Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 333 nalezených)

Reportáže a fotoreportáže

Dražka Cup - díl čtvrtý

Závěrečným letošním v pořadí čtvrtým drezurně skokovým podnikem 28. září byla uzavřena 11. sezona závodů na Dražce. V dopolední drezuře DD se kromě jezdců v sedle velkých koní prezentovala i řada pony. Druhé místo obsadila Anna Ludvíčková-GRENADIER z JS Řitka a třetí skončil Lukáš Matuška-GLEN BONITA z JK Dražka.
V rámci skokové části se v soutěži LPA prezentovalo 16 dvojic. V soutěži zvítězila Sofie Najmanová s klisnou NIGHTBEAUTY T z JK Český dvůr, druhý skončil Lukáš Matuška GLEN NANCY a třetí Petr-Jan Matuška GLEN SHERON oba JK Dražka.
V handicapu SP startovalo 14 dvojic a double získala Sofie Najmanová jenž zvítězila s NIGHTBEAUTY T a druhá skončila s GEROU, třetí skončil Lukáš Matuška GLEN BLENY.
Po čtyřech kvalifikacích byl vyhodnocen i seriál Dražka Cup 2011 v kategorii pony nasbíral nejvíce bodů domácí Lukáš Matuška.
Konečné pořadí naleznete na webu pořadatele - www.farma.drazka.sweb.cz.
Výsledky Dražka 28. 9. 2011
Fotogalerie Dražka 28. 9. 2011

| Autor: Honza | Vydáno dne 28. 09. 2011 | 2074 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

MČR pony ve všestrannosti - Výsledky

Aktualizováno 20. 9. 2011 Článek resp. hodnocení proběhlého mistrovského podniku.

