Benjamin Cup ve všestrannosti se rozjíždí

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Rozpisy - Všestrannost, Vydáno dne: 17. 05. 2015

Vítězka úvodního dílu Benjamin Cupu 2015 - Veronika KrejčováAktualizováno 18. 5. - Fotogalerii terénní zkoušky Benjamin Cupu na Borové můžete zažít prostřednictvím 145 fotek všech účastníků závěrečné zkoušky na webu WWW.HORSE.ZONERAMA.COM <<<


V neděli 17. května bylo na Borové u Chvalšin dojeto první kolo letošního seriálového tour Benajmin Cupu. Právě terénní zkouška zamíchla náležitě pořadím po dvou zkouškách drezurní a skokové. které se jely v sobotu. Zuzka Baloušková, která byla po dvou zkouškách nejlepší a vedla zaváhala na seskoku, kde bohužel pro ní závod po neposlušnostech skončil, průběžně druhá po dvou zkouškách Eliška Horáková si vybrala smůlu na terénní zkoušce, ale podařilo se jí nakonec s výraznou penalizací na překážká dokončit. Nakonec se tedy vítězkou úvodního dílu Benjamin Cupu 2015 stala Veronika Krejčová s Bonita 6 s bodovým výsledkem 68,48. Druhá skončila Eliška Vejdovcová a Cipísek 3 79,59 tr.b. a třetí skončila Šárka Štvánová a Sisi 10 88,68. Na start celé soutěže se postavilo 10 dvojic a dokončilo 8 dvojic.

Výsledky Benjamin Cup- Borová <<<

Další díl seriálu proběhne v Lošticích 20. - 21. 6. 2015. Věříme, že i zde se sejde slušná závodní sestava.

Vítězkou soutěže L - pony se pak stala Zuzana Baloušková - Prrety Ginger - Výsledky <<<


V sobotu 16.5.2015 startuje v Borové nový ročník seriálu Benjamin Cup určený pro začínající jezdce na pony ve všestrannosti. Sponzorem tohoto seriálu jsou opět Jezdecké potřeby Bukefalos Olomouc. Benjamin Cup v Borové hned v prvním kole přivítá 10 jezdců na pony. Zájem pony jezdců příjemně překvapil majitelku společnosti Bukefalos a ta se rozhodla, že vítěz každého kvalifikačního kola Benjamin Cupu získá dečku Equiline s výšivkou sponzora a vítěz celého seriálu Benjamin Cupu, získá krásnou deku na koně, která bude slavnostně předána na galavečeru.

 Již o víkendu 16. - 17. května 2015 se rozjede druhý ročník pohárové soutěže Benjamin Cup pony ve všestrannosti v rámci závodů na farmě Borová.

Připomínáme, že uzávěrka přihlášek je již 8. května 2015 a pomocí ONLINE přihlašovacího systému můžete reailizovat - ZDE <<<, v systému najdete i strukturu soutěží!


Pony komise České jezdecké federace a JK Amír ML 0096 vyhlašuje 2.ročník pohárové soutěže 

BENJAMIN CUP PONY VŠESTRANNOST 2015 
            
Soutěž všestrannosti jednotlivců složená z drezurní zkoušky, terénní zkoušky a skokové zkoušky, konaná v jednom nebo dvou dnech pro jezdce od 10 do 16 let na pony všech kategorií, zvláště pro začínající jezdce a začínající pony.                                                                                                            
Obtížnost soutěže všech kol je ZL pony.
Jezdec může v soutěži startovat s více koňmi, přičemž je vždy hodnocen jako samostatná dvojice –jezdec + pony.
Ve všech zde neuvedených bodech platí pravidla pony a pravidla všestrannosti a dále rozpisy jednotlivých závodů.
 
Celá pravidla včetně termínového kalendáře roku 2015 najdete v menu pod "Benjamin Cup 2015" <<<
 
Pravidla seriálové soutěže <<<