CDIP Olomouc 2023

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Drezura, Vydáno dne: 12. 05. 2023

V Olomouci probíhají mezinárodní drezurní závody CDI-W a CDI3* v rámci kterých je místo i pro rundu pony CDIP. V této se prezentuje deset dvojic z Polska, Německa, Rakouska a domácího Česka. Naše barvy reprezentují Barbora Krejčířová, Lucie Kodytková a Vendula Špuková.

 

V rámci čtvrtečního programu byla na programu pro jezdce na pony úloha FEI pony team test, ve které zvítězila polská dvojice Veronica Pawluk s D´artagnan, druhou příčku obsadila opět Veronica Pawluk se svým druhým pony Golden Double W a třetí příčku obsadila Pola Guerquin-Koryzma s Milky Way PP. Barbora Krejčířová dokončila na 8. místě s Altrido Olet´s  Koss, devátá skončila Lucie Kodytková a desátá Vendula Špuková.

 

V rámci druhého soutěžního dne byla na programu túry CDIP úloha FEI pony individual, zde opět zvítězila polská dvojice Veronica Pawluk s D´artagnan, druhou příčku obsadila Pola Guerquin-Koryzma s Milky Way PP a třetí místo obsadila Veronica Pawluk se svým druhým pony Golden Double W. Z našich byla dnes nejúspěšnější opět Barbora Krejčířová.

 

V neděli program pro pony túru vrcholí volnou sestavou.

 

V seznamu účastníků mítinku v Olomouci je nejvýše postavenou dvojicí právě vítězka dvou úvodních soutěží Veronica Pawluk a D´artagnan, která je šestou dvojicí světového žebříčku FEI a držitelkou bronzové medaile z ME pony v roce 2022.