Za krásného slunečného počasí se ve dnech 16.-18.9.2011 konalo v zámeckém parku v Lošticích -Žadlovicích VIII.PODZIMNÍ MILITARY a zároveň MČR ve všestrannosti. O titul se bojovalo ve 2 kategoriích.(PONY P,a PONY ZK,) Z původně nahlášených 23 pony odstartovalo celkem 21dvojic. Viktorka Theimerová měla v soutěži 2 poníky, proto se otevřela i soutěž PONY P, aby měla šanci s oběma dokončit a děti, kteří nesplnili kvalifikaci, mohli přijet si zkusit trať MČR.
Nejlepší trojka všestrannost 10-12 let MČR Pony 2011V nejmenší kategorie MČR PONY P ( děti 10-12let) /9startujících/ se vedení po drezuře ujala Vyštajnová Alžběta DOLLOM MOONLIGHT( JK Darex) před Viktorií Theimerovou s CHUANITOU a TUBLATANKOU (JK Amír) 4. místo po drezuře obsadila sympatická Saša Hanáčková s DAMBROU JK Ramír a 5. místo Rokytová Vendula s CITEM (Pony klub Olešnice)
Nejlepší trojka všestrannost 13-16 let MČR Pony 2011MČR PONY ZK (děti 13-16 let) /12 startujících/ po drezurní zkoušce se s náskokem 5, 30 tr.b. vedení ujaly Kamírová Barbora s PRINCESS AIDA (JK Borová) a Šárka Votavová s LIPTON KITE( J+J Votava). Za nimi se umístila Regnardová Aneta - KUBA 3 (Jk Šťasný domov) 4.místo patřilo Tomáši Grézlovi s BAKEM 1 (JK Beka Loučka) a o 5. místo se opět dělila dvě děvčata a to Kochlefflová Diana - OLYMPIA BENY (JS Alfa) a Lexová Anežka - SONY 2 (JK Tůně.)
Pod patronací VETERINÁÍRNÍ KLINIKY HEŘMANŮV MĚSTEC se páteční slunečný den zakončil fotbálkem MORAVA versus ČECH , kdy team Moravy naprosto rozdrtil team ČECH 4:0. Po oslavě vítězství šampaňské měli hráči více na sobě. Na požití jim toho moc nezbylo. Bohužel se fotbálku zúčastnili hlavně dospělí hráči.
Terénní zkoušky v Lošticíc bývají velmi technické a tratě patří k obtížnějším. Opět čekaly na dvojice nové nápadité skoky a zajímavá kombinace v pony ZK, která byla značena jednotlivě. K těm nejobtížnějším překážkám byly dány varianty. Na úkor ztráty času měli šanci dokončit všichni startující.
V Pony P cross zamíchal pořadím dokonale .DOLLOM MOONLIGHT v obratu spadl, CHUANITA měla problémy na překážkách a tak se do vedení dostala Viktorka Theimerová s Tublatankou. Čistou jízdou se na druhé místo posunula Rokytová Vendula s nestárnoucím CITEM (Pony klub Olešnice) a 10tr.b. za čas za nimi o bronz bojovala Pechanová Vladimíra Borka 1 (JS Pastviny). Viděli jsme pouze dva čisté crossy bez penalizace za čas. (vedoucí dvojice)
V PONY ZK se obě dvojice (Bára Kamírová a Šárka Votavová ) držely vedení zuby- nehty. Dokonce protly i cílovou čáru ve stejném čase. Takže navodily zajímavou situaci do závěrečného parkuru. Nula v crossu naskytla medailové šance Kochlefflové Dianě s OLYMPIA BENNY JS Alfa, protože BAK i SONNY měli penalizaci za čas. Zde jsme mohli vidět 6 čistých jízd.
Závěrečný parkur u pony jen potvrdil výsledky po crossech.
MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY V PONY P se stala Viktorie Theimerová - Tublatanka JK Amír
Stříbrnou medaili si odvezla Rokytová Vendula - CIT Pony klub Ole?nice Pohár za třetí místo patřil Pechanové Vladimíře - BORKA 1 JK Pastviny. Nepopulární 4. Pozici obhájila Hanáčková ALEXANDRA - DAMBRA JK Ramír Stužku za 5.místo získala Ludvíčková Anna - LA QUERIDA JS Řitka
Toto pořadí zůstalo i v otevřené soutěži PONY Viktorka tak přidala ke zlaté medaili ze skoků i zlatou ze všestrannosti.
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY PONY ZK Pevné nervy a čistý parkur přinesly Barboře Kamírové - PRINCESS AIDA (JK Borová) titul MISTRYNĚ ČR. 1 chyba na parkuru odsunula Šárku Votavovou - LIPTON KITE na druhou příčku a Bronzovou medaili se vybojovala Kochlefflová Diana - OLYMPIA BENY JS Alfa 4.místo nakonec patřilo Dvořákové Marii - CHOCK JK Neveklov 5. místo Květoňové Libuši - NEW MASTER JS Tandem K.V.
Závěrem:
Z mého pohledu se závody velmi vydařili. Počasí bylo pohádkové, výkony jezdců a pony excelentní a hlavně sanitka ani jednou nezasahovala.. všechny děti se zúčastnily dekorování a získali stužku a malou věcnou cenu. Poháry a šerpy pro vítěze byly více než reprezentativní.
Aby dětem nebylo líto, že se neumístili, získali od 6. místa pamětní listy jako vzpomínku na toto MČR.
Věřím, že se účastníků v Lošticích líbilo snad někdy zase přijedou.
Simona Heidenreichová

Aktualizováno 19. 9. 2011 Přidány výsledky pony soutěží včetně mistrovských.

Vítězkou mladší kategorie jezdců na pony 10-12 let je již tradičně Viktorie Theimerová s Tublatankou-JK Amír a mistrovský titul v kategorii starších jezdců na pony 13-16 let si z Loštic odvá?í Barbora Kamírová s Princes Aida-JK Borová.

