Seriál Ponyliga 2013 jde do finále ...

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Skoky, Vydáno dne: 26. 11. 2013

nejlepší čtyřka Pony Extraligy se střídáním koní Vegrichtová-Matuška-Tůmová-StárkováAktualizováno 28.11. - Závěrečný report se dvěma rozhovory Adélkou a Denisou najdete ve více než 12-ti minutovém shrnutí obou finále (Ponyliga, Pony Extraliga), který přináší internetová televize EQUITV.CZ - ZDE <<<

Aktualizováno 26.11. - Ve svém zpravodajství přináší i krátkou reportáž z finále Pony Extraligy televizní kanál ČT 4 Sport.

Zde pochopitelně patří největší dík týmu Josefa Malinovského a serverům JEZDCI.CZ a EQUITV.CZ za mediální propