Doškolení stylových skokových komisařů

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 21. 03. 2024

Po zahájení kurzu pro nové stylové skokové komisaře v únoru letošního roku se 21. března 2024 konalo ve Zduchovicích i pravidelné dvouleté doškolování pro stávající stylové skokové komisaře.

 

Doškolení, které vedl Johann Sailer se zúčastnilo 35 ze 41 aktuálně platných držitelů oprávnění posuzovat stylové skokové soutěže.

Po úvodních informacích a osvěžení myšlenek o stylu a všeobecné rozpravě nad tématem stylového posuzování a pohledu na současné pojetí stylového ježdění, byla na programu praktická část hodnocení, rozboru a diskuzí nad každou shlédnutou jízdou. 

 

Přejeme všem účastníkům to správné "sjednocené oko" a budeme se těšit na rozvíjející se jezdecký zájem o stylové ježdění, kterému se minimálně v pony kategorii daří.

 

Již v neděli 24. března 2024 nám ve zduchovické hale odstartuje 13. ročník Českého poháru ČJF ve stylovém skákání pony jezdců, které bude mimo domácích posuzovatelů hodnotit právě Johann Sailer a které využije i řada adeptů ze zahájeného kurzu nových stylových komisařů k praxi. 

 

Pravidla ČP ČJF ve stylovém skákání pony jezdců 2024 <<<