Výsledky MČR Pony C Loštice 2011


| Autor: Honza | Vydáno dne 19. 09. 2011 | 3099 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Předkolo Zlaté podkovy 2012 na Borové

Bára Kamírová - BLACK JACK - vítězka s. Pony předkolo ZP 201Areál Farmy Borová se o prvním zářijovém víkendu stal cílem jezdců ve všestrannosti. Proběhlo zde první předkolo ročníku 2012 seriálu Zlatá podkova. Na startu všech soutěži se sešlo celkem 40 dvojic. Nechyběla ani soutěž pony.
Bylo vypsáno i OM, které se uskutečnilo pouze v kategorii pony. Už první den pro některé závod skončil, hlavně z důvodu nedojetí parkuru, takže na nedělní terénní část startovní listiny trochu prořídly.
V pony kategorii vedla po drezuře i parkuru Zuzka Baloušková - Baby (JSK Rohan), ale o zlato ji nakonec připravila domácí Bára Kamírová s koněm Black Jack, pro kterého to byla vůbec první účat na závodech.
Výsledky Pony ZK
Výsledky OM JČO Pony
 


| Autor: Honza | Vydáno dne 07. 09. 2011 | 2452 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

MČR skoky a drezura Zduchovice 2011

Vše z MČR Pony S+D 2011 - startky, výsledky,fotogalerie Nejlepší trojka skoky 13-16 let MČR Pony 2011

Fotogalerie nedělních skoků 13-16 let - MČR Pony S+D 2011

Fotogalerie nedělních skoků 8-12 let na pony do 135 cm - MČR Pony S+D 2011

Fotogalerie nedělní drezurní části - MČR Pony S+D 2011

Aktualizováno 21. 8. 2011 - 19:30h. Po náročném dnu je dobojováno - V kategorii 8 - 12 let na pony do 135 KVH si pro mistrovský titul vybojovala dojela Patricie Brusová a Oaklands Fairplay. Ve stejné věkové kategorii jezdců na pony 136 - 148 cm KVH zvítězila Viktorie Theimerová a Sagar 1.
V kategorii 13 - 16 let na pony do 148 cm KVH si zlato v rozeskakování vybojoval Šárka Tůmová a Kara Bacardia.
Drezurní titul u kategorie jezdců 13 - 16 let obhájila Kateřina Rosická - EMIL - R.

Aktualizováno 21. 8. 2011 - 12:00h. - Mistrovský titul v mladší věkové kategorii vybojovala Tereza Markusková s LIMETREE ARACORN druhá skončila Alexandra Hanáčková DAMBRA a třetí Jiřina Ludvíčková s KRISTALem.
Ve stejné věkové kategorii jezdců v sedle pony kat. "B" si pak titul vyjela Alžběta Vyštajnová s DOLLOM MOONLIGHT druhá skončila Anna Ludvíčková GRENDIER a třetí Viktorie Theimerová s CHUANITA.


| Autor: Honza | Vydáno dne 16. 08. 2011 | 2677 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

ME Pony 2011 - Jaszkowo


7. srpna 2011 - 15:50h. * A na závěr k ohlednutí za ME Pony 2011 přinášíme fotogalerii, kde najdete nejen naše reprezentantky v akci ale nahlédneme i do stájí a na skokové kolbiště.
Holky v akci aneb ME Pony i trochu jinak<<<

7. srpna 2011 - 15:00h. * S odstupen času přinášíme fotogalerii terénní zkoušky soutěže všetranné způsobilosti na ME Pony v polském Jaszkowu. Překážku za překážkou máte příležitost nahlédnou na tuto obtížnou trať.
Trať terénní zkoušky všestrannosti - ME Pony 2011 Jaszkowo<<<

ME Pony 2011 - drezura týmy dekorování29. července 2011 - 10:00h. * Pro úvod náš trojlístek dokončil týmovou soutěž v drezuře na 11. místě. Vzhledem k tomu, že jsem byl včera osobně v místě dění a viděl vše na vlastní oči, zhodnoceno krátce a výstižně: holky se snažily ale generační rozdíl neodbouráme hned a budeme věřit, že každý takovýto start pomůže k rozvoji.


