Vyhlášení sezony 2023 České jezdecké federace

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 10. 03. 2024

Vyhlášení nejlepších jezdců a koní za uplynulou sezonu se uskutečnilo v sobotu 9. března 2024 od 18 hod v Obecním domě v Praze.
Celý večer se nesl v duchu připomenutí si všech sportovních úspěchů uplynulé sezony a nechybělo ani ocenění těch nejlepších ze všech disciplín navržených komisemi ČJF.
V pátém pořadí večerního programu následovalo i vyhodnocení jezdců z kategorie pony.
 
Drezurní ocenění byla předána Barboře Krejčířové v kategorii jezdců 14-16let, Anetě Valeriánové v kategorii jezdců 11-13 let a Janu Perníčkovi v kategorii jezdců 8-10 let. 
Drezurním pony roku 2023 byl vyhodnocen valach Altrido Olet´s Koss v majetku pana Bořka Krejčíře, kterého v uplynulé sezoně sedlala nejen na národních ale i mezinárodních akcích Barbora Krejčířová.
 
 

 
Skoková ocenění převzala v kategorii jezdců 14-16 let Sophie Urbanová, v kategorii jezdců 11-13 let Vanessa Hájková (omluvena) a v kategorii jezdců 8-10 let Rozárie Mošťková.
 
Skokovým pony roku 2023 byl vyhodnocen valach Blesk 30 v majetku Pavla Holešovského, který cenu převzal společně s jezdkyní Viktorií Vokounovou, která s Bleskem absolvovala nejen národní závody, ale i mezinárodní závod.
 
 
Slavnostní Vyhodnocení nabídla České jezdecké federace i v rámci online streamu, který je nyní v rámci záznamu k dispozici na platformě Youtube, kde je k dispozici i pro následné shlédnutí.
Záznam Vyhlášení sezony 2023 ČJF <<<
 
 
 
Samostatné Vyhodnocení uplynulé sezony pony proběhne tradičně při zahajovacím ceremoniálu při MČR pony 2024, kdy budou vyhodnoceny vždy nejlepší jezdci dle kategorií a disciplín výkonnostního žebříčku, Naděje i Talenty pony.