Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 333 nalezených)

Reportáže a fotoreportáže

Galavečer pony 2014

Aktualizace FOTO - Fotogalerie najdete na našem FB profilu - Fotogalerie I.  -  Fotogalerie II  <<<

Tradiční vyhodnocení uplynulé sezony pony se uskutečnilo 7. února 2015 v Rýmařově. Pořadatelem celého večera a velký dík patří Stáji Kincl.

 
Tradiční galavevečer měl i tradiční úvod. V krátkých zdravicích přítomné za domací pořadatelský tým Stáje Kincl přivítala Petra Lašáková, průvodní slovo měla i manažerka pony komise Mgr. Jana Perníčková a přítomné přivítal i člen VV ČJF a víceprezident pro sport ČJF Ing. Milan Theimer.
Úvodní vyhlašování bylo v režii nejlepších jezdců z výkonnostního žebříčku pony. Nejprve na podium vystoupila nejlepší a úplná pětka z mladší věkové kategorie ve skocích, které ceny předával Miloslav Perníček.
 

SKOKY  8 - 12 let:

 

1.Bubeníková Adéla            

 

2.Novak Anna Lani

 

3.Melmerová Lucie      

 
4.Nenko Natálie
 
5.Hasnedlová Eliška
Žebříček skoky 8-12 let

Poté jsem viděli nejlepší ze starší věkové kategorie ve skocích, kterým ceny předával Josef Kincl.  

SKOKY 13 - 16 let:

 
 
1.Najmanová Sofie              
 
2.Vegrichtová Denisa          
 
3.Skřivánková Anna Julie    
 
4.Najmanová Sofie            
 
5.Poláchová Valentýna   
Žebříček skoky 13-16 let

 

Po skokanech byl na programu drezurní žebříček, kde v obou kategoriích ceny předala Ema Jančářová.

DREZURA  8 - 12 let:

 
1. Vingrálková Sára              
 
2.Vingrálková Sára              
 
3.Skřivanová Eliška            
 
4.Wiesnerová Karolína        
 
5.Kraupner Tomáš 
Žebříček drezura 8-12 let
DREZURA 13 - 16 let:
 
 
1.Vegrichtová Denisa           
 
2.Markusová Tereza             
 
3.Lipavská Tereza               
 
4.Baloušková Zuzana          
 
5.Svobodová Pavlína 
Žebříček drezura 13-16 let
 
 
Následně bylo na programu dekorování nejlepšího trojlístku Benjamin Cupu ve všestrannosti, kde byl přítomen nejlepší trojlístek děvčat z tohoto seriálu. Ceny za patrona společnost Bukefalos předala Sáře Vingrálkové (3. místo), Karolíně Vancové (2. míst) a vítězce Julii Páskové Vlasta Kukučková. Nejmladší účastnicí Benjamin Cupu byla vyhodnocena Dominika Tomíková.
 

BENJAMIN

CUP 2014

Benjamin Cup 2014

 

Následovalo vyhodnocení žebříčku ve všestrannosti, kde nejlepší pětku ohodnotil Milan Theimer.

Všestrannost:
 
 
1.Vaňková Barbora               
 
2.Regnardová Aneta           
 
3.Theimerová Viktorie         
 
4.Vítková Eliška                   
 
5.Kroužková Tereza
Žebříček všestrannost
 
Následně došlo na předání sportovních odznaků pony za přítomnosti Milana Theimera a Jany Perníčkové. Odznak převzala: Adéla Bubeníková, Lucie Melmerová, Sofie Najmanová, Klára Stárková, Denisa Vegrichtová, Dominika Tomíková, Karolína Weisnerová, Markéta Miková, Barbora Vaňková na oblastních galavečerech pak ještě Filip Štěpán a Natalie Tarabini.
Přišlo i na slavnostní rozloučení s pony kategorií i zde bylo bohaté zastoupení.