| Autor: Honza | Vydáno dne 25. 07. 2011 | 2159 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Drezurní Heroutice

V tradičním červnovém termínu proběhly na farmě Heroutice drezurní závody během ni? se uskutečnily i soutěže pro pony a v rámci závodů i další ročník Drezurního pony poháru.
V rámci sobotní soutěže P4 se nejvíce dařilo Anně Ludvíčkové s GRENADIERem z JS Řitka následovala na druhém místě Tereza Markusková s LIMETREE ARACORN za Sportovní stáj Donthová a třetí skončila Anna Hrudková s VIKI za TJ Sokol Kladno - jezdectví.
Do poháru se započítávaly výsledky ze sobotní soutěže DD a nedělní soutěže DJ. Po úvodním díle je nejlépe hodnocená Tereza Markusková s 3,5 body druhá je Eli?ka Orctová s 1 bodem a třetí Anna Slavíčková s 0,5 body. Záverečný díl se uskuteční v rámci nedělních drezurních závodů 19. června 2011
Výsledky soutěží naleznete na stránce pořadatele Farma Heroutice.
Fotogalerie Heroutice 11. 6. 2011

| Autor: Honza | Vydáno dne 14. 06. 2011 | 2281 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Dražka Cup - díl třetí

již třetím drezurně skokovým podnikem pokračoval 4. června 11. ročník závodů na Dražce. V dopoledních drezurní části se se?lo početné pole jezdců v sedle pony. Celkem se v soutěži P4 prezentovalo 15 startujících dvojic, kdy nejlepší jezdkyní byla Tereza Markusková s LIMETREE ARACORN za Sportovní stáj Donthová Karlovy Vary druhou nejúspěšnější byla Zuzana Balou?ková s BABY a třetí Jiřina Ludvíčková s Kristalem z JS Řitka.
V rámci skokové části byly na programu již tradičně i soutěže pro pony v soutěži LPA zvítězila Klára ?álková s Bajkou z JK SZe? Tábor před domácí dvojicí Petr Jan Matuška s GLEN Sheron z pořádajícího JK Dražka třetí skončil starší bratr druhého umístěného Lukáš Matuška s Glen Nancy.
Handicap SP byl pak doménou domácí dvojice, kdy první skončil Lukáš Matuška s Glen Čejenou druhý Lukáš s GLEN Bonitou a třetí pak skončil Petr-Jan Matuška s Glen Sheron v?ichni za JK Dražka.
Pořadatel připravil pro letošní rok bodovací seriál s vyvrcholením v rámci posledního letošního čtvrtého dílu již jedenáctého ročníku závodů na Dražce. Seriál zahrnuje dvě kategorie Pony Jump a Junior Jump a je určen pro jezdce na pony a děti juniory a jezdce do 21 let. V obou kategoriích si pak tři nejlepší rozdělí 2 x 10.000 Kč.
Poslední díl seriálu je pak připraven na 28. září 2011.
Více o seriálu se dozvíte na stránce pořadatele Farma Dražka.
Fotogalerie Dražka 4. 6. 2011

| Autor: Honza | Vydáno dne 06. 06. 2011 | 1665 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Dražka Cup 2011 - díl druhý

