Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 310 nalezených)

Reportáže a fotoreportáže

Zduchovice hostí Drezurní šampionát

Zduchovický Drezurní šampionát 2016 pro kategorie pony je již minulostí! V neděli odpoledne byly účastnící šampionátu pony u centrálním obdelníku přítomny slavnostního vyhlášení! A kdo vlastně vyhrál?

V mladší kategorii jezdců zvítězila Anna Procházková s Grenadierem Pony Park (2. Kája Dvořáková a Pretty Ginger a 3. Sára Kotisová a Lord) do druhého kola startovalo devět dvojic a v rámci starší kategorie jezdců byly dvojice tři a zvítězila Karolína Gálová s Gabrielem z JK Quella (2. Böhmová Nikola a Sunny a 3. Jarolímková Anna-Julie s Feši/Urpín).

Výsledky najdete na stránkách pořadatele a fotečky v týdnu přidáme na naše spřízněné stránky HORSE.ZONERAMA.COM.

 
Mladší jezdci 8-12 let   Starší jezdci 13-16 let

 Od pátku do neděle se uskuteční ve Zduchovicích Drezurní šampionát pro nejmladší kategorie a tedy i pro pony.

Z přihlášek uvidíme trojlístek starších jezdců v rámci dvoukolového šampionátu v úloze P5 a v mladší kategorii jezdců se nám počty mění, ale kompletní soutěž bude! Předběžné startky na sobotu a neděli budou k dispozici dnes večer a i proto, že někteří přihlašovatelé nerespektují pravidla schválená pro šampionát!

Proto apel na všechny, hlásite-li své svěřence berte prosím na vědomí, že i Drezurní šampionát má svá pravidla a v připadě neoprávněného startu se jezdec vystavuje postihu!

Vše podstatné tedy najdete na stránkách pořadatele - ZDE <<< včetně předběžného časového programu od pátku do neděle!!!

On-line výsledky najdete na pravidelném odkazu zde, kde budou k dispozici právě zpracovávané závody - ONLINE VÝSLEDKY <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 28. 07. 2016 | 1282 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Benjamin Cup pokračoval v Humpolci

Třetí ročník seriálové soutěže Benjamin Cup ve všestrannosti pokračoval v termínu 16. a 17. července 2016 v rámci předkola seriálu Zlaté podkovi v Humpolci. 

Vítězkou třetí kvalifikace se stala Alena Kozojedová s Charlotte z JK Borová - Kompletní výsledky <<<

 

Další kvalifikační díl seriálu proběhne 27. a 28. srpna 2016 v Brně na Panské Líše jako předposlední z pěti kvalifikačních kol!

 

Bodová tabulka Benjamin Cupu 2016 po třetím díle <<<

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 18. 07. 2016 | 1198 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Mistrovství Středočeské oblasti ve skocích a drezuře Opřetice

Areál v Opřeticích hostil na úvod prázdnin v sobotu 2. července 2016 Mistrovství Středočeské oblasti ČJF ve skocích a drezuře určené jezdcům na pony. V úvodní úloze P5, která byla i soutěží mistrovskou pro mladší věkovou kategorii jezdců se sešlo 15 dvojic a mistrovský titul získala respektive obhájila Eliška Hasnedlová, stříbro vybojovala stájová kolegyně z JK Mělník Karolína Prušáková a třetí příčku obsadila Laura Chene z JK Heroutice. 

Starší věková kategorie jezdců 13-16 let byla vyhodnocena z úlohy DD ve které startoval trojlístek jezdců. Zlato získala za svůj výkon Sofie Najmanová z JK Mariánovice, stříbro Petr-Jan Matuška z JK Dražka a bronz patřil Adéle Matějovské z JK Mariánovice.

Skokový program byl na úvod ve znamení handicapů ZP a stylovek ZLP a LPA a mistrovská oblastní soutěž následně odstartovala stejně jako v letech minulých na soutěži LPA pro mladší věkovovu kategorii jezdců 8-12 let. Zlato obhajovala a i obhájit dokázala Eliška Hasnedlová z JK Mělník, stříbro si v rozeskakování vybojovala Laura Najmanová z JK Mariánovice a bronz získala Aneta Červená z JK Mělník.