ODCHÁZEJÍCÍ        

Odcházející
 
Po pěkné kulturní vložce Capoeira Mataum ze Šumperka, přišla na řadu již prestižní kategorie Naděje roku, pro všechny nominované už jen samotná nominace musí být obrovskou výzvou do dalších let, každopádně vyhrát může jen jeden! V kategoriích Naděje, Pony a Jezdec roku, proběhlo veřené hlasování na FB profilu na našem webu a prestižní odborné hodnocení vzešlo z komise pony.
Nadějí roku ve veřejném hlasování na FB vyhrál Štěpán Filip, web ponyeuweb.cz - Eliška Hasnedlová a v odborném hodnocení je Naděje roku Barbora Vaňková!
 

NADĚJE ROKU    

Barbora

VAŇKOVÁ


nADĚJE ROKU 2014
 
Pony roku ve veřejném hlasování na FB vyhrál Vasil, web ponyeuweb.cz - Bohemia Wild Boy a v odborném hodnocení je Pony roku Bohemia Wild Boy!
 

PONY ROKU

BOHEMIA WILD BOY         

Pony roku 2014
 
Počin roku získal webový projekt celého desetiletí, neboť letos slaví server pony již úspěšných deset let a od začátku se setkal s velkým zájmem s pravidelnou dávkou těch patřičných informací pro příznivce pony.
 

POČIN ROKU

 

WWW.PONYEUWEB.CZ        

Žebříček skoky 8-12 let
 
Titul Jezdec roku získala ve veřejném hlasování na FB Denisa Vegrichtová, web ponyeuweb.cz - Sára Vingrálková a v odborném hodnocení je Jezdcem roku Denisa Vegrichtová!
Denisa nebyla přítomna ze zdravotních důvodů, ale přeci se nám zadařilo a Denisa s nami v Rýmařově alespoň přes telefon byla, a tak se o svém vítězství dozvěděla přímo ze sálu.
 

JEZDEC ROKU

 

DENISA 

VEGRICHTOVÁ      

Žebříček skoky 8-12 let
 
Kategorie Jezdec roku byla posledním z vyhlašovaných a následovala taneční zábava, která byla ještě přerušena tombolou. V nichž si nejšťastnější vyherkyně odnesla hlavní cenu tablet.
 
Na závěr velké poděkování týmu Stáje Kincl za organizaci Galavečera pony.
Již dnes, máte-li v řadách klubových zájem o pořádání ročníku Galavečera následujícího, nebojte svou žádost směřovat na manažerku komise pony.
Budeme se těšit opět při společenských setkání našich nejmladších!
 
Galerii z Galavečera připravujeme i malé překvapení !!! Během týdne se máte tedy na co těšit!

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 09. 02. 2015 | 2952 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Pony Extraliga po roce opět pro Denisu

Pony Extraliga 2014Aktualizováno 28. 11. 2014 - server EQUITV.cz přináší video ohlédnutí za finálem seriálu Ponyliga 2014. Podívejte se na rozhovory s vítězkami Eliškou a Denisou, jejich trenérem Vladimírem Mestenhauserem a Klárou Stárkovou.

Video - ZDE <<<


 

Dnes v heroutické hale vyvrcholil seriál Ponyliga 2014.

Po roce se podařilo jako jediné jezdkyni v doposud 12-leté historii seriálu Pony Extraliga vítězství ve velkém finále se střídáním koní obhájit! Denisa Vegrichtová chybovala pouze s Leonem a Nightbeauty T. Se Sun Shain i Stasiekem absolvovala bezchybně. Druhá skončila Sofie Najmanová a třetí skončila Klára Stárková, která ještě dvě překážky v poslední sérii měla vítězství na dosah,ale neposlušnost s následným vyloučením na překážce číslo 8 znamenalo celkého posunutí Kláry na konečné třetí místo. Čtvrtá skončila Michaela Klugarová.Ponyliga 2014

Finále seriálové soutěže Ponyliga pro jezdce 8 - 12 let pro sebe výkonem v rozeskakování získala mělnická Eliška Hasnedlová a Sargo, druhá skončila Natálie Nenko a třetí Lani Novak. Všechny tyto tři jezdkyně byly bezchybné po obou kolech, a tak rozhodovalo rozeskakování.

