CDN-A Weikersdorf

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Drezura, Vydáno dne: 16. 03. 2024

Halové drezurní závody v rakouském Weikersdorfu jsou oblíbenou destinací a cílem českých závodníků během zimního období.

Dnešní sobotní program drezurních závodů CDN-A Weikersdorf obsahoval i jednu vypsanou FEI drezurní úlohu pro pony FEI pony team test, do které byla přihlášena i jedna česká dvojice Lucie Kodytková s Belagio HS (13 letý valach ) a další čtyři domácí rakouské dvojice.

Výsledek Lucie a Belagia HS v úloze FEI pony team test byl 67.906%, tímto skóre si Lucie zajistila v konkurenci dalších rakouských dvojic vítězství.

 

Blahopřejeme a budeme se těšit na další výsledky této dvojice již na mezinárodní scéně při závodech CDIP Gössendorf v termínu 27. - 30.3. 2024, kde uvidíme i Barboru Krejčířovou s Altrido Olet´s Koss.

 

Ve stejném termínu budeme mít v rámci mezinárodní scény na startu CDIP Aachen i Terezu Alžbětu Rockwell s  klisnou Tattoo vh Bloemenhof. Tereza se dlouhodobě připravuje v Belgii, kde má na svém kontě i řadu startů při národních soutěžích v úlohách FEI pony v konkurenci belgických jezdců a i zde se naší dvojici daří. 

 


Foto: Mirek Kodytek