Matuška s Glen Čejena z Jezdeckého klubu Dražka. Šestá pak skončila Magdaléna Slavíčková s Blesk z JK Isabel i díky jediné chybě na terénní zkoušce i skokové zkoušce.

Další body si připsala do seriálového hodnocení za vítězství v Bronzové podkově (stupeň obtížnosti ZL - velcí koně) i Eliška Vítková s Pretoria Ebony SK Hlavice.

A ve Stříbrné podkově ( stupeň obtížnosti L - velcí koně) pak za úspěšné zdolání i dvojice Petr-Jan Matuška s Glen Ally z Jezdeckého klubu Dražka. 

Třetí zastávkou seriálu Zlatá podkova bude Borová v termínu 17. - 18. května 2014.


| Autor: Honza | Vydáno dne 06. 05. 2014 | 986 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

CDIP Radzionkow

Tereza a Limetree Aracorn Trojlístek našich dívek Denisa Vegrichtová, Anna Hrudková a Tereza Markusková reprezentují v polském Radzinkowu na CDIP a ucházejí se o limity stanovené FEI nutné k případné účasti účast na ME Pony 2014.

3. května Denisa i Tereza absolvovaly úlohu Fei pony kur. Denisa dokončila za 60,250% a Terka za 60,417%. Anička ve volné sestavě nestartovala.


1. květen měla pony ekipa na programu úlohu FEI pony družstev. V té se nejvíce ze sedmnácti členného pole dařilo Tereze s Limetree Aracornem, která dokončila úlohu za 62, 872% na 11. místě, 16. příčku si vyjela výsledkem  61,231% Denisa s Gilette a 17. místo obsadila Anička s Elshofs Reinout.

 

2. květen byl ve znamení úlohy FEI pony jednotlivců a v té se opět nejvíce dařilo Terezce, která dokončila za 62,033% na 14. místě,  15. příčku obsadila Denisa za 60,772% a 17. příčka patřila Aničce za výkon 58,211%

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 02. 05. 2014 | 1003 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Dražka Cup 2014 zahájen

Fotogalerii najdete na našem FB profilu - ZDE <<<


 

 sobotu 26. dubna byla na Dražce zahájena již 14. skoková závodní sezona. Do programu soutěží již řadu let patří i soutěže pro pony a již čtvrtým rokem i seriálová soutěž Dražka Cup pro jezdce v sedle pony.

V prvním letošním skokovém podniku se sešlo na startu bezmála 50 startujících dvojic v sedlech pony ve třech soutěžích.

V rámci handicapové soutěže LP bylo na startu 16 dvojic z nichž 10 dokončilo kurz bezchybně. Vítězství si nejrychlejším časem vybojovala domácí dvojice Petr-Jan Matuška a GLEN BONITA, druhý skončil Lukáš Matuška a GLEN BLENY z JK Dražka a třetí příčku vybojovala Anna Lani Novak a MID NIGHT SUN z JK Kamenický Dvůr.

Druhou soutěží pro pony byl handicap SP v němž se prezentovalo 20 dvojic z nichž v cíli bezchybných bylo 11. Vítězství si bezchybnou a nejrychleší jízdou vybojovala Alžběta Vyštajnová a GLEN SÁRA z JK Darex, druhou příčku vybojoval Lukáš Matuška s GLEN ČEJENA z JK Dražka a třetí místo stejně jako v handicapu LP získala dvojice Anna Lani Novak a MID NIGHT SUN z JK Kamenický Dvůr.

Závěrečnou soutěží pro pony byla skoková soutěž STPB v níchž se prezentovalo 12 dvojic. Vítězství v bezchybné a nejrychlejší jízdě vybojovala dnes narozeniny slavící Petra Boháčová s KARA/BACARDIA z JS Delta, druhé místo si vyjela Anička Skřivánková s WISCHIBO z JK Mělník a třetí skončila Kateřina Šimková s LANDOS reprezentující stáj Země koní. První trojlístek umístěných byl v cíli bezchybný.

Dalším skokovým podnikem na Dražce a zároveň druhým kvalifikačním kolem Dražka Cupu 2014 budou závody 24. května 2014 ve stejném složení soutěží.

