Český pohár pony jezdců v drezuře pokračoval v Líšnici

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 17. 04. 2023

V sobotu 15. dubna 2023 uspořádal ve svém areálu v Líšnici u Prahy premiérové drezurní  závody JK Arendel v rámci kterých proběhla i kvalifikace ČP pony jezdců v drezuře.

Počasí uplynulý víkend nebylo pořádání závodů nakloněno díky vytrvalým dešťům, ale pořadatelům v čele s Denisou Ptaszkovou se podařilo nakonec závody uspořádat.

V pátečním odpoledni padlo rozhodnutí, že soutěže obtížnosti S a L pro velké koně budou zrušeny a celý program bude upraven k pozdějšímu startu soutěží, pro příznivější výhled počasí.

Na programu zůstaly soutěže pro pony v rámci vypsaného Českého poháru pony jezdců v drezuře, které byly všechny hodnoceny s kvalitativním hodnocením a otevřené úlohy Z pro velké koně. I tak se pořadatelům sešlo po zrušení soutěží L a S pro velké koně bezmála na šedesát startujících dvojic.

 

Pro mladší věkové kategorie jsou v seriálu určeny soutěže stupně Z. V Líšnici byly na programu úlohy DU-A, kterou vyhrála Karolína Studničková s JG PEREL (69.750%) a soutěž Z4, kterou vyhrála Adéla Musilová s Lipton Samba (70.888%).

Pro starší věkové kategorie jezdců na pony jsou v rámci seriálu vypsány kvalifikační soutěže "L". V soutěži DD vyhrála dvojice Barbora Boučková a Bo-Gi´s Bolero (70.300%) a v soutěži DJ zvítězila Vendula Fajfrlíková a Bonaparte (70.403%).

 

Výsledky závodu včetně jednotlivých známek a výsledků započtených do seriálu - ZDE <<<

 

Fotogalerii ze závodu již zítra přinese web Horse.zonerama,com <<<