Výsledky nedělního programu <<<

Galerii pro vás připravujeme a při obou pony finále byla přítomna kamera EquiTV, takže se můžeme těšit i na záznam závodů! 

Video záznam z finále Ponyligy a Pony Extraligy přináší server EquiTV - ZDE <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 28. 11. 2014 | 2200 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Skokový výjezd Gut Sonnenhoof

teamO víkendu 18.-19.10.2014 se početná ekipa jezdců pony zúčastnila  zahraničních závodů CSN v Rakouském Margrafneusiedlu středisku Gut Sonnenhoof.
Závody se konaly v hale, byť aktuální počasí bylo příznivé i pro venkovní závody. Podle slov jedné z organizátorek zdejších závodů Nicole Osterwald se místní jezdci již připravují na halovou sezónu. Takže i naši pony jezdci využívali zdejších dvou pěkných hal. Všichni, kteří měli zájem si mohli jak v opracovištní tak v závodní hale pojezdit v pátek po příjezdu, což naši jezdci uvítali a v hojné míře a  využili k seznámení s prostředím.
Příjemné na zdejších závodech pro pony jezdce je, že i když jsou pony soutěže součástí závodů velkých koní, nevypisují pořadatelé pony soutěže  na úplný začátek závodů, takže děti nemusí vstávat úplně brzy a závodí v atraktivnějším čase i pro diváky.......( Hlavní soutěž pony v sobotu cca kolem 13,30, v neděli kolem 12,00).
Pro naše jezdce to byla v mnohých případech první zahraniční zkušenost a i když se tentokrát proti naší velké ekipě nepostavilo tak početné pole domácích jezdců jako v minulých letech, určitě si děti odvezly cenné zkušenosti. Pro ně i pro rodičovský a trenérský  doprovod byla podle mne hlavním pocitem pohodová atmosféra a bezproblémovost celých závodů podtržena výborným technickým zázemím jak pro vlastní závody i tak ustájení poníků.
V sobotu byly na programu 2 soutěže pony - 90 na styl ( v Rakousku jsou pony soutěže nižší než metr vždy na styl....) a 100 standart - čili na čas. V 90 zvítězila Anna Lulie Skřivánková - Maximo Copilot, 2. se umístila Michaela Klugarová - Míno, 3.Valentýna Poláchová - Ben. V soutěži 100 cm na čas zvítězila Bára Vídeńská - Gaston a 3. se umístila Anna Lani Novak - Mid Night Sun.
V neděli byly ny programu 3 soutěže pro pony a všechny ovládly naši jezdci: 90 na styl vyhrála Valentýna Poláchová - Marschall, 2. Adéla Bubeníková - Milky Way, 3.Valentýna Poláchová - Ben. Ve standartní soutěži 100 zvítězila Adéla Bubeníková - Milky Way, 2.Bára Vídeňská - Ida Florima, 3. Sofie Najmanová - Hope Van´t Krius. V hlavní soutěži pony 105 cm se pouze jezdům JK Mariánovice podařilo překonat parkur bez chyb a umístili se v tomto pořadí: 1.Lubomír Gabryš - Darinka, 2.Anna Lani Novak - Mid Night Sun, 3.Sofie Najmanová - Hope Van´t Kruis.
Na samotný závěr si mezi velké koně na parkur 110 cm odskočila zvítězit Adéla Bubeníková s Vasilem!
Všem jezdcům děkujeme za předvedené výkony a věříme, že se i v příštím roce podaří s podporou pony komise zorganizovat pro naše jezdecké naděje další výjezd, třeba už na těžší závody do některého z remonovaných sousedních jezdeckých center.
Podrobné výsledky najdete na www.fena.at.
 
Mgr.Kateřina Vašáková

| Autor: Honza | Vydáno dne 23. 10. 2014 | 1764 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Jihočeský drezurní pohár pro děti a juniory 2014

Vítězka Zuzka BalouškováV neděli 19.10.2014 se při drezurních závodech na Vondrově konalo  poslední 6. kolo a zároveň slavnostní vyhlášení vítězů Jihočeského drezurního poháru pro děti a juniory.
 
V kategorii pony bylo dekorováno 5 nejlepších,vítězkou se stala Zuzana Baloušková s Lipton Sambou, druhá skončila Zuzana Houšková s Lipton Stormem, třetí Jana Táboříková s Rikim,čtvrtá Lucie Horová s Borisem a pátá Šárka Marková se Šárkou.
 
 

| Autor: Honza | Vydáno dne 23. 10. 2014 | 1551 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Seriál Oblastního styl šampionátu Severní Moravy

Posledním 4. kolem vyvrcholil seriál Oblastního styl šampionátu Severní Moravy ve Dvoře Nové Zámky. Jezdci sbírali body nejprve v červenci v Olomouci, poté ve Frenštátu pod Radhoštěm a předposlední kolo proběhlo v Trojanovicích. 

Pořadatelé a styloví rozhodčí se s potěšením shodli na tom, že jezdci se výrazně zlepšili od jarních kol SŠ ČR a hlavně se výrazně rozrostlo pole soutěžících, kteří mají odvahu se do této soutěže přihlásit. 

V krásném podzimním dopoledni 11. 10. 2014 jsme viděli moc pěkné výkony a přejeme všem jezdcům, rodičům a jejich pony hodně úspěchů a trpělivosti v dalším snažení.

 

Pořadí po posledním 4.kole:

1.

Poláchová Valentýna

H3893

Stáj Zwinger

8.9

-

9

-

17.9

2.

Mičulková Michaela

H4062

TJ Slovan Frenštát p.R.

8

8.6

8.9

5.5

17.5

3.

Tioková Klára

H4143

JK Valašsko

7.8

-

8.8

7.1

16.6

4.

Švubová Barbora

H3919

Pony klub Olešnice

7.7

-

6.8

8.3

16

5.

Filip Štěpán

H4241

Stáj Kincl

7.7

-

7.2

8

15.7

Vítězové budou slavnostně vyhlášeni na Galavečeru Severní Moravy.

Celá fotogalerie - foto Petra Jurníková <<<

Andrea Dostálová


| Autor: Honza | Vydáno dne 21. 10. 2014 | 1768 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Superfinále Styl šampionátu pony 2014

Super finále Styl šampionátu pony 2014

O víkendu 4. - 5. 10. proběhlo ve Zduchovicích vyvrcholení celoročního Styl šampionátu pony – Superfinále pro pozvané nejlepší finalisty v obou kategoriích, zároveň pro děti a juniory na velkých koních finále, kde jezdci zastupovali jednotlivé oblasti ČJF.
Vítězkami Superfinále se v obou kategoriích pony staly zástupkyně JK Mělník – Eliška Hasnedlová a Denisa Vegrichtová. Z akce přineseme reportáž.
 
Celý průběh závodů bylo možno sledovat on-line díky reportáži EquiTV, kterou pony komise ve spolupráci se skokovou komisí ČJF zajistila. Najdete na webu EQUITV.CZ - ZDE <<<

| Autor: Honza | Vydáno dne 07. 10. 2014 | 1793 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

ÚSPĚŠNÝ BENJAMIN CUP

Julie Pásková - Basta v Lošticích - FOTO: Zuzana ŠedáPrvní ročník poháru pro začínající jezdce a pony Benjamin Cup je za námi. Pět kol postupně úspěšně proběhlo v Rudné pod Pradědem, v Lošticích, v Kolesách, Brně na Panské Líše a v Borové u Chvalšin. Kolo plánované na Humpolec se nakonec neuskutečnilo pro nízký počet přihlášených (3).
 