Výsledky závodů <<<

Vítězové soutěží na Dražce - Petr-Jan Matuška * Alžběta Vyštajnová * Petra Boháčová


| Autor: Honza | Vydáno dne 26. 04. 2014 | 933 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Zlatá podkova zahájena

O víkendu 19. a 20. dubna byl na závodišti v Agrofert parku Pardubicích zahájen 49. ročník Zlaté podkovy. Stejně jak v letech minulých včetně soutěží pro pony.

Na startu všestranné soutěže stupně "L" se sešlo pět dvojic. Sobotní program začala drezurní zkouška a po té následovala skoková zkouška. Již po drezurní zkoušce se na vedoucí pozici usídlila Eliška Vítková s Pretoria Ebony před Magdalénou Slavíčkovovu a Petrem-Janem Matuškou. Stejné pořadí zůstalo i po následné skokové zkoušce.

 

Nedělní program byl ve znamení crossů a do nich odskočila celá pětka, ale cílovou linii viděl jen trojlístek jezdců. Celkové vítězství systémem start-cíl vybojovala Eliška Vítková s Pretoria Ebony z SK Hlavice, druhé místo obsadila dvojice Petr-Jan Matuška s Glen Ally z Jezdeckého klubu Dražka a třetí skončila dvojice Natália Tarabini s Maruše z JK Koloděje.

 

Seriál Zlaté podkovy včetně soutěže pro pony pokračuje první květnový víkend na Vysočině v areálu Military centrum Dvoreček. 

Celkové výsledky <<<

Nejlepší trojka Vítková - Matuška - Tarabini

Zleva: Eliška Vítková - Pretoria Ebony; Petr-Jan Matuška - Glen Ally; Natália Tarabini - Maruše

Foto: Kateřina Návojová


| Autor: Honza | Vydáno dne 22. 04. 2014 | 1173 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Úspěšná rakouská mise

Adéla BubeníkováÚspěšnou misi má za sebou Adéla Bubeníková a Sofie Najmanová. Obě jezdkyně se zúčastnily závodů CSNP-A v rakouském středisku Linz - Ebelsberg od 17. do 19. dubna.

 

Pvní soutěžní den čtvrtek 17. dubna přinesl bezchybný výkon a nejrychlejší čas vítězství Adélce s Vasilem v pony skokové soutěži CSNP-A na výšce 110 cm, kterou vyhrála z 18 startujících dvojic a zároveň zvítězila v rámci 1. kvalifikace Doskar4Equi Pony Grand Prix.


Druhý den na stejné výšce překážek 110 cm v pony soutěži CSNP-A zvítězila z devíti startujících Sofie s Hoppe Van´t Kruis a druhé místo si připsala Adélka s Vasilem. Obě naše dívky dokončily kurz bezchybně!Sofča a Hope Van´t Kruis v Linz

Závěrečný den pro pony soutěže byla sobota (program na závodišti pokračuje až do nedělní soutěže 150cm, ale již bez pony soutěží). V rámci Petit Doskar4Equi Pony Grand Prix na výšce překážek 115 cm obsadila krásné druhé místo po bezchybném základním kole a s jednou chybou v rozeskakování Sofie s Hoppe Van´t Kruis a sedmé místo s jednou chybou v základním kole Adélka s Vasilem.

 

Foto: (c) Krisztian Buthi - Dekorování Adélky s Vasilem

Foto (c) Lukáš Najman - Sofie s Hope Van´t Kruis

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 19. 04. 2014 | 1391 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Dvůr Nové Zámky hostil Styl šampionát pony

