Kola Speciál v červnu ve Zduchovicích a Královicích

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Skoky, Vydáno dne: 30. 05. 2024

V červnu proběhnou další dvě kola "Speciál", novinka letošního roku ve Zduchovicích 14. - 16. 6. a v Královicích 21. - 23. 6. 2024!
 
V rámci těchto kol budou do programu mimo tradiční seriálové soutěže na styl zařazeny i dvě kombinované drezurně skokové soutěže, které známe již z formátu MČR pony.
 
Kombinovaná soutěž "Naděje pony", pro jezdce ve věku 8 - 10 let na pony 135cm KVH a kombinovaná soutěž "Talent pony", pro jezdce věkové kategorie 11 -  13 let na pony do 148cm KVH.
 
Kombinovaná soutěž bude složena z drezurní úlohy a jedné skokové soutěže hodnocené na styl. Zajímavou specifikou kombinované soutěže pro jezdce 8 - 10 let je i možnost získat přímý postup na Mistrovství české republiky pony 2024.
Přímý postup pro kategorii Mistrovství České republiky v jízdě na pony, získávají první tři umístění z kombinované soutěže Naděje pony, při splnění podmínky výsledku drezurní zkoušky nad 60% a stylové známky minimálně 7.4 bodu.
 
 
Speciálním bonusem pro všechny účastníky kvalifikačního kola Speciál je připsání bodových výsledků do celoročního seriálového žebříčku Českého poháru ČJF ve stylovém skákání pony jezdců s koeficientem 1.05.
 
 
Více k pravidlům, najdete na stránkách České jezdecké federace v seriálovém rozpisu Českého poháru České jezdecké federace ve stylovém skákání pony jezdců 2024 - ZDE <<<
 
 
Stylovým komisařem pro kolo ve Zduchovicích byl vybrán Pavel Holešovský a pro kolo v Královicích německá FEI3* rozhodčí Jacqueline  Schmieder, při kole v Královicích bude možné opět pro nové adepty stylových komisařů absolvovat společné posuzování.
 
 
 
Přihlašovací systém JIS - Královice <<<
Přihlašovací systém JIS - Zduchovice <<<