Celkovou vítězkou se stala Julie Pásková s pony A klisnou Basta, kterým se jako jediným podařilo absolvovat všechna kola bez jediné chyby v krosu i v parkuru a získaly celkem 44.409 bodů.
Jako druhá skončila stále se lepšící Karolína Vancová s 5letým pony B valachem Sony 4 s 35.583 body.
Třetí Sára Vingrálková s pony A Bohemia Wild Boy (vždy nejlepší v drezúře) získali 27.824 bodů.
Další umístění:
         4. Julie Pásková – Golden Rebeka, 16.073 b.
         5. Natalia Tarabini – Maruše, 12.338 b. 
         6. Dominika Tomíková – Keny 2,  12.05 b.
         7. Michaela Haderková – Alpinhorse Midnight Princess, 11.484 b.
         8. Zuzana Baloušková – Lipton Samba, 10.279 b.
         9. Barbora Švubová – Irv Desiré, 8.162 b.
         10. Zuzana Baloušková – Pretty Ginger, 8.059 b.
         11. Tereza Kroužková – Sisi 10, 7.676 b. 
         12.Barbora Švubová – Tengo, 4.515
  
Tohoto projektu jsme se rádi zúčastnili a myslím, že splnil své poslání – tedy přilákat nejmladší jezdce k všestrannosti a uvést je do této disciplíny.
Za nejdůležitější považuji skutečnost, že děti si všechny závody (zejména krosy) skutečně užily – bylo na nich vidět, že je všestrannost velmi baví a také to, že se během celého seriálu nestal jezdcům či poníkům ani jediný úraz. Svědčí to o profesionální práci stavitelů tratí i pořadatelů, kterým patří dík i za maximální snahu vytvořit dětem příznivé podmínky.
Moje dcera své dojmy vyjádřila všeříkající větou: “Já bych ty krosy jezdila pořád!”  :-)
Pravdou je, že tato soutěž byla poněkud náročná na cestování a tedy i na čas a finance, ale poznali jsme pro nás nová krásná místa a udělali jsme si několik víkendových výletů, které stály za námahu. Většinou nám přálo i počasí - největší zkouškou v tomto ohledu bylo poslední kolo na Borové, kde od pátku do neděle až na malé přestávky neustále pršelo a trať byla opravdu náročná. Svědčí o tom  skutečnost, že celá polovina  startujících chybovala v krosu.
Škoda jen, že se v Kolesách nesešlo 5 startujících a soutěž tedy nebyla dětem oficiálně započtena.
Děkujeme všem, kdo Benjamin Cup vymysleli, uvedli do života a podpořili. Kromě zmíněných pořadatelů je to zejména Pony komise ČJF ve spolupráci s JK Amír a hlavní sponzor projektu firma Bukefalos.
Těšíme se na příští ročník Benjamin Cupu a zveme další děti k účasti na tomto pěkném a užitečném projektu!
 
 
Text: Martina Pásková
Foto: Zuzana Šedá - www.zuzanaseda.cz <<<

| Autor: Honza | Vydáno dne 30. 09. 2014 | 1802 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Oblastní mistrovství Severní Moravy v drezuře

Oblastní mistrovství Severní Moravy v drezuře se v letošním roce konalo ve Dvoře Nové Zámky v termínu od 13. do 14. září 2014.
Oblastní mistryní v kategorii dětí 8 – 12 let na pony se stala Tereza Dubová a Chiron reprezentující stáj Haryservis, druhé místo vybojovala Melanie Zuvačová s Šeldou, třetí byla Gabriela Kopřivová a Karamelka. V kategorii starších dětí 13 – 16 let na pony získala titul oblastní mistryně Barbora Švubová s Citem 1 reprezentující Pony Klub Olešnice, druhé místo obsadila Michaela Mičulková s Pardoes, třetí místo vybojovala Zuzana Kissfakasová s Čertem 3.
Gratulujeme všem jezdcům k vynikajícím sportovním výsledkům.
 
Autor: Lucie Dudová

Foto: Jan Kameník

 


| Autor: Honza | Vydáno dne 24. 09. 2014 | 1368 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Benjamin cup pokračoval v Brně

Účastníky předposledního kola Benjamin Cupu přivítalo v Brně na Panské Líše kromě vlídných a vstřícných pořadatelů i krásné (v pátek trochu proměnlivé) počasí. 
 