Sára a Wilda při dekorováníDne 12. 4. 2014 se v areálu Dvůr Nové Zámky uskutečnily letošní první jarní skokové závody, které byly zároveň kvalifikací na 3. ročník seriálové soutěže Styl šampionát pony ČR 2014. Jednalo se o třetí kvalifikační kolo SŠP 2014. Jednotlivá kvalifikační kola probíhají v měsících březen – srpen 2014 na jednotlivých místech po republice dle termínového kalendáře SŠP.  Tyto soutěže jsou hodnoceny rozhodčími s oprávněním posuzovat stylové soutěže na styl jezdce podle „Skokových pravidel“. Sára Vingrálková a Wilda
V soutěži ZLP a LP nenašla přemožitele jezdkyně Vingrálková Sára s koněm BOHEMIA WILD BOY, startující za Stáj Derby o.s., která v obou soutěžích obsadila první příčku. Druhé místo v soutěži ZLP patřilo Kovářové Natálii s koněm DOLLOM SHARIVARI, ze Stáje Zwinger a třetí místo obsadila Nedomová Kristýna s koněm IRIS 7, startující za stáj JK Magic horse Kroměříš. V soutěži LP obsadila druhou příčku Dostálová Lenka s koněm SILBERLOCKE, startující za domácí stáj JK Dvůr Nové Zámky. Třetí byla jezdkyně Mičulková Michaela s koněm PARDOES, startující za TJ JK Trojanovice.
V soutěži ZP první místo obsadila jezdkyně Tioková Klára s koněm JINN startující za Jezdecký klub LIMETREE QUI-GON Valašsko. Druhé místo patřilo již zmíněné Vingrálkové Sáře tentokrát s koněm  LIPTON KITE a třetí místo Tomíkové Dominice s koněm KENY 2, obě jezdkyně reprezentovaly Stáj Derby o.s..
Další kolo seriálové soutěže SŠP 2014 hostí již v sobotu Mělník a za čtrnáct dní později pak Hořovice a Bohuňovice. 
 

| Autor: Honza | Vydáno dne 15. 04. 2014 | 1228 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Jezdecký festival je za námi

Tereza LipavskáV neděli skončil premiérový Jezdecký festival 2014 v Lysé nad Labem. V rámci hned prvního dne se na úvod celého festivalu prezentovalo i naše jezdecké mládí v sedle pony v rámci třech skokových soutěží handicapů ZLP, LP a SP poslední dvě zmiňované soutěže byly zároveň prvním kvalifikačním kolem seriálových soutěží Ponyliga a Pony Extraliga 2014.

První vítězkou Jezdeckého festivalu 2014 a vítězkou handicapu ZLP se stala Lucie Melmerová s Myšlenkou za JK Equuleus Praha.

Adéla Bubeníková

Vítěznou dvojicí handicapové soutěže LP se stala v Lysé Tereza Lipavská s Kačenkou (foto) z JK Sloupnice a vítězkou handicapu SP se stala Adéla Bubeníková s Vasilem (foto) za Stáj Urban.
Při celkovém ohlednutí lze celou akci hodnotit velmi pozitivně a i zde poděkovat všem zúčastněným jezdcům za aktivní podporu tohoto projektu právě díky své účasti. Vzhledem k tomu, že šlo o premiéru projektu, který se u nás snad zakoření a zůstane nedílnou součástí sezony lze doufat, že i díky startu bezmála 80 dvojic ve třech handicapech zůstanou pony soutěže součástí tohoto jezdeckého projektu do budoucna.

Velký dík patří Josefu Malinovskému za pozvání a zařazení pony soutěží na program Jezdeckého festivalu 2014 a stejně tak i za propagaci naši nejmladší jezdecké generace.

Sestřih z úvodního dne na ČT Sport <<< 

 

Fotogalerie ZLP    |      Fotogalerie LP     |    Fotogalerie SP


| Autor: Honza | Vydáno dne 24. 03. 2014 | 1241 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Ponyliga pokračovala...

nejlepší trojka Ponyligy v Trojanovicích (zleva:Vyvialová-Škutivá-Kovářová)V sobotu 19. října pokračovala dalším kolem v Trojanovicích seriálová soutěž Ponyliga 2013 ve všech třech svých kategoriích.

Seriálové výsledky:
 
Pony extra liga 
1. Škutová Sony 2 JK Chotěbuz
2. Poláchová Valentýna TimTam JK Epona Jistebník

nejlepší dvojka z Pony Extraligy (zleva:Poláchová-Škůtová)

 
Pony liga
1. Vyvialová Tereza Markýza JK Trojanovice
2. Škutová Adéla Britanik JK Chotěbuz 
3. Kovářová Natalie Dollom Sharivari JK Trojanovice
 
Teenager 
1. Nedělová Kateřina Lowe Gray JK Cento Bruzovice
2. Švihorová Nikol Samanta JK Epona Jistebník
3. Klacková Kateřina Allert Z JK Trojanovice
 
Kompletní výsledky najdete na webu Jezdectvi.info <<<

| Autor: Honza | Vydáno dne 22. 10. 2013 | 1445 přečtení | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Finále seriálu O pohár Prahy

Sofie Najmanová ve CtěnicíchSofie ve CtěnicíchV sobotu 12. října proběhlo finále již 10. ročníku seriálu O pohár Prahy pro jezdce na pony. Finále se uskutečnilo v zámeckém areálu ve Ctěnicích.

