Johann Sailer míří do Nových Zámku na kolo Speciál Českého poháru ČJF pony

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 16. 04. 2024

Již tento víkend v Nových Zámcích vstupuje na pony scénu "speciální" novinka letošního roku!

Do Českého poháru ve stylovém skákání pony jezdců se zařazují čtyři kvalifikační kola Speciál.
V rámci těchto kol budou do programu mimo tradiční zavedené seriálové soutěže na styl zařazeny i dvě kombinované drezurně skokové soutěže, které známe již z formátu MČR pony.
 
Podle zájmu o účast se i tento nový formát těší zájmu ze strany pony jezdců a naší milou povinností je potvrdit účast pana Johana Sailera z Německa v roli stylového rozhodčího při úvodním kole Speciál.
 

Johann Sailer v únoru zahajoval školení pro nové zájemce o činnost stylového komisaře a v březnu školil naše stávající stylové komisaře.
Jeho účast na mítinku v Nových Zámcích mohou využít jak stávající styloví komisaři pro sjednocení posuzování v reálu, tak noví adepti, kteří si plní povinnou praxi. V případě zájmu je pochopitelně nutné Vaši účast domluvit předem s hlavní rozhodčí mítinku.
 
Velice se těšíme na první ozvěny nového formátu, kdy jezdci kombinované soutěže "Naděje pony" v případě splnění podmínek mají šanci získat přímý postup na MČR. Celé detaily pravidel najdete v seriálovém rozpisu na stránkách ČJF.
 
Speciální cena je připravena i pro vítěze úvodního dílu kola Speciál v soutěžích Naděje a Talent pony, díky našim partnerům, kterými jsou  společnosti Horse portal a Equiservis.