Červnové skokové pony speciály

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Rozpisy - Skoky, Vydáno dne: 10. 06. 2020

Ve druhé polovině června čekají na jezdce v sedle pony dva speciální skokové podniky!

 

Ten programově první bude hostit o víkendu 20. - 21. června 2020 areál ESC v Olomouci  pod názvem Pony Weekend Jumping Show!

V rámci mítinku proběhne i kvalifikace "Východního okruhu" ČP pony ve skocích, ta proběhne v neděli 21. 6. a je pochopitelně přístupná dle pravidel nejen pro moravské účastníky, ale mohou zde svůj případný postup do finále pojistit i účastníci z české části resp. Západního okruhu.

Úvodní sobotní program zahajuje handicapem ZP a skákat se bude až do stupně TP!

 

Zde mají jezdci zajímající se o novou mistrovskou skokovou kategorii Masters šanci si vyjet část své potřebné kvalifikace pro účast na MČR pony!

 

Pořadatelem akce je Sportovní stáj Nový Jičín – Hermelín klub ve spolupráci s Equine Sport Center Olomouc.

 

Využijte příležitosti areálu, který pro letošní rok podával přihlášku o pořadatelství MČR pony a je již tradičním hostitelem Světového poháru CSIW velkých koní!

Stavitelem Pony Weekend Jumping Show je Bertík Smékal.

Rozpis a přihlášení JIS <<<

 

Druhým mítinkem pro jezdce v sedle pony je pro letošní rok názvově upravený Pony weekend na Pony Days v Martinicích v termínu 23. a 24. června 2020.

 

V úterý 23. června proběhne kvalifikační kolo ČP ve stylovém skákání pony jezdců ZP-LP** a následně jsou na programu soutěže pony na čas a druhý den je na programu kvalifikační kolo ČP ve skocích pony od ZP do STP** pro "Západní okruh".

Rozpis a přihlášení JIS <<<

 

Pravidla seriálu Český pohár pony jezdců ve skocích - ZDE <<<