Czech Equestrian Masters Martinice ... den třetí

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 10. 09. 2016

   

Sobotní program pro děti na pony nebyl soutěžní, ale byl sportovní. Pořadatel ve spolupráci s naší jezdeckou špičkou připravil pro děti a jejich pony zajímavé sosutředění s "Czech Equi Stars". Pod tímto sloganem se skrývala taková jména jako Zuzana Zelinková, Tereza Hábová, Hana Vašáryová a Jirka Luža. Děti se přihlásily dle svých zájmů do drezurní či skokové nebo dokonce do obou tůr.

Zajímavé pojetí a osobní přístup naší špičky, která je pro většinu našich nejmenších vzorem bylo přínosným spestřením sobotního dne a kupříkladu drezurní část rozšířila ještě svými postřehy a hodnocením i dvojice trenérská Ema Kopuletá a Karolína Žižková.

Osobní přístup a propojení jezdeckých generací bylo i předpokládáným cílem pořadatele C-E-M a jezdci si určitě pro nedělní finálový souboj odnášejí další jezdecké zkušenosti od našich jezdeckých "patronů".

Děkujeme i jim za vstřícnost a krásný osobní přístup!!!

Nedělní program v Martinicích je bohatý na soutěže i doprovodný program a začíná v 8:30 hodin. Pony a jejich finále pak přijde na řadu ve13:45 h. před velkým finálem Diamond Tour.

 

PS. Video z předávání cen pro Vás připravujeme :)