Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 310 nalezených)

Reportáže a fotoreportáže

Styl šampionát pony 2017 zahájen!

Nedělní program v Herouticích patřil stylovému programu a úvodnímu dílu Styl šampionátu pony, který tímto vstoupil do svého již šestého ročníku a jako již tradičně by měl vyvrcholit při MČR pony ve Zduchovicích.

Letošní ročník je dle bližšího studia seriálového rozpisu rozšířen a rozčleněn na více kategorií, což zejmena pro pořadatele bude znamenat pro naplnění pravidel seriálu více administrativního nasazení než bývalo potřeba v letech minulých, každopádně rozšíření přinese motivační klady i pro jezdce, a to dosáhnout na možnost být účasten dekorování!

 

V rámci úvodního dílu 5. března 2017, bylo již před startem nutné pro vyšší počet přihlášených dvojic (29) rozdělit skokovou soutěž ZLP na dvě samostatné otevřené soutěže pro naplnění pravidel JS.

 

Handicapová soutěž ZP (24 dvojic) přinesla celkem 4 dekorování. Otevřenou soutěž vyhrála Kateřina Růžičková a INDIGO (8,7b) za Equine-Hoffmeister o.s (viz. FOTO)..

Z handicapové soutěže ZP pak vzešly i výsledky seriálových kategorií Styl šampionátu pony 2017:

Jezdci 8-10 let handicap ZP S, A - Kateřina Růžičková - INDIGO 8.7b.
Jezdci 8-13 let ZPB - Žaneta Prošková - DOURELLO 8.6b.
Jezdci 11-13 let handicap ZP S, A - Žaneta Prošková - JAKUCJA 8.3b.

 

Soutěž ZLP byla již v sobotu před startem závodů dle došlých přihlášek rozdělena na handicap ZLP S + A a soutěž ZLPB.

V handicapové otevřené soutěži ZLP S+A (16 dvojic) vyhrála Kateřina Růžičková a SUNNY BOY (8.6b) za Equine-Hoffmeister o.s..

Z handicapové soutěže ZLP S+A pak vzešly i výsledky seriálových kategorií Styl šampionátu pony 2017:

Jezdci 8 - 10 let ponyhandicap ZLP S, A - Kateřina Růžičková - SUNNY BOY 8.6b.
Jezdci 11 - 13 let ponyhandicap ZLP S, A - Viktor Skutecký - CHARLOTTE-L 8.5b.

 

V soutěži ZLPB (13 dvojic) byla nejstylovější dvojice Žaneta Prošková a DOURELLO se známkou 8.4b.

Z handicapové soutěže ZLPB pak vzešly i výsledky dalších seriálových kategorií Styl šampionátu pony 2017:

Jezdci 8 - 13 let ZLPB - Žaneta Prošková - DOURELLO 8.4b.
Jezdci 14 - 16 let ZLPB - Natalie Veberová - MINO 8.0b.

 

Závěrečnou soutěží úvodního dílu Styl šampionátu pony 2017 byla handicapová soutěž LP (10 dvojic), kterou vyhrála Lenka Sikorová a LEON 8.3b. z JK Mariánovice.

I ze závěrečné soutěže vzešly výsledky jedné kategorie SŠP 2017:

Jezdci 14 - 16 let  LPB - Natalie Veberová - MINO 7.9b.

 

Úvodní díl šestého ročníku je již minulostí a všichni se jistě těší na další kvalifikační kola, kde jezdci budou sbírat co nejvyšší bodové známky, které budou v případě zisku alespoň čtyřech známek zúročeny při MČR pony v rámci finále letošního ročníku SŠP 2017.

Přejeme všem úspěšnou sezonu a hodně pěkných a spokojeně odjetých závodů s odpovídajícím stylovým ohodnocením.

 

Během týdne Vám přineseme opět bohatou fotogalerii na našem spřáteleném webu www.horse.zonerama.com <<< 

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 05. 03. 2017 | 1344 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

V Hradištku opět s pony

V sobotu 18. února 2017 pokračoval v Hradištku Zimní jezdecký pohár ČJF opět i s jezdci v sedle pony.

V úvodních dvou soutěžích skokového dne se prezentovalo v handicapech ZP a ZLP na limitovaný čas určených pro pony vždy sedm startujících dvojic.

Stavitelem byl stejně jako v úvodním díle Zdeněk Krpela, který byl do roku 2015 stavitelem mistrovských soutěží pony v rámci skokových MČR.

 

V soutěži ZP se nejblíže limitovanému času přiblížila a zvítězila (viz. foto) Zuzana Šmejkalová a Sofie Tempal One ( JS Hošť), druhá a třetí skončila Klára Hlaváčková Cheyenne resp. Fleur Eli (Bohuslav Novohradský).

 

Handicapová soutěž ZLP na limitovaný čas se stala vítěznou pro dvojici Klára Hlaváčková a Fleur Eli, druhá skončila opět Klára s Cheyenne (Bohuslav Novohradský), třetí nejblíže limitovanému času skončila Zuzana Šmejkalová a Sting ( JS Hošť),

 

Další podnik Zimního JP ČJF se uskuteční již 4.března 2017 v Královicích u Slaného.

 

Výsledky 18. února 2017 - Hradištko <<< 


| Autor: Honza | Vydáno dne 18. 02. 2017 | 1086 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Finále Ponyliga 2016

V neděli 21. listopadu 2016 vyvrcholil v Herouticích 14. ročník seriálu Ponyliga 2016.

Tři finálové dily proběhly tradičně v heroutické hale jako v letech předcházejících. Finálovou dvoukolovou soutěž pro jezdce do 21 let na velkých koních Teenager 2016 vyhrála Julie Pásková s Unwanted Zeus, která si za obě kola připsala 10 tr. bodů, zbylé dvě jezdkyně po pádech nedokončily první resp. druhé kolo.

Finálovou soutěž Ponyliga pro jezdce kategorie 8 - 12 let na pony, v handicapu SP ovládla vítězka kvalifikačních bojů Klára Hlaváčková, která pro finále vybrala Sama a volba byla šťastná, neb jezdkyně po dvou bezchybných kolech jako jediná absolvovala i čisté rozeskakování a s přehledem zvítězila.

Po pádech v rozeskakování se o druhé místo podělila Lenka Sikorová a Leon a Laura Najmanová a Gera, jenž startovala ve finále na pořadatelem udělenou divokou kartu a svou příslušnost k finálové skupině výsledkem potvrdila. To byl trojlístek dvojic, který zvládl obě kola bezchybně. Na startu bylo celkem devět dvojic.

Velké finále se střídáním koní se stalo po dvou kolech celkem jasnou převahou sólovou jízdou Karolíny Liďákové jenž do finále nastupovala se svou Sun Shaine, která po dvou kolech byla bezchybná a po třech si vezla pouze jeden trestný bod, vše se nakonec zdramatizovalo a při čtvrtém koni (Shadow) se kterým Karolína nastoupila s nímž nakonec ke své tíži připsala 10 tr. bodů a vše bylo ještě pro případné vítězství nakloněno ještě i Julii Páskové (Golden Rebeka). Ta však si však při závěrečném startu hned na úvod připsala neposlušnost a vše bylo v tu chvíli rozhodnuto, neb zaváhání znamenalo i tíži trestných bodů za čas a nakonec i finálové druhé místo. Třetí skončil Viktor Skutecký, který do finále nastupoval se svým Vasilem jenž se stal i nejlepší "koněm finále", když Vasil za všechny čtyři starty připsal pouhých 6 tr. bodů celkem. Čtvrtá skončila Klára Hlaváčková, která do finále přivezla pony Shadow.

Celkovou vítězkou Finále Pony extraligy se střídáním koní se stala Karolína Liďáková! Pony finále se stal Vasil a nejhorším koněm byla Golden Rebeka s 52 tr. body.

Výsledky finálového dne Ponyligy 2016 <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 20. 11. 2016 | 1457 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Ponyliga po předposledním kole

V neděli 6. listopadu 2016 proběhlo předposlední kolo 14. ročníku seriálu Ponyliga ve všech svých třech kvalifikačních součástech.

Vítězkou Teenageru se stala s Miss Music Míša Adamová a v rámci pony kvalifikací se sešla na nepřízeň počasí slušná startovní pole.

Nejlepší trojlístek heroutické kvalifikace PonyligyV handicapu LP, seriálovém díle Ponyligy 2016 se prezentovalo 24 dvojic a vítězem se po bezchybném rozeskakování a v nejrychlejším čase stal Štěpán Filip s Bamem ze Stáje Kincl, druhá skončila Lenka Sikorová a Leon z JK Mariánovice a třetí Natalie Bečková a Sharif z JK Pharlap.

Početná skupina moravských jezdců se po sobotních úspěších prosadila i v rámci nedělního kvalifikačního programu.

Nejlepší trojlístek heroutické kvalifikace Pony Extra ligyPony Extraliga se jela v rámci handicapu SP, kde se prezentovalo 12 dvojic a v rámci kvalifikace zvítězila Julie Pásková s Golden Rebekou - Bohuslav Novohradský.

Body za druhou pozici si připíše Karolína Liďáková a Sun Shain ze SS Hermelín klub Nový Jíčín a v rámci otevřené soutěže SP třetí příčka patřila "mladší" Natálce Bečkové s Sharifem, body za třetí seriálové umístění si připíše dvojice Petr-Jan Matuška a Glen Ally z Jezdeckého klubu Dražka.

 

Celý seriál vyvrcholí za 14 dní v termínu 19. - 20. listopadu 2016, sobotním posledním kvalifikačním kolem a nedělním finálem tradičně se střídáním koní v rámci finále seriálu Pony Extraligy!

Výsledky <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 06. 11. 2016 | 1709 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Superfinále Styl šampionátu 2016

O víkendu 8. - 9. října 2016 v rámci skokových závodů ve Zduchovicích proběhlo mimo jiné i Superfinále Styl šampionátu pony 2016. Pozváno bylo 10 nejlepších dvojic v rámci tří kategorií, které byly v rámci Styl šampionátu pony vypsány.

V rámci dvoukolových finálových soutěží si v rámci kategorie jezdců 8-12 let na pony do 135 vybojovala Karolína Wiesnerová Sweet Heart ( 7.9 a 8.1).

Kategorii jezdců 8-12 let na pony B vyhrála Sára Dvořáková a Gejzer (8.3 a 8.5 ) před Viktorem Skuteckým s Marschall (8.2 a 8.4 ). 

V rámci starších jezdců kategorie 13-16 let vyhrála v rámci dvoukolové soutěže Nina Hartz a Vanesa (8.2 a 7.6)

Kompletní výsledky najdete na webu pořadatel - ZDE <<<

Foto: Radim Skutecký


| Autor: Honza | Vydáno dne 10. 10. 2016 | 1602 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Ponyliga pokračovala v Trojanovicích

Dalším kolem pokračoval seriál Ponyliga 2016. Seriál se přesunul na Moravu přesněji do Trojanovic, kde pravidelně začátkem října má už své místo.

V sobotu 1. října se v rámci soutěží handicapu LP uskutečnila kvalifikace pro mladší jezdce 8-12 let a v rámci handicapu SP pak kvalifikační díl pro seriálovou část Pony Extraliga.

Vítězkou handicapu LP z dvanáctičlenného pole byla dvojice Karolína Líďáková a SUN SHINE - SS Hermelín klub Nový Jíčín.

V handicapu SP byla nejlepší dvojicí ze sedmičleného startovního pole Natálie Očenášková a FARGO z JK M+M zfp.

Výsledky najdete na webu www.jezdectvi.info

Další kolo Ponyligy proběhne v neděli 6. 11. v Herouticích, kde i o 14 dnů později vyvrcholí Ponyliga 2016 závěrečným sobotním dílem a nedělním finálem včetně velkého finále se střídáním koní v rámci Pony Extraligy.

 

Stránky seriálu - www.ponyliga.cz


| Autor: Honza | Vydáno dne 03. 10. 2016 | 1213 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Czech Equestrian Masters Martinice ... finále

týmová prohlídka se Zuzkou Zelinkovou týmová prohlídka s Jirkou Lužou

Nedělní program C-E-M byl pro pony účastníky závodní v rámci finálového dílu Pony tour na obtížnosti soutěže LP. Fandění, pak byla další disciplína dnešního programu v rámci týmové soutěže družstev, kdy každý účastník soutěže pony měl ve svém týmu jednoho účastníka Diamond Tour a jednoho účastníka finálového dílu Českého drezurního poháru!

