Kolo Speciál při ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Skoky, Vydáno dne: 10. 04. 2024

Již za týden v Nových Zámcích startuje "speciální" novinka letošního roku!
Do Českého poháru ve stylovém skákání pony jezdců se zařazují čtyři kvalifikační kola Speciál.
V rámci těchto kol budou do programu mimo tradiční seriálové soutěže na styl zařazeny i dvě kombinované drezurně skokové soutěže, které známe již z formátu MČR pony.
 
Kombinovaná soutěž "Naděje pony", pro jezdce ve věku 8 - 10 let na pony 135cm KVH a kombinovaná soutěž "Talent pony", pro jezdce věkové kategorie 11 -  13 let na pony do 148cm KVH.
 
Kombinovaná soutěž bude složena z drezurní úlohy a jedné skokové soutěže hodnocené na styl. Zajímavou specifikou kombinované soutěže pro jezdce 8 - 10 let je i možnost získat přímý postup na Mistrovství české republiky pony 2024.
Přímý postup pro kategorii Mistrovství České republiky v jízdě na pony, získávají první tři umístění z kombinované soutěže Naděje pony, při splnění podmínky výsledku drezurní zkoušky nad 60% a stylové známky minimálně 7.4 bodu.
 
Speciálním bonusem pro všechny účastníky kvalifikačního kola Speciál je připsání bodových výsledků do celoročního seriálového žebříčku Českého poháru ČJF ve stylovém skákání pony jezdců s koeficientem 1.05.
 
Kdy a kde proběhnou kola Speciál? 
V dubnu kolo Speciál hostí Dvůr Nové Zámky, v červnu proběhnou kola Speciál v Královicích u Slaného, ve Zduchovicích a v červenci proběhne kolo Speciál v Brně na Panské líše.
 
Více k pravidlům, najdete na stránkách České jezdecké federace v seriálovém rozpisu Českého poháru České jezdecké federace ve stylovém skákání pony jezdců 2024 - ZDE <<<
 
Zahraniční stylovým komisařem na úvodní kolo "Speciál" bude v Nových Zámcích Johann Sailer z Německa a s ním i naši komisaři Michal Mundil, který je  zároveň i stavitelem mítinku a Eva Siatková.
 
 
Přihlašovací systém JIS - Nové Zámky <<<