Starší věková kategorii jezdců 13-16 let tradičně bojuje o oblastní medaile v soutěži SPB a v té zlato vybojovala Kateřina Kutnová z JO La Boheme Zduchovice, stříbro obhájil z loňského roku Petr-Jan Matuška z Jezdeckého klubu Dražka a mistrovský start nedokončila Anna Šeborová.

Nejvyšší soutěž odpoledního skokového programu STPB vyhrála dvojice Petr-Jan Matuška s Glen Ally z Jezdeckého klubu Dražka před úřadující mistryní ČR ve straší věkoové kategorii jezdců Ninou Hartzovou s Vanesou a LadyStar z JK Sedla.

Podtrženo a sečteno bohužel soutěží se na rozdíl od loňského mistrovství které proběhlo na Dražce zúčastnilo měně dvojic!

 

Výsledkové listiny najdete v sekci "Výsledky" - ZDE <<<

 

Bohaté fotogalerie pak přináší tradičně server - HORSE.ZONERAMA.COM <<<

 
Mistrovství stč D jezdců 8-12 letí

drezura 8-12 let

 

zleva: Eliška Hasnedlová, K. Prušáková, L. Chene

drezura 13-16 let

zleva: Petr-Jan Matuška, Sofie Najmanová, Adéla Matějovská

skoky 8-12 let

zleva: Eliška Hasnedlová, Laura Najmanová, Aneta Červená

skoky 13-16 let

zleva: Petr-Jan Matuška, Kateřina Kuntová

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 03. 07. 2016 | 1276 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Opřetický styl a Pony Cena Trench

Nejvyšší bodový zisk získala Nina HartzováNeděle 29. května 2016 byla v Opřeticích ve znamení pokračování Styl šampionátu pony 2016 a Ceny pony Trench.

O stylové soutěže byl již tradiční zájem, proto byly handicapy ZP a ZLP vždy děleny na dvě  samostatné soutěže.

Handicap ZP pro věkovou kategorii jezdců 8-12 let na pony S+A vyhrála Karolína Dvořáková a Dan-Nach (JK Dolli Zálší) - 8,5b.

Soutěž ZPB pak vyhrála Adéla Čutíková a Molenhor´s Revita (JS U Ryzáčka) - 8,5b..

Handicap ZLP pro věkovou kategorii jezdců 8-12 let na pony S+A vyhrála opět Karolína Dvořáková a Dan-Nach (JK Dolli Zálší) - 8,5b.

Soutěž ZLPB a handicap LP poté vyhrála Nina Hartzová a Vanesa (JK Sedla) shodně za 8,8 b.

Soutěž SP Cenu pony Trench o finanční dotaci 3.000 Kč vyhrála Klára Hlaváčková a Goldbar (Bohuslav Novohradský).

 

Výsledky pony <<<

Fotogalerii pro vás připravujeme a bude v týdnu přístupná na webu  - horse.zonerama.com


| Autor: Honza | Vydáno dne 29. 05. 2016 | 1539 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Profiequiscup pro pony má za sebou 3 kvalifikační kola

foto: Marian Michlíček    

 

O víkendu proběhlo  na  Pánské  Líše poslední  kvalifikační  kolo Profiequiscupu pro  pony.  V ZLP se jezdci umístili takto: 1. Gabriela Kopřivová a Harry , 2. Gabriela Kopřivová a Lipo, 3. Klára  Poledňáková s Eli. V LP se  nejvíce  dařilo  těmto  dvojicím: 1. Adéla Žákovská a Moravia Frajer, 2. Mariana Michlíčková a  Liken, 3.  Štěpán Filip a Bam. V nejvyšší  soutěži předvedli nejrychlejší  a  bezchybné  jízdy  tito  jezdci: 1. Natálie Bečková a Sally Izabey, 2.  Štěpán  Filip a Bam, 3. Mariana  Michlíčková a Liken.