Tříkolovou soutěž Pony tour vyhrál Daniel Hakr - Quintet, druhá skončila Lenka Sikorová a Leon a třetí Viktor Skutecký a Marschall. O umístění rozhodl součet bodů po třech kolech přidělovaných za umístění v daných kolech, v případě bodové shody na dalších místech mimo prvního pak lepší výsledek stylového kola!

Výsledky Pony Tour <<<

 

V rámci týmové soutěže zvítězil tým ve složení Daniel Hakr, Andrea Halíková a Michal Knoflíček.

Výsledky týmové soutěže <<<

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 11. 09. 2016 | 1342 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Czech Equestrian Masters Martinice ... video soustředění drezur

Martinické vyhodnocení drezurního soustředění s Czech Equi Stars - Terezou Hábovou a Hanou Vašáryovou za účasti Emy Kopuleté a Karolíny Žizkové jako posuzovatelek frekventantů daného sobotního soustředění v rámci projektu Czech Equestrian Masters!


| Autor: Honza | Vydáno dne 11. 09. 2016 | 1306 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Czech Equestrian Masters Martinice ... den třetí

   

Sobotní program pro děti na pony nebyl soutěžní, ale byl sportovní. Pořadatel ve spolupráci s naší jezdeckou špičkou připravil pro děti a jejich pony zajímavé sosutředění s "Czech Equi Stars". Pod tímto sloganem se skrývala taková jména jako Zuzana Zelinková, Tereza Hábová, Hana Vašáryová a Jirka Luža. Děti se přihlásily dle svých zájmů do drezurní či skokové nebo dokonce do obou tůr.

Zajímavé pojetí a osobní přístup naší špičky, která je pro většinu našich nejmenších vzorem bylo přínosným spestřením sobotního dne a kupříkladu drezurní část rozšířila ještě svými postřehy a hodnocením i dvojice trenérská Ema Kopuletá a Karolína Žižková.

Osobní přístup a propojení jezdeckých generací bylo i předpokládáným cílem pořadatele C-E-M a jezdci si určitě pro nedělní finálový souboj odnášejí další jezdecké zkušenosti od našich jezdeckých "patronů".

Děkujeme i jim za vstřícnost a krásný osobní přístup!!!

Nedělní program v Martinicích je bohatý na soutěže i doprovodný program a začíná v 8:30 hodin. Pony a jejich finále pak přijde na řadu ve13:45 h. před velkým finálem Diamond Tour.

 

PS. Video z předávání cen pro Vás připravujeme :)


| Autor: Honza | Vydáno dne 10. 09. 2016 | 1195 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Czech Equestrian Masters Martinice ... den druhý

Páteční program pro jezdce pony byl ve znamení soutěže ZLP na čas. Soutěž se nesla v duchu rychlých a povětšinou bezchybných parkurů. Díky  týmovému rozlosování bylo na programu i velké povzbuzování týmových starších kolegů ze soutěží velkých koní!

V rámci bodování Pony tour po dvou kolech vede Daniel Hakr - Quintet, druhá je zatím dvojice Lucka Šlamborová a Martini a třetí zatím Laura Najmanová a Nightbeauty T.

Vše vyvrcholí v nedělní odpolední programu třetím kolem soutěží LP. 

V rámci C-E-M proběhne zítra tréninkové centrum pro skokany se Zuzkou Zelinkovou a Jirkou Lužou a pro drezurní zájemce pak tréninkový seminář s Terkou Hábovou a Hankou Vašáryovou. I o tento program je obrovský zájem, takže od 11 a 13 hodin se naše jezdecké špičky budou věnovat naší mladé pony generaci.

Výsledky Pony tour po 2 kole <<<

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 09. 09. 2016 | 1264 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Czech Equestrian Masters Martinice

První den má za sebou projekt Czech Equestrian Masters v Martinicích, kde se jede i Pony tour, které se účastní dvacet dvojic jezdců věkové kategorie 8 - 12 let v sedle pony.

První kolo bylo dnes hodnoceno na styl. Vítězná dvojice si připsala 20 bodů a byla to dvojice Žaneta Prošková a Dourello, druhá dvojice pak bodů 19 a dále v sestrupné řadě další body pro umístěné!

