Závěrečné kolo Speciál proběhne na Panské líše

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Skoky, Vydáno dne: 02. 07. 2024

Blíží se čtvrté a zároveň závěrečné kolo Speciál při ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců, které bude hostit areál Panská lícha v termínu 13. - 14. července 2024 .

V programu kola Speciál nechybí ani na Panské líše dvě kombinované soutěže Naděje a Talent pony 2024.

I v tomto kole má nejlepší trojlístek z kombinované soutěže Naděje pony pro jezdce ve věku 8-10 let šanci získat přímý postup na MČR v jízdě na pony 2024.

 

Ve víkendovém programu jsou i kvalifikační kola stylového a skokového poháru.

 

Kola Speciál jsou jedinou šancí, kdy je možné přímý postup vybojovat pro kategorii MČR v jízdě na pony a pochopitelně ve hře jsou i co nejlepší výsledky pro vyhodnocení kategorií Naděje a Talent při slavnostním vyhodnocení pony sezony při MČR pony 2024.

Kdo si polepší v průběžném hodnocení pro případné vyhodnocení, kdy je podstatný každý výsledek, vše bude jasné po závěrečném kole Speciál.

 

Pro účastníky stylového poháru je ve hře i bonusový koeficient pro započtení výsledků do hodnocení celoročního seriálového žebříčku ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024, který vyvrcholí v září v areálu ESC Olomouc.

I v tomto kole lze tedy získat bonusové hodnocení!

 

Veškeré podrobnosti Vám průběžně přinášíme a najdete je i v rozpise seriálu ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024 na webu ČJF - ZDE <<<

 

Stylovou komisařkou pro kolo na Panské líše je rakouská rozhodčí Ines Bejdl, kterou známe i z působení při MČR pony, kde taktéž působila na pozici stylové rozhodčí!

Přítomnost zahraničního posuzovatele je příležitostí i pro frekventanty kurzu stylových rozhodčích, který byl zahájen v únoru letošního roku, v případě zájmu prosíme o kontaktování pořadatele pro případnou koordinaci. 

 
 
 
Přihlašovací systém JIS - Panská lícha <<<