Na startu úvodní drezúrní zkoušky stanulo v pátek odpoledne pět dvojic. Nejlépe ji zajela Sára Vingrálková s Bohemia Wild Boy - podali kvalitní výkon s výsledkem 69,41%, tedy 45,88 trestnými body  před druhou Julií Sekaninovou s Bak 1, kteří si pěknou jízdou vysloužili 68,53%, představujícími 47,21 tr. bodů. Třetí Julie Pásková měla v jinak dobré úloze několik drobných chyb a obdržela od rozhodčích hodnocení 63,24% - 55,15 tr. bodů. Čtvrtá skončila v drezúře Dominika Tomíková s Keny 2 s výsledkem 60,88% - 58,68 % a pětiletý Sony s Karolínou Vancovou v sedle skončil po drezúře pátý se 60%, tj. 60 tr. body. 
 
Zkoušku připravila pořadatelům místní divoká prasata, která v noci z pátku na sobotu zryla centrální louku s krosovými skoky k nepoznání. Pořadatelům se ale podařilo uvést trať před začátkem první soutěže téměř do původního stavu.  
Kros pro "Benjaminy" byl přiměřeně obtížný, obsahoval i dva vjezdy do vody s následným výskokem a jeho nejzáludnějším místem byl asi krátký nájezd po prudkém točení na skok č.6. složený z balíků sena. Právě na tomto skoku měla Dominika Tomíková s Kenym jedno zastavení a tedy 20 tr. bodů a další 2,4 tr. body získala za překročení časového limitu. Ostatním třem závodnicím se podařilo zajet čistě a bez penalizace za čas. Jen Julie Pásková se postarala o chvíli napětí, když po klopýtnutí Basty hledala třmeny a rovnováhu, ale naštěstí zabojovala a vše dobře dopadlo. Julie Sekaninová v krosu nestartovala. 
 
Příjemným zpestřením sobotního večera bylo posezení, barbecue a program, o který se postarali účastníci zároveň probíhajícího MČR všestrannosti družstev. Nejprve se všechna družstva představila vlastní tvorbou v podobě básně či písně a po té proběhla gurmánská soutěž v poznávání piv, vín, sýrů, ovoce a bylinek. Po ní následovala diskotéka.
 
V nedělním parkuru chyboval Sony dvakrát a Keny jednou, Sára si bezchybným a bravurním výkonem pojistila vítězství, Julie Pásková pak rovněž čistým parkurem druhé místo. 
 
Celkové výsledky: 
1. Sára Vingrálková - Bohemia Wild Boy - 45,88 tr.b. 
2. Julie Pásková - Basta - 55,15 
3. Karolína Vancová - Sony 4 - 68,00 
4. Dominika Tomíková - Keny 2 - 85,08 
 
Děkujeme pořadatelům, zejména paní Lence Sekaninové za hezké závody v příjemném prostředí i atmosféře a také za laskavost, kterou nám prokázali startem Julie Sekaninové v Benjamin Cupu i přesto, že všestrannost nejezdí. Naplnil se tak požadovaný počet 5 účastníků, aby dětem mohly být výsledky oficielně započítány... 
 
Martina Pásková

| Autor: Honza | Vydáno dne 07. 09. 2014 | 1633 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Dražka Cup 2014 pokračoval

Lukáš Matuška - Glen Naomi - vítězná dvojice handicapu SPV neděli 31. srpna 2014 pokračoval předposledním v pořadí již letos šestým dílem seriál Dražka Cup 2014. V handicapových soutěžích se po mistrovství tolik koní nesešlo, ale tradice soutěží pro pony nebyla přerušena a i díky velké nepřízni počasí byly soutěže pro pony také jediné v nedělním programu. Soutěže velkých koních byly po vytrvalém dešti a i díky absenci přihlášených dvojic nakonec zrušeny.

Výsledky závodů <<<   

Fotogalerii přináší server - HORSE.ZONERAMA.COM <<<

Poslední finálový díl, který uzavře letošní skokovou sezonu na Dražce je na programu již 14. září 2014.

Rozpis závodů  14. září 2014 <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 02. 09. 2014 | 1502 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Report z Predingu - Casino Grand Prix by Muki

Adílka při jarmín mítinku v LinzuV rakouském Predingu vyvrcholil ve dnech 31.7. – 3.8.2014 čtyřdenním skokovým maratonem seriál Casino Grand Prix pro velké koně a pro pony určený Petit Doskar4Equi Grand Prix. Seriál vrcholil posledními kvalifikacemi a navazující závěrečnou Velkou cenou. 
 