V rámci pátečního programu jezdci v sedle pony absolvují soutěž na čas a opět si budou připisovat za vítězství 20 bodů až po pomyslný 1 bod za poslední příčku.

Vítězem tříkolové tour se stane dvojice s nejvyšším počtem bodů! 

Další perličkou je soutěž týmů o 60.000 Kč, kdy si dnes děti přilosovaly do svého týmu jednoho účastníka Diamond Tour a jednoho drezurního jezdce, i zde se body sčítají a po prvním kole vede trojlístek Hakr - Halíková - Knoflíček. Vše vyvrcholí v nedělním programu.

Vše podstatné najdete na webu C - E - M <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 08. 09. 2016 | 1093 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Channel Star 2016 vyvrcholil ve Zduchovicích

Poslední srpnový prodloužený víkend 26. - 28. 8. 2016 byl v Jezdeckém areálu Zduchovice ve znamení finále již 11. ročníku seriálu Channel Star. Jde o seriál pro jezdce v sedle pony a jezdce věkových kategorií děti a junioři na velkých koních. Tradice tohoto seriálu je opravdu již dlouhá a těší se stále velkému zájmu. První ročník seriálu proběhl již v roce 2006!

Přes přetrvávající vysoké teploty se nakonec na finálovém kole sešlo poměrně silné pole startujících ve všech vypsaných kategoriích, neboť násobky bodů, ještě nějakou změnu žebříčkového pořadí mohly přinést.

 

Foto: Radim Skutecký

Soutěže pony byly v rámci serialu děleny již z let minulých na kategorii Pony Younger (8-12 let) tu ovládla Eliška Hasnedlová (JK Mělník), která si v rámci finálového dílu připsala ve svůj prospěch nejvíce bodů ve své kategorii 204 a v rámci celoročního součtu zvítězila. Druhý skončil Viktor Skutecký (JS Urban) a třetí Klára Hlaváčková (Bohuslav Novohradský).

CHANNEL STAR 2016 - PONY YOUNGER
Jméno a příjmení 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo-speciál FINÁLE Součet
1. Hasnedlová Eliška 21 29 55 150 204 459
2. Skutecký Viktor 29 17 50 156 84 336
3. Hlaváčková Klára 26 21 17 82 186 332
4. Šlamborová Lucie 33 25 30 60 84 232
5. Červená Aneta 22 17 36 96 45 216

Foto: Radim Skutecký

 

 

Kategorii Pony Older (13-16let) vyhrála Jana Táboříková z JK Falea i ta si připsala nejvyšší bodový zisk ve své kategorii v rámci finále 162. Druhé místo vybojovala Nina Hartzová z JK Sedla, třetí skončil Petr-Jan Matuška z Jezdeckého klubu Dražka.

 

 

CHANNEL STAR 2016 - PONY OLDER
Jméno a příjmení 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo-speciál FINÁLE Součet
1. Táboříková Jana 15 29 46 174 162 426
2. Hartzová Nina 31 44 38 126 159 398
3. Matuška Petr-Jan 20 37 33 60 129 279
4. Beníšková Veronika 20 25 35 80 105 265
5. Moulisová Barbora 19 10 0 52 87 168

 

Kategorii Children vyhrála Markéta Miková (JK Mělník) před druhou Janou Táboříkovovu (JK Falea) a třetí Eliškou Hasnedlovou (JK Mělník).

 

CHANNEL STAR 2016 - CHILDREN
Jméno a příjmení 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo-speciál FINÁLE Součet
1. Miková Markéta 30 30 4 82 96 242
2. Táboříková Jana 6 0 12 82 90 190
3. Hasnedlová Eliška 4 16 9 62 81 172

 

 

Kategorii Junior vyhrála stejně jako v loňském ročníku Denisa Vegrichtová z JK Mělník, druhý skončil Petr-Jan Matuška z JK Dražka, který vyhrál v loňském ročníku kategorii Children a třetí skončil Lukáš Matuška díky bodovému zisku v závěrečném finálovém díle.

 

CHANNEL STAR 2016 - JUNIOR
Jméno a příjmení 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo-speciál FINÁLE Součet
1. Vegrichtová Denisa 16 35 38 114 171 374
2. Matuška Petr-Jan 0 12 16 30 93 151
3. Matuška Lukáš 0 0 0 0 105 105

 

Info a výsledky web pořadatele <<<

 

Foto dekorování pony: Radim Skutecký


| Autor: Honza | Vydáno dne 29. 08. 2016 | 1129 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Video záznam MČR pony 2016 ve Zduchovicích

V neděli 14. srpna vyvrcholilo mistrovství České republiky pony v drezuře a ve skocích čtyřmi soutěžemi. EquiTV vám nabízí ke zhlédnutí jejich nezkrácený video záznam. Jde o drezuru dětí 13-16 let na pony do 148 cm a všechny skokové kategorie...

 
Tzn. děti 8-12 let na pony do 135 cm, děti 8-12 let na pony do 148 cm a děti 13-16 let na pony do 148 cm.
 
Těšit se můžete také na souhrnnou reportáž v televizním Jezdeckém magazínu!
 
Čtyři finálová kola na EQUITV.CZ - ZDE <<<

| Autor: Honza | Vydáno dne 17. 08. 2016 | 1252 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Ponyliga pokračovala v Herouticích

Další kolo seriálu Ponyliga 2016 proběhlo v Herouticích 29. a 30. července 2016, kde i samotný seriál každoročně zahajuje i v listopadovém finále končí.

Páteční - sobotní výsledky skokových závodů včetně výsledků kvalifikačních kol seriálu Ponyliga 2016.

 

Ponyliga – foto Hynek Mareš

1. Klára Hlaváčková – Goldbar -Bohuslav Novohradský
2. Lenka Sikorová – Leon 16 – JK Mariánovice
3. Leticia Safari – Buitenstee´s Triumph – JK Žižkovec o.s.

       Pony Extraliga – foto Hynek Mareš

       1. Klára Hlaváčková – Cheyenne– B. Novohradský
       2. Viktor Skutecký – Vasil – Stáj Urban
       3. Petr Jan Matuška – Glen Ally – JK Dražka

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 03. 08. 2016 | 1411 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

MČR pony skoky a drezura mají po uzávěrce

Na našich stránkách stejně jako v letech minulých od roku 2006 Vás budeme od letoška vlastně neoficiálně informovat o MČR pony, které proběhne druhý srpnový víkend ve zduchovické areálu.

Zduchovice hostily poprvé mistrovství ČR pony v roce 2006 a od té doby model i celý areál doznal významných změn a patří v naší zemi v rámci těchto soutěží k nejvyhledávanějším i v rámci běžných závodů. 

Program soutěžní bude více méně podobný loňskému a je jen otázkou, zda-li letos opět budou navýšena startovní čísla, tedy počet účastníků, který se každý rok od roku zvyšoval.

S přibývajícím časem budou známa jména účastníků a soutěžní přislušnost a i to, zda-li opět bude pokračovat tradice Šampionátu nadějí. V neposlední řadě nutno připomenout i finále Styl šampionátu pony 2016, který vyvrcholí právě ve čtvrtek 10. srpna 2016.


| Autor: Honza | Vydáno dne 01. 08. 2016 | 1461 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Partneři pony sportu 2015
Partner - Styl šampionatu pony 2015 a seriálu Ponyliga Partner - Benjamin Cupu 2015
Inzerce
INZSYS_BLOK
Inzertní systém - kategorie
1. Koně
2. Připouštění - Hřebci
3. Vybavení
4. Služby
5. Akce
6. Práce, brigády
7. Seznamka
8. Stroje
9. Ostatní a nezařazené
Nabídka bezpečnostních vest
Dance and Jump - VESTY
Jan Hauzr - VESTY
Dance and Jump - VESTY
Zde může být zrovna Vaše reklama
Fotogalerie 2008
Fotogalerie 7. kvalifikace PONYLIGA 2008 - Heroutice - 23.11.2008
Fotogalerie Finále JCHS 2008 - Zduchovice - 11.10.2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 21. 10. 2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 20. 9. 2008
Fotogalerie z premierových pony handicapů - Dražka - 13. 9. 2008
Fotogalerie z MČR pony ve skákání a drezuře Frenštát 2008
Fotogalerie z CSIJYCh /CSNP - Heroutice - 4. - 6. července 2008
Fotogalerie 3. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 7.- 8. 6. 2008

Copyright Honza Matuška 2006 - 2016
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server