Česká kola Speciál již tento a příští týden !

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Skoky, Vydáno dne: 10. 06. 2024

Již se nám blíží kola Speciál při ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců, které budou hostit dva areály v Čechách.

Zduchovice již tento pátek ožijí kolem Speciál a od 8 hodin v hale budou rozjety drezurní zkoušky kombinovaných soutěží Naděje a následně Talent pony 2024. Jezdci po odjetí drezurních zkoušek nastoupí i do skokových zkoušek a poté již budeme doufáme znát další úspěšné přímé postupující dvojice na MČR v jízdě na pony.

Ve víkendovém programu jsou i kvalifikační kola stylového a skokového poháru.

Kapacita ve Zduchovicích je aktuálně pro kombinované soutěže naplněna!

 

Druhá a poslední Česká zastávka kola Speciál nás bude čekat další týden 21. - 23.6. 2024, kdy pro změnu kolo Speciál, přivítají do kalendáře pony seriálů premiérově zařazené Královice u Slaného.

Zde drezurní zkoušky proběhnou v pátek odpoledne a skokové zkoušky až v sobotním dopoledním programu. Zde je stále přihlašovací systém i na kombinované soutěže přístupný a i zde budou jezdci v rámci kombinované soutěže Naděje pony  bojovat o přímý postup na MČR pony. Dále bude mítink pokračovat kvalifikačním kolem stylového a v neděli i skokového poháru pony.

 

Kola Speciál jsou jedinou šancí, kdy je možné přímý postup vybojovat pro kategorii MČR v jízdě na pony a pochopitelně ve hře jsou i co nejlepší výsledky pro vyhodnocení kategorií Naděje a Talent při slavnostním vyhodnocení pony sezony při MČR pony 2024.

 

Veškeré podrobnosti Vám průběžně přinášíme a najdete je i v rozpise seriálu ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024 na webu ČJF - ZDE <<<

 

 

Stylovým komisařem pro kolo ve Zduchovicích byl vybrán Pavel Holešovský a pro kolo v Královicích německá FEI3* rozhodčí Jacqueline  Schmieder, při kole v Královicích bude možné opět pro nové adepty stylových komisařů absolvovat společné posuzování.
 
 
 
Přihlašovací systém JIS - Královice <<<                 
Přihlašovací systém JIS - Zduchovice <<<