Začátkem května proběhlo druhé kvalifikační kolo, které  bylo zároveň  kvalifikačním kolem Styl Šampionátu pro pony 2016, v něm si nejvyšší stylové známky v mladší kategorii odnesla Mariana Michlíčková s Mister  Merlinem, v ZLP získali známku 8,8 bodů a v LP 8,7 bodů, šlo o  nejvyšší udělené bodové hodnocení tohoto dne. Ve starší věkové kategorii se  stala  vítězkou ZLP Karolína  Liďáková se  Sun Shain se známkou 8,6 a vítězství  v LP si  zajistila 8,6 body Terezie Daňková s Kryštofem. Na úrovni ZP byla nejstylovější dvojice Klára Poledňáková s Shalom-Ester se 7,6 body.


| Autor: Honza | Vydáno dne 24. 05. 2016 | 1386 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Skokové květnové Tursko

V sobotu 21. května 2016 proběhly úvodní letošní skokové závody v Jezdeckém areálu Tursko, který se nachází nedaleko Kralup nad Vltavou. V sobotních závodech byly na programu pro jezdce v sedle pony tři handicapové soutěže ZLP, LP a SP.

První dva handicapy ZLP a LP vyhrála nejmladší účastnice závodů Klára Hlaváčková v sedle pony SHADOW (Bohuslav Novohradský).

Závěrečnou pony soutěž handicap SP byl opět v vítězný pro Kláru Hlaváčkovou v sedle GOLDBÄRA.

Výsledky přináší server Jezdci.cz a další skokový mítink pořadaelé připravují na sobotu 18. června 2016.

Fotogalerie ze závodů tradičně na webu horse.zonerama.com


| Autor: Honza | Vydáno dne 23. 05. 2016 | 1368 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Předkolo ZP a Benjamin Cup pony - BOROVÁ

Za  velmi sychravého počasí proběhlo ve dnech 14-15/6 2016 další předkolo seriálu Zlaté podkovy ve všestrannosti a 1. kolo Benjamin Cupu nově sponzorovaného firmou Zooprodukt pana Ešpandra na farmě Borová u Chvalšin. Na již tradičně perfektně připravených závodech se sešlo na 120 koní. Jezdci na ponících tak dostali jedinečnou možnost spatřit výkony rakouského olympionika Haralda Ambrose a našeho olympionika Jaroslava Hatly a opět i několikanásobné vítězky Zlaté podkovy Radky Dvořákové a několika dalších zkušených jezdců všestrannosti. Rodina Kamírových již tradičně připravila výbornou a kvalitní krosovou trat i zázemí pro závodníky.

Nejpočetnější skupina závodníků pony patřila právě BENJAMIN CUPU ve kterém se představilo 12 dvojic. Pouze jedna dvojice soutěž nedokončila. Od prvního dne si udržela 1. místo dvojice Alenka Kozojedová a CHARLOTTE 7 z JK Borová již nejlepším výkonem z drezury  51,07 tr. b. Druhé místo patřilo Barboře Vaňkové na LIPTON SAIMON z JK Ratibořské Hory. Třetí se umístila opět Alenka Kozojedová na svém druhém ponym SANKAO ALEGRES.

V druhé soutěži pony L se představilo 5 dvojic .V této soutěži zvítězila jediná rakouská dvojice Theresa Stroblmair na KID ROCK S s výsledkem 46,1 tr.b. Druhé místo obsadila Aneta Kuková na SIDNEY z JK Kocanda a třetí Klára Moudrá s BONITA 6 JS Vlčí ranč Jánská. 

V soutěži na styl pony si připsala prvenství nejlepším výkonem v terénní jízdě dvojice Natalia Tarabini na SONY 4 z JK Koloděje.

Tím, ale reprezentace pony jezdců na Borové neskončila. Prvním rokem se v soutěžích velkých koní v bronzové podkově  st. ZL  objevila nadějná dvojice Vendula Chástková a Pírko z JS Slavíkov a v konkurenci 10 koní s přehledem zvítězila s náskokem téměř 7 bodů ,před další zkušenou dvojicí pony Helenou Horákovou a Májou 1 z JK Pohádková usedlost Lovětín.

Svůj první start ve stříbrné podkově  L v kariéře absolvovala i dvojice Barbora Vaňková a LIPTON SINAJ. V konkurenci 18 dvojic na velkých koních se s výsledkem 54,94 tb umístila na 4 místě, za Haraldem Abrosem, Jaroslavem Hatlou a Radkou Dvořákovou.