Slunný den přilákal v sobotu 7. května na letošní již druhou Dra?ku silné pole jezdců pony. Ve třech skokových soutěžích od soutěže LPA do soutěže STPB se na startu prezentovalo 40 startujících dvojic.
Ve skokové soutěži LPA se prezentovalo 19 startujících dvojic, soutěž byla hodnocena na čas bez rozeskakování a stala se kořistí druhého nejmladšího jezdce ve startovním poli a to domácího Petra-Jana Matu?ky s klisnou GLEN SHERON (JK Dražka) druhý skončil bratr vítěze Lukáš Matuška se začínající GLEN NANCY (JK Dražka) a třetí skončila Veronika Součková s AMÁLKOU z JK Český Dvůr.
Skoková soutěž SP byla již handicapovou soutěží a zde se prezentovalo 15 dvojic. V soutěži zvítězil domácí Lukáš Matuška s GLEN BONITA (JK Dražka) před Annou Kukrechtovou s JURÁ?em (JK Equuleus Praha) a třetí skončil opět Lukáš Matuška s GLEN ČEJENA.
V soutěži STPB se prezentovalo 6 dvojic. Zvítězila bezchybnou a nejrychlej?í jízdou Iva Nedělková s klisnou NIGHBEAUTY T z JK Český Dvůr před také bezchybnou Libu?í Květoňovou s DAINTY z JSS Tandem Karlovy Vary a třetí skončila domácí dvojice Lukáš Matuška s GLEN BONITA.
Pořadatel připravil pro letošní rok bodovací seriál s vyvrcholením v rámci posledního letošního čtvrtého dílu již jedenáctého ročníku závodů na Dražce. Seriál zahrnuje dvě kategorie Pony Jump a Junior Jump a je určen pro jezdce na pony a děti juniory a jezdce do 21 let. V obou kategoriích si pak tři nejlepší rozdělí 2 x 10.000 Kč.
Fotogalerie Dražka 7. 5. 2011

| Autor: Honza | Vydáno dne 11. 05. 2011 | 1958 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Mělnický jarní pony festival

Aneta Dohnalová-Vasil Na tradičním mělnickém závodi?ti započal letošní pony festivalový rok Mělnickým jarním pony festivalem v termínu 20. - 22. 4. 2011.
Z webu pořadatele přichází zajímavá zprávu pro účastníky seriálových soutěží, které již neodmyslitelně patří k mělnickému závodi?ti :
Tím, že se pro nedostatek přihlá?ek neuskutečnily při Jarním pony festivalu soutěže č. 2, 4, 13 a? 15, "u?etřili" jsme poukázky na zbo?í firmy Equiservis připravené jako věcné ceny v hodnotě celkem 3550Kč u drezurních soutěží a 5000Kč u skokových soutěží. Rozhodli jsme, že budou věnovány vítězům a umístěným v celoročních soutěžích takto: Pohár města Mělníka 1.místo 1200Kč 2.místo 800Kč, 3.místo 500Kč, a to jak v kategorii dětí 8-12 let, tak 13 a? 16 let. V Memoriálu MVDr. Karla Trojana u mladších dětí 1.místo 900Kč, 2.místo 700Kč, 3.místo 400Kč, u starších dětí 1.místo 600Kč, 2.místo 500Kč, 3. místo 450Kč.
Výsledky soutěží

| Autor: Honza | Vydáno dne 25. 04. 2011 | 1453 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

EQUISERVIS CHANNEL STAR 2011

První dubnovou neděli 3. 4. 2011 zahajuje na zduchovickém kolbi?ti oblíbený seriálový podnik pro jezdce pony, děti juniory a jezdce do 25 let pro letošní rok s přívlastkem hlavního partnera společnosti Equiservis.
již od loňského roku seriálu Channel Star, pro?el výraznou změnou. Závody jsou otevřeny pro děti, juniory, jezdce do 25, jezdce starší 25 let, kteří však v roce 2010 a 2011 nestartovali na parkuru stupně S a vyšším a pro pony všech kategorií a soubě?ně i otevřené soutěže pro jezdce na koních bez omezení.
Z přihlá?ek se dá čekat, ?a kapacita stylové soutěže ZLPA bude naplněna do posledního mo?ného místa a v soutěži LP je již ve čtvrtek hlá?eno bezmála 30 dvojic.
Pony jezdci se tedy v neděli v hojném počtu sejdou ve Zduchovicích v místě, kde jezdci budou v srpnu bojovat o mistrovské kovy.

Výsledky soutěží

Fotogalerie pony soutěží

| Autor: Honza | Vydáno dne 04. 04. 2011 | 1771 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Devátý ročník seriálu Ponyliga...startuje

logo ponyliga Aktualizováno 7. 4. 2011 Přidána fotogalerie i průběžné pořadí po prvním kole. Vše na webu www.ponyliga.cz
Fotografie jezdců je možno objednat u autorky Kateřiny Návojové, která celé 1. kvalifikační kolo zaznamenala a svým objektivem a ukázku fotek naleznete ve fotogalerii včetně kontaktu.

Přinášíme pozvánku na 1. kvalifikační kolo seriálu PONYLIGA 2011, který začíná v rámci tradičních skokových závodů Jarní ceny Heroutic v sobotu 27. března. Na programu jsou dvě ukázkové soutěže přistupné i jezdcům a koním bez licenci, dále oficiální soutěže pro pony a? do SPB a pro velké koně a? do L* - Jarní ceny Heroutic.
Další informace naleznete na webu Rozpis 1. kola

| Autor: Honza | Vydáno dne 01. 04. 2011 | 2475 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Halové drezurní Heroutice

Farma HerouticeDen před prvním jarním dnem se v heroutické hale konaly tradiční jarní drezurní závody. Pro jezdce na pony vhodné úlohy Z2 či přímo a jen pro pony jezdce úloha P4 a nebo pro zdatněj?í L8.
všechny tři soutěže mají již dnes společný přívlastek v tom že zvítězil pony. V úloze pro pony by tomu ani jinak být nemělo vítězství získala Anna Ludvíčková a Grenadier JS Řitka - 64,700% ve zbylých dvou soutěží kralovala Barbora Kamírová která v úloze Z2 zvítězila za 79% s PRINCESS AIDA a v L8 pak s LIPTON SINAJem za 64,400% s Aidou pak zabodovala i na druhém místě a za sebou nechala všechny ostatní startující dvojice již na velkých koních.
Výsledky
Pořadatelé připravují i? na tuto neděli zahájení dalšího ročníku seriálu Ponyliga 2011 a další drezurní halovky připravují na 3. dubna 2011.

| Autor: Honza | Vydáno dne 22. 03. 2011 | 1475 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Je dobojováno .... 8. kolo Pony ligy a Teenager Trojanovice 2010 zná své vítěze

logo ponyliga Od sobotního rána (23.10.2010) se na nás sluníčko smálo, jen studený vítr z Radho?tě nám malinko kazil poslední letošní závodní den. Úderem deváté začal program nabitý rámcovými soutěžemi pro velké koně i poníky.
Vítězkou 8. kola Pony ligy - parkur stupně LP se stala domácí Natálie Bla?ková na Markýze.
Pony Extraliga - v parkuru stupně SP zvítězila takté? domácí Kateřina Klacková na fjordské klisně Singrit HB.
Vítězství v soutěži Teenager - parkur stupně L* získala Anežka Martynková na koni Wiktorie (Stáj JLB Komorní Lhotka).
Děkujeme společnosti Dibaq a.s., která akci podpořila svými výrobky z vý?ivového programu Fitmin.
Ve?keré výsledky z těchto závodů naleznete na www.jezdectvi.info

| Autor: Honza | Vydáno dne 25. 10. 2010 | 2353 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Poslední výzva v Opřeticích

Poslední letošní skákání v Opřeticích proběhlo v sobotu 9. října 2010 a bylo určeno i pro jezdce v sedle pony. Hrudková Marie PEGAS vítězka LPNa startu handicapu LP se po ?krtech nakonec se?lo 6 startujících. V soutěži na čas byla nakonec nejrychlej?í a bezchybná Marie Hrudková s PEGASem z JK Mělník, druhý skončil Petr Dajbych a třetí místo obsadila Terezie ??ovíčková.
V handicapu SP se se?lo 8 startujících. V rozeskakování pak byl nejrychlej?í Robin Johanovský s WICKED BB SUGARR.Johanovský WICKED BB SUGAR vítěz SP a STPB z JS Opatrný, druhá skončila Dominika Řezníčková a třetí opět Robin Johanovský.
soutěž STPB byla obsazena ?esticí startujících a došlo i na rozeskakování bezchybných ve kterém se potkala dvojice jezdců. Pomalej?ím ale nakonec bezchybným byl v rozeskakování Robin Johanovský, který zvítězil stejně jako v soutěži SP s WICKED BB SUGARem, druhá skončila Marie Hrudková, která jednou v rozeskakování s PEGASem chybovala.
Výsledky závodů

| Autor: Honza | Vydáno dne 10. 10. 2010 | 1469 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Mělnický podzimní pony festival

Aneta Dohnalová-Vasil Mělnický podzimní pony festival se konal 1. - 3. 10. 2010, tento pony festival byl letošním již posledním a i díky předcházejícímu dost ?patnému počasí byl asi díky tomuto počasí málo obsazený a proto se některé soutěže v drezůře i ve skákání zru?ily.
V rámci závodů na Mělníce došlo při posledním podniku i k vyhlášení celoročních seriálových soutěžích, které vypsal tamní jezdecký klub.
Memoriál MUDr Trojana vyhrála Michaela Pavlisová - Trinka, letošní dvojnásobná drezurní mistryně. Výsledek se dal předjímat díky pravidelné účasti a vynikajícím výsledkům této dvojice nejen na podzimním pony festivalu. 2. místo obsadila domácí Anna Hrudková - Viki.
Suprachor cup - OBJEV ROKU - 1. místo Sára Roubalová - Lucas , 2. místo Denisa Vegrichtová - Sargo.
POHÁR MĚLNÍKA - finálovým kolem měla být soutěž STPB, ale kvůli nedostatku účastníků proběhlo tedy závěrečné finálové kolo při soutěži SP v kategorii jezdců 13-16let bylo pořadí následující:
1.místo Aneta Dohnalová-Vasil se 120.5 body, 2. místo Dominika Řezníčková - Jack, 3. místo Marie Hrudková - Pegas, 4. místo Eli?ka Orctová - Hugo Boss.
Ve věkové kategorii jezdců 8 - 12 let zvítězila domácí Lenka Heřmanová, která jako jediná absolvovala finále.
Počasí se o víkendu nakonec docela vydařilo a některým koním se v tom počasí vedlo moc dobře. Všem umístěným moc gratulujeme!!!

| Autor: Honza | Vydáno dne 04. 10. 2010 | 1304 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Partneři pony sportu 2015
Partner - Styl šampionatu pony 2015 a seriálu Ponyliga Partner - Benjamin Cupu 2015
Inzerce
INZSYS_BLOK
Inzertní systém - kategorie
1. Koně
2. Připouštění - Hřebci
3. Vybavení
4. Služby
5. Akce
6. Práce, brigády
7. Seznamka
8. Stroje
9. Ostatní a nezařazené
Nabídka bezpečnostních vest
Dance and Jump - VESTY
Jan Hauzr - VESTY
Dance and Jump - VESTY
Zde může být zrovna Vaše reklama
Fotogalerie 2008
Fotogalerie 7. kvalifikace PONYLIGA 2008 - Heroutice - 23.11.2008
Fotogalerie Finále JCHS 2008 - Zduchovice - 11.10.2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 21. 10. 2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 20. 9. 2008
Fotogalerie z premierových pony handicapů - Dražka - 13. 9. 2008
Fotogalerie z MČR pony ve skákání a drezuře Frenštát 2008
Fotogalerie z CSIJYCh /CSNP - Heroutice - 4. - 6. července 2008
Fotogalerie 3. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 7.- 8. 6. 2008

Copyright Honza Matuška 2006 - 2020
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server