Pony mezinárodně

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Drezura, Vydáno dne: 28. 03. 2024

Aktualizováno 28.3. - 18:30h. * Na mezinárodní scénu úspěšně v rámci závodů CDI Aachen - Festival 4 Dressage v rundě pro pony vstoupila i Tereza Alžběta Rockwell s Tattoo vh Bloemenhof, kdy naše dvojice dokončila úlohu FEI pony team test za 65.476%.


O prodlouženém velikonočním víkendu se naše drezurní jezdkyně prezentují na dvou mezinárodních drezurních mítincích.

 

V rakouském středisku Gössendorf při CDIP startují Lucka Kodytková s Belagio HS a Barbora Krejčířová s Altrido Olet´s Koss.

 

V německém Aachenu se na svou mezinárodní premiéru připravuje Tereza Alžběta Rockwell s Tattoo vh Bloemenhof.

 

V rakouském Gössendorfu již mají obě naše jezdkyně dnes dojeto, úvodní úloha FEI pony team test zahajovala již ráno a v osmičleném startovním poli si z našich lépe vedla Lucka Kodytková s Belagio HS, která úlohu dokončila s výsledkem 67.000% což nakonec stačilo na konečné čtvrté místo. Barbora Krejčířová s Altrido Olet´s Koss dokončila s výsledkem 62.905%. Vítězství pro Itálii vybojovala účastnice ME pony v Le Mans a Strzegomi Mina Felicitas Simeone s klisnou Chica Del Soul s výsledkem 68.762%.

 

V podvečer si svou mezinárodní premiéru odbyde v neměckém Aachenu i Tereza Alžběta Rockwell s devítiletou pony klisnou Tattoo vh Bloemenhof. Tereza se dlouhodobě připravuje v Belgii, kde již od ledna zvládla řadu národních drezurních mítinku a se svou klisnou v konkurenci belgických jezdců si vedla vždy výtečně. Dnešní start bude mít Tereza v konkurenci 25 dvojic z osmi zemí Evropy. 

FEI pony team test startuje v Aachenu ve 14:40 hodin a Tereza startuje jako 22 v 17:43. hodin.

 

Barbora Krejčířová a Lucie Kodytková Tereza Alžběta Rockwell

 Za poskytnuté fotky děkuji: Veronika Krejčířová, Miroslav Kodytek a Šárka Rockwell