Startuje ČESKÝ POHÁR ČJF 2024 v drezuře jezdců na pony

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Drezura, Vydáno dne: 31. 03. 2024

V Děpoltovicích se 5. - 7. dubna 2024 rozjedou kvalifikační kola ČP ČJF v drezuře jezdců na pony 2024, který je i letos vypsán ve čtyřech kategoriích.

Během dubna proběhnou kvalifikační kola ČP ČJF v drezuře jezdců na pony na pěti místech České republiky .

Po úvodním kole v Děpoltovicích již 7. dubna proběhne kvalifikace ve východních Čechách na Dolní Přímu, následující týden v termínu 13. - 14. dubna zamíří kvalifikace na Hanou do areálu Dvůr Nové Zámky. 

Třetí dubnový víkend proběhne kvalifikace v Královicích u Slaného a poslední dubnový víkend se seriál přestěhuje opět na Moravu, kde kvalifikace bude hostit Grunt Galatík v Těšánkách nedaleko Kroměříže.

V letošním roce budou kvalifikační kola ČP ČJF v drezuře jezdců na pony důležitá i pro zájemce o plnění kvalifikačních limitů pro účast na MČR pony 2024 v drezuře, neboť dva ze tří výsledků musí být ze soutěží kvalifikačních kol ČP v drezuře jezdců na pony a soutěží při těchto kolech označených příznakem "kvalifikační soutěž pro MČR pony v drezuře 2024"

Primárně je však ČP ČJF v drezuře jezdců na pony seriálovou soutěží, která vyvrcholí po 17 kvalifikačních kolech Finálem, které proběhne v Brně na Panské líše v termínu 14. - 15. září 2024.

Celá pravidla včetně termínového kalendáře najdete na webu ČJF <<<

 

Aktuálně již na webu JIS najdete otevřené přihlašování na úvodní kvalifikační kola:


6. - 7.4      Děpoltovice
7. 4.          Dolní Přím
13. - 14.4. Nové Zámky
21. - 22.4. Královice u Slaného
27. - 28. 4. Těšánky

Termínový kalendář <<<