V rámci finálového kola seriálu O pohár Prahy v handicapu SP nedala nikomu z devíti startujících žádnou šanci Sofie Najmanová, která závěrečnou soutěž seriálu ovládla. Zvítězila s Nightbeauty T a druhou příčku vybojovala s Gerou. Třetí místo získal třetí účastník rozeskakování Tomáš Plšek se Samarou.

Výsledky přináší server JEZDCI.CZ <<<| Autor: Honza | Vydáno dne 14. 10. 2013 | 1103 přečtení | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Skokový výjezd do Rakouska

Aktuálně 18. 9. 2013 - Webovou galerii ze skokového výjezdu do Markgrafneusiedlu najdete na webu HORSE.ZONERAMA.COM <<<


účastníci výjezdu do MarkgrafneusiedlOd čtvrtka 12. do neděle 15. září 2013 se uskutečnil plánovaný skokový výjezd podporovaný komisí pony do střediska Markgrafneusiedl přiblížně 15 kilometrů od Vídně.

Zúčastnila se ho premiérově na zahraničním kolbišti Adéla Bubeníková s Vasilem, Eliška Benešová s Lorinem a i jezdkyně a jezdci, jenž zahraniční starty znají z předešlých výjezdů: Sára Finsterle ( Molenhorn's Revita a Siepkes Diabollo), Sofča Najmanová (Nightbeauty a Hope Van't Kruis), Lukáš Matuška s Glen Nancy, Petr-Jan Matuška s Glen Ally a Tomáš Plšek se Samarou.


| Autor: Honza | Vydáno dne 15. 09. 2013 | 1665 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

OM Prahy pony ve skocích

Lucka Melmerova vítězka OM Prahy pony 2013V rámci skokových závodů v zámeckém areálu ve Ctěnicích v neděli 8. září 2013 proběhlo i mistrovství Prahy pro jezdce v sedle pony.

V kategorii jezdců 8 - 12 let obsadila první (Moravia Frajer) i druhé (Myšlenka) místo Lucie Melmerová z JK Equuleus Praha a získala tak zlatou i stříbrnou medaili, bronz získal stájový kolega Lucky Tomáš Plšek se Samarou.

Starší kategorie jezdců 13 - 16 let nebyla naplněna.


 

Výsledky OM Prahy pony - skoky  2013


| Autor: Honza | Vydáno dne 11. 09. 2013 | 2068 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Mistrovství ve všestrannosti

nejlepší dvojka z mistrovství stč. oblastiV rámci mistrovství České republiky proběhlo o uplynulém víkendu v Kolesech také oblastní mistrovství středočeské a východočeské oblasti pony České jezdecké federace.
V rámci mistrovství středočeské oblasti pony si nejlépe vedla dvojice a zlato odvezla Alžběta Vyštajnová s JK Iros Pegi z JK Darex, která zvítězila druhý skončil a stříbrnou medaili získal Petr-Jan Matuška s Glen Allym z JK Dražka.
Stejné pořadí bylo i v rámci mistrovské oblastní soutěže středočeské oblasti pro děti na velkých koních v pořadí 1. Alžběta Vyštajnová a 2. Petr-Jan Matuška.
 
V rámci mistrovství východočeské oblasti zvítězila Šárka Votavová s Lipton Kite, druhá skončila Eliška Orctová s Blueberry Valmart a třetí příčku obsadila Eliška Vítková s Midnight Star Prynn.
Kompletní výsledky na www.vsestrannost.cz
 
Foto: Martina Vyštajnová

| Autor: Honza | Vydáno dne 05. 08. 2013 | 1793 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Beckmann Trophy pony pokračuje v Herouticích

Ve středu 31. července a 1. srpna v úlohách DD a DJ pokračuje seriál Beckmann Trophy pony 2013 v Herouticích.

Startky a výsledky najdete na webu pořadatele - www.heroutice.cz.

ONLINE výsledky pak najdete na tomto odkazu - ZDE <<<

Součástí programu bude i volná sestava pro pony ve čtvrtečním programu soutěží.


| Autor: Honza | Vydáno dne 31. 07. 2013 | 1513 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Opřetické kolo Ponyligy a Styl šampionátu pony

nejlepší trojka kv. kola PonyExtraligy v Opřeticích-Tůmová-Vegrichtová-MatuškaAktuálně 9. 7. - Opřetické kolo seriálové soutěže Ponyligy je za námi!

V mladší kategorii Ponyligy pro jezdce 8 - 12 let v rámci handicapu LP zvítězila Markéta Miková s FÍKEM z JK Mělník a získala i zároveň 10 bodů do hodnocení seriálové soutěže Ponyliga 2013. Body za druhé pohárové místo pobrala Anna Julie Skřivánková s ELI reprezentující stejný subjekt a body za třetí pohárovou pozici bere Adélka Bubeníková s VASILEM z JK Urban.

V rámci seriálové soutěže PonyExtraligy v handicapu SP zvítězila Šárka Tůmová s KAROU z JK Koba, body za druhé místo bere Denisa Vegrichtová se SUN SHAIN z JK Mělník a seriálové body Pony Extraligy za třetí místo si odvezl Lukáš Matuška s GLEN NANCY z JK Dražka.


| Autor: Honza | Vydáno dne 08. 07. 2013 | 1792 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Sváteční závody JK Dobrošov

Jihočeský klub JK Dobrošov pořádal ve sváteční páteční den 5. července drezurně-skokové závody v areálu Farmy Dražka. 

Alžběta Vyštajnová - GLEN SÁRA vítězové LP

V rámci úvodní soutěže drezurní úlohy DD se prezentovalo, kromě velkých koní i několik jezdců v sedle pony včetně účastnice ME pony ve všestrannosti Marušky Dvořákové s CHOCKEM, která nakonec s pony dvojic skončila nejlépe a to na druhém místě.

Po nepříjemném a nečekaném přívalu vody, který se znenadání objevil před startem soutěží pro pony došlo k odložení startu z důvodů odvodnění kolbiště. Soutěže nakonec se skluzem pokračovaly.

Kačka De Jagerová - Drak vítězové SP

Skokový program byl zahájen handicapem LP ve kterém se prezentovalo 15 dvojic. První místo si vybojovala Alžběta Vyštajnová s GLEN SÁRA z JK Darex. Druhá skončila dvojice Lukáš Matuška GLEN ČEJENA a třetí Petr-Jan Matuška s GLEN NAOMI oba za JK Dražka.

Další soutěží pro pony byl handicap SP ve kterém startovalo 17 dvojic. Vítězství si vybojovala Kateřina De Jagerová s DRAKEM z JK Slapy, druhé místo si vyjel Petr-Jan Matuška s GLEN BONITOU z JK Dražka a třetí příčku získala Natalie Tarabini se SIRIUS z JK Koloděje.

 

Výsledky závodů <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 06. 07. 2013 | 1806 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Partneři pony sportu 2015
Partner - Styl šampionatu pony 2015 a seriálu Ponyliga Partner - Benjamin Cupu 2015
Inzerce
Inzertní systém - kategorie
1. Koně (1)
2. Připouštění - Hřebci
3. Vybavení
4. Služby
5. Akce
6. Práce, brigády
7. Seznamka
8. Stroje
9. Ostatní a nezařazené
Nabídka bezpečnostních vest
Dance and Jump - VESTY
Jan Hauzr - VESTY
Dance and Jump - VESTY
Zde může být zrovna Vaše reklama
Fotogalerie 2008
Fotogalerie 7. kvalifikace PONYLIGA 2008 - Heroutice - 23.11.2008
Fotogalerie Finále JCHS 2008 - Zduchovice - 11.10.2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 21. 10. 2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 20. 9. 2008
Fotogalerie z premierových pony handicapů - Dražka - 13. 9. 2008
Fotogalerie z MČR pony ve skákání a drezuře Frenštát 2008
Fotogalerie z CSIJYCh /CSNP - Heroutice - 4. - 6. července 2008
Fotogalerie 3. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 7.- 8. 6. 2008

Copyright Honza Matuška 2006 - 2016
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server