Adéla Bubeníková s Vasilem nechyběla ani na tomto kolbišti a vedla si úspěšně. Ve čtvrteční soutěži 110 cm s přehledem a v nejlepším čase předvedla čistý parkur a to jim vyneslo 1. místo. V pátek obsadila 5. příčku v parkuru na 115 cm zajetém opět ve výborném čase s jednou chybou. V sobotu nastoupila Adélka s Vasilem do finálové Petit Doskar4Equi Pony Grand Prix a zajela v nejlepším čase, ale bohužel s chybou na posledním skoku technicky výborný parkur na 115 cm a vybojovala tak celkové pěkné 3. místo. 
 

| Autor: Honza | Vydáno dne 04. 08. 2014 | 1655 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Dražka Cup 2014 pokračoval

V sobotu 2. srpna 2014 pokračoval na Dražce již pátým dílem Dražka Cup 2014. V handicapové soutěži ZLP, si nejlépe vedl domácí Lukáš Matuška, který zvítězil v sedle Glen Sahary a druhý skončil s Glen Bleny, třetí skončila Míša Neumannová s Miss Eli z JK Dobrošov.

Handicapová soutěž LP ve které se prezentovalo 13 dvojic ze šesti jezdeckých subjektů všech tří výškových kategorií pony vyhrála domácí dvojice Petr-Jan Matuška s Glen Ally (JK Dražka), druhý skončil Petr-Jan Matuška s Glen Bonitou a třetím Lukášem Matuškou s Glen Čejenou (JK Dražka).

Handicapová soutěž SP se stala kořistí dvojice Klára Stárková a Stasiek (JK Sedmička) před Valentýnou Kukovou s Blueberry Valmart (JK Delta) a domácí dvojicí Petr-Jan Matuška a Glen Ally (JK Dražka).

Výsledkové listiny <<<

Vítězové pony soutěží pátého dílu Dražka Cupu

Fotogalerie pátého dílu Dražka Cupu 2014 - pony <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 04. 08. 2014 | 1437 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

ME pony 2014

Stupně vítězů Team competition - ME Pony 2014 - zdroj:Ninon CastexIrské jezdecké středisko Millstreet v letošním roce hostilo ME pony, které se uskutečnilo během uplynulého víkendu bez naší účasti.

Opět se ve všech třech olympijských disciplínách sešlo na poslední léta již ustálené množství jezdců jenž znamená vždy okolo 50 dvojic v disciplíně.

V rámci drezurní části si obě zlaté v jednotlivcích (dvoukolovou soutěž i freestyle) po dvou letech vybojovala reprezentantka Německa Semmieke Rothenberger s 15-ti letým žlutým hřebcem Deinhard B.

Týmová soutěž i díky vysokému prcentuálnímu náskoku Semmieke získalo Německo, stříbro putuje do Velké Británie a bronz do Holandska.Susan Fitzpatrick

Skoková zlatá pro jednotlivce skončila ve Francii díky jezdkyni Ninon Castex, která sedlala svého 10 hřebce Quabar Des Monceaux a jako jediná se nerozeskakovala o medaile. Skončila po pěti kolech s bodovým výsledkem 3 trestných bodů ( vždy po jednom za čas v jednotlivých kolech). Loňská vítězka Irka Susan Fitzpatrick skončila letos na bronzové příčce, ale pomohla svému týmu k domácímu velkému úspěchu.

Týmové skokové zlato zůstalo doma v Irsku, stříbro získala Francie a bronz Německo.

V soutěžích všestranné způsobilosti k loňskému bronzu letos přidal zlato reprezentat Francie Victor LEVECQUE s Qualitat des Bourdons s bodovým výsledkem 34,40 bodů na konci celé mistrovské soutěže!

