Zduchovice hostí Drezurní šampionát

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 28. 07. 2016

Zduchovický Drezurní šampionát 2016 pro kategorie pony je již minulostí! V neděli odpoledne byly účastnící šampionátu pony u centrálním obdelníku přítomny slavnostního vyhlášení! A kdo vlastně vyhrál?

V mladší kategorii jezdců zvítězila Anna Procházková s Grenadierem Pony Park (2. Kája Dvořáková a Pretty Ginger a 3. Sára Kotisová a Lord) do druhého kola startovalo devět dvojic a v rámci starší kategorie jezdců byly dvojice tři a zvítězila Karolína Gálová s Gabrielem z JK Quella (2. Böhmová Nikola a Sunny a 3. Jarolímková Anna-Julie s Feši/Urpín).

Výsledky najdete na stránkách pořadatele a fotečky v týdnu přidáme na naše spřízněné stránky HORSE.ZONERAMA.COM.

Mladší jezdci 8-12 let   Starší jezdci 13-16 let

Od pátku do neděle se uskuteční ve Zduchovicích Drezurní šampionát pro nejmladší kategorie a tedy i pro pony.

Z přihlášek uvidíme trojlístek starších jezdců v rámci dvoukolového šampionátu v úloze P5 a v mladší kategorii jezdců se nám počty mění, ale kompletní soutěž bude! Předběžné startky na sobotu a neděli budou k dispozici dnes večer a i proto, že někteří přihlašovatelé nerespektují pravidla schválená pro šampionát!

Proto apel na všechny, hlásite-li své svěřence berte prosím na vědomí, že i Drezurní šampionát má svá pravidla a v připadě neoprávněného startu se jezdec vystavuje postihu!

Vše podstatné tedy najdete na stránkách pořadatele - ZDE <<< včetně předběžného časového programu od pátku do neděle!!!

On-line výsledky najdete na pravidelném odkazu zde, kde budou k dispozici právě zpracovávané závody - ONLINE VÝSLEDKY <<<