Výsledky poníků  a jezdců se na těchto závodech neztratily, ba  naopak se těšili  velké podpoře početného publika. Opět se navýšil počet dvojic ve vynikajícím projektu BENJAMIN CUPU a úroveň připravenosti poníků se opět posunula. Je vidět, že záměr odstoupené pony komise se naplnil a soutěže všestrannosti přilákaly další perspektivní dvojice na pony a za to jim patří velký dík.  

 

Za příspěvek děkujeme Pavlu Vaňkovi


| Autor: Honza | Vydáno dne 20. 05. 2016 | 1934 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

V Hořovicích pokračoval Styl šampionát pony

V rámci závodů v Hořovicích se v pátek 29. dubna, tedy v den běžný školní docházce konal další díl kvalifikací Styl šamponátu pony 2016 v soutěžích ZLP a LP.

V rámci handicapu ZLP sešlo 37 dvojic. Soutěž byla rozdělena a v jednom oddělení zvítězila Eliška Šustrová s Goliášem (8,2b) a ve druhém odddělení Tereza Svobodová s Nelou (9b).

Handicap LP byl opět dělen, protože bylo nakonec v soutěžích ve dvou odděleních 47 dvojic! Vítězkou jednoho odddělení byla Michala Modrová a Mischel (8,9b) a vítězkou druhého oddělení Anna Helebrantová a Mateo di Belle (9b).

Poslední soutěží pony programu byl handicap SP s 18 startujícími. V rozeskakování bezchybnou a nejrychlejší byla Klára Hlaváčková a Sam, která díky tomu v soutěži SP zvítězila.

Výsledky najdete na webu pořadatele - ZDE <<

 

Ačkoli Rada ČJF a někteří členové míní, že kroky bývalé komise pony a cíle byly špatné a nesystémové čas ukazuje opak a dalším živoucím důkazem správné cesty a smyslem Styl šampionátu trošku podrývá autoritu těchto představitelů, neboť široká startovní pole jsou spíše důkazem zájmu o styl u pony kategorie nikoli nezájmem. 

 

Opět nezbývá než poděkovat pořadatelům a partnerům Styl šampionátu pony!

 

Dalším kolem bude 8. května 2016 podnik v Brně na Panské líše - přihlášky můžete realizovat přes přihlašovací systém ČJF 


| Autor: Honza | Vydáno dne 29. 04. 2016 | 1421 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Styl šampionát pony 2016 v Opřeticích

Opřetický styl šampionát pony v neděli 10. dubna byl ve znamení 115 startů pony dvojic ve stylových soutěžích což opět prokázalo zájem o tento způsob ježdění i posuzování!. Handicapy ZP - LP byly rozděleny a program byl ještě doplněn o dvě soutěže na čas z nich handicap SP byl vypsán jako Cena města Bystřice, kterou vyhrála Alena Kozojedová s Beruškou.
 
Fotogalerii najdete na webu www.horse.zonerama.com <<<
 
   

Laura Najmanová vítězka

Styl šampionátu i Stč oblasti

Alena Kozojedová vítězka Ceny města Opřetice

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 11. 04. 2016 | 1588 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Gábiny motivační povzbuzení.

Motivační vzkaz pro naše nejmladší na úvod sezony od Gabriely Soukalové naší úspěšné biatlonové reprezentantky a vítězky celkového hodnocení světového poháru právě skončené biatlonové sezony a držitelky tří malých glóbů za své výkony v disciplínách, která svým přístupem a výkony ukazuje to čemu věří a to i v poselství posílá dál. 

Po novoročním přání od Gábiny tedy ještě na úvod venkovní sezony malé povzbuzení! 

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 06. 04. 2016 | 1453 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Velikonoční drezurní závody - Přední Kopanina 26. 3. 2016

Drezurní závody na Přední Kopanině 27. března 2016 úloha pro pony P2 - vítězem Matěj Klíma - Dambra - JK Říčany, úloha
 P4 - vítězkou - Anna Helebrantová - Mateo Di Belle - JS LH Praha  a v rámci úlohy DD došlo i na vyhlášení pony dvojic, kde si nejlépe vedla Julie Sekaninová - Don Johnson - JK Panská Lícha.
   
dekorování P2 dekorování P4

Foto: Michaela Pavlisová

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 28. 03. 2016 | 1506 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Seriál Ponyliga 2016 pokračoval druhou zastávkou!

27. března 2016 pokračoval v heroutické hale druhou kvalifikací seriál Ponyliga 2016. Vítězkou otevřené  handicapové soutěže LP jenž byla druhou kvalifikací seriálu Ponyliga, kde bodují jezdci věkové kategorie 8 - 12 let se stala Julie Pásková s Golden Rebeka, vítěznou dvojicí otevřené soutěže handicapu SP, kde bodují jezdci do seriálu PonyExtraliga je Viktor Skutecký a Vasil(FOTO) a vítězství v rámci druhého dílu seriálu Teenager si vybojovala Míša Adamová s Miss Music.
 
 
Fotogalerii najdeta na webu www.HORSE.ZONERAMA.COM <<<

| Autor: Honza | Vydáno dne 27. 03. 2016 | 1469 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Pony část Jezdeckého festivalu v Lysé

Eliška poskytuje rozhovor pro TV Tereza a Kačenka vítězové SP
   

Pony soutěže jsou již historií v rámci letošního Jezdeckého festivalu. Výsledky najdete na webu samotného festivalu, ZDE

Handicap LP vyhrála Eliška Hasnedlová s Kewinem a handicap SP Tereza Lipavská a Kačenka.

Fotogalerii z pony soutěží najdete na našem webu WWW.HORSE.ZONERAMA.COM


| Autor: Honza | Vydáno dne 17. 03. 2016 | 1346 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Živě na internetu, nebo na TV streamu sledujte oslavu jezdectví....

Ve dnech 16. až 20. března 2016 probíhá na výstavišti v Lysé nad Labem třetí ročník Jezdeckého festivalu, který divákům nabízí během pěti dnů celkem 32 jezdeckých soutěží v 5 disciplínách a v neposlední řadě sobotní večerní show program...

Díky EquiTV.cz můžete vše sledovat živě přes internet! VYSÍLÁNÍ ZAČÍNÁ CCA 10 MINUT PŘED ZAHÁJENÍM PRVNÍ SOUTĚŽE DNE A KONČÍ BEZPROSTŘEDNĚ PO DEKOROVÁNÍ ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE. 

Program začíná denně od 9.00 hodin a probíhat bude zpravidla do cca 17.00 hodin (dle počtu přihlášených účastníků). V sobotu se můžete těšit od 18.30 hodin na show program, který taktéž bude možné sledovat ŽIVĚ on-line!

Podrobnosti o programu najdete na internetové adrese www.jezdeckyfestival.cz, kde najdete také odkaz na startovní a výsledkové listiny jednotlivých soutěží. 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE POD TÍMTO ODKAZEM


| Autor: Honza | Vydáno dne 15. 03. 2016 | 1190 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Talent pony pokračoval...

V termínu 13. - 14. 3. 2016 proběhlo v Herouticích další soustředění české skupiny projektu Talent pony.
Opět jsme mimo jezdeckého tréninku sportovali , tentokrát ve sportovním resortu na Měříně a věnovali se i teorii.

 

   
   

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 15. 03. 2016 | 1622 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Partneři pony sportu 2015
Partner - Styl šampionatu pony 2015 a seriálu Ponyliga Partner - Benjamin Cupu 2015
Inzerce
INZSYS_BLOK
Inzertní systém - kategorie
1. Koně
2. Připouštění - Hřebci
3. Vybavení
4. Služby
5. Akce
6. Práce, brigády
7. Seznamka
8. Stroje
9. Ostatní a nezařazené
Nabídka bezpečnostních vest
Dance and Jump - VESTY
Jan Hauzr - VESTY
Dance and Jump - VESTY
Zde může být zrovna Vaše reklama
Fotogalerie 2008
Fotogalerie 7. kvalifikace PONYLIGA 2008 - Heroutice - 23.11.2008
Fotogalerie Finále JCHS 2008 - Zduchovice - 11.10.2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 21. 10. 2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 20. 9. 2008
Fotogalerie z premierových pony handicapů - Dražka - 13. 9. 2008
Fotogalerie z MČR pony ve skákání a drezuře Frenštát 2008
Fotogalerie z CSIJYCh /CSNP - Heroutice - 4. - 6. července 2008
Fotogalerie 3. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 7.- 8. 6. 2008

Copyright Honza Matuška 2006 - 2016
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server