Kolo Speciál bylo úspěšné

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Skoky, Vydáno dne: 22. 04. 2024

O víkendu 19. - 21.4. proběhlo v areálu Dvůr Nové Zámky úvodní kolo Speciál při ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024.

 

Dvě kombinované soutěže, které byly na programu a pro první trojlístek z kombinované soutěže Naděje pony přístupné pro jezdce 8-10 let na pony S+A znamená dosažený výsledek v této soutěži v limitech kvalifikace na MČR splnění limitu na letošní MČR pony v jízdě na pony.

Trojlístek Jan Sedláček, Šimon Foukal i Zuzana Hájková mají splněno a už se mohou těšit na MČR!

Povedlo se nejen v drezurním obdelníku, ale i nad překážkami a i stylové hodnocení od Johana Sailera pomohlo tomuto trojlístku k přímému postupu na mistrovství.

Kdo bude další a zda-li se povede dosáhnout přímého postupu na MČR bude jasné na dvou červnových kolech ve Zduchovicích a Královicích!

Celému víkendu sice nepřálo počasí, ale jak bylo vidět dobrou náladu a chuť závodit nevzal ani návrat zimy.

Sobotní stylové kolo za účasti Johanna Sailera využilo bezmála 200 dvojic a i nedělní kolo skokového poháru bylo shodně velice hezky obsazeno.

 

Nezbývá než poděkovat pořadateli z Nových Zámků, partnerům společnostem Equiservis a Horse portál a těšit se na další klasická kola ať již stylového poháru či skokového poháru, nebo na další zbylé tři kola "Speciál".