Týmové  zlato i díky významnému odstupu vítěze končí ve Francii, stříbro vybojovala Velká Británie a bronz získala Itálie.


| Autor: Honza | Vydáno dne 03. 08. 2014 | 1615 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Dražka Cup 2014 pokračuje

V sobotu 12. července 2014 pokračoval na Dražce čtvrtým dílem Dražka Cup 2014. V handicapové soutěži ZLP, která byla vložena po zrušení soutěže STPB zvítězila Alžběta Vyštajnová s Glen Snow (JK Darex ).

Handicapová soutěž LP ve které se prezentovalo 20 dvojic z osmi jezdeckých subjektů všech tří výškových kategorií pony vyhrála domácí dvojice Petr-Jan Matuška s Glen Bonita (JK Dražka) před Karolínou Wiesnerovou s Baby (JK Mělník) a třetí příčku obsadil Lukáš Matuška a Glen Čejena (JK Dražka).

Handicapová soutěž SP se 17 starty zástupců 9 různých klubů se stala kořistí dvojice Petr-Jan Matuška a Glen Ally (JK Dražka), druhý skončil Lukáš Matuška a Glen Čejena (JK Dražka) a třetí skončila Karolína Wiesnerová a Baby (JK Mělník).

Pátý díl Dražka Cupu je na programu 2. srpna 2014!

Výsledkové listiny <<<

Vítězové pony soutěží čvrtého dílu Dražka Cupu

Fotogalerie čtvrtého dílu Dražka Cupu 2014 - pony <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 10. 07. 2014 | 1498 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Reportáže a fotoreportáže

Styl šampionát pony pokračoval na Dvoře Nové Zámky

Styl šampionát pony Dvůr Nové zámkyVe dnech 28. a 29. 6. 2014 se v areálu Dvůr Nové Zámky u Litovle opět konaly skokové závody, kde zároveň v neděli probíhala kvalifikace na 3. ročník seriálové soutěže Styl šampionát pony ČR 2014.

V soutěži ZP obsadil první a druhou příčku jediný hoch, soutěžící v Styl šampionát pony na Nových Zámcích v daném dni, Filip Štěpán  s koněm Bam 2 a Del Carmen. Třetí skončila Boháčová Lucie s koněm Cipísek 5.

V soutěžích ZLP a LP bodovali na první a třetí pozici jezdci ze Stáje Zwinger, prví místo obsadila v daných soutěžích Poláchová Valentýna s koněm Marshall a třetí příčka patřila jezdkyni Kovářová Natálie s koněm Dollom Sharivari.

V soutěži ZLP druhé místo patřilo Theimerové Viktorii s Chuanitou a v LP skončila v žebříčku druhá Glosová Barbora s Merlin 19.   

Galerii najdete na naší FB stránce www.facebook.com/ponyeuweb.cz <<<


| Autor: Honza | Vydáno dne 08. 07. 2014 | 2094 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Partneři pony sportu 2015
Partner - Styl šampionatu pony 2015 a seriálu Ponyliga Partner - Benjamin Cupu 2015
Inzerce
INZSYS_BLOK
Inzertní systém - kategorie
1. Koně
2. Připouštění - Hřebci
3. Vybavení
4. Služby
5. Akce
6. Práce, brigády
7. Seznamka
8. Stroje
9. Ostatní a nezařazené
Nabídka bezpečnostních vest
Dance and Jump - VESTY
Jan Hauzr - VESTY
Dance and Jump - VESTY
Zde může být zrovna Vaše reklama
Fotogalerie 2008
Fotogalerie 7. kvalifikace PONYLIGA 2008 - Heroutice - 23.11.2008
Fotogalerie Finále JCHS 2008 - Zduchovice - 11.10.2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 21. 10. 2008
Fotogalerie 4. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 20. 9. 2008
Fotogalerie z premierových pony handicapů - Dražka - 13. 9. 2008
Fotogalerie z MČR pony ve skákání a drezuře Frenštát 2008
Fotogalerie z CSIJYCh /CSNP - Heroutice - 4. - 6. července 2008
Fotogalerie 3. kvalifikačního kola seriálu JCHS 2008 - Zduchovice - 7.- 8. 6. 2008

Copyright Honza Matuška 2006 - 2020
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server