Úspěšná rakouská mise

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 19. 04. 2014

Adéla BubeníkováÚspěšnou misi má za sebou Adéla Bubeníková a Sofie Najmanová. Obě jezdkyně se zúčastnily závodů CSNP-A v rakouském středisku Linz - Ebelsberg od 17. do 19. dubna.

Pvní soutěžní den čtvrtek 17. dubna přinesl bezchybný výkon a nejrychlejší čas vítězství Adélce s Vasilem v pony skokové soutěži CSNP-A na výšce 110 cm, kterou vyhrála z 18 startujících dvojic a zároveň zvítězila v rámci 1. kvalifikace Doskar4Equi Pony Grand Prix.

Druhý den na stejné výšce překážek 110 cm v pony soutěži CSNP-A zvítězila z devíti startujících Sofie s Hoppe Van´t Kruis a druhé místo si připsala Adélka s Vasilem. Obě naše dívky dokončily kurz bezchybně!Sofča a Hope Van´t Kruis v Linz

Závěrečný den pro pony soutěže byla sobota (program na závodišti pokračuje až do nedělní soutěže 150cm, ale již bez pony soutěží). V rámci Petit Doskar4Equi Pony Grand Prix na výšce překážek 115 cm obsadila krásné druhé místo po bezchybném základním kole a s jednou chybou v rozeskakování Sofie s Hoppe Van´t Kruis a sedmé místo s jednou chybou v základním kole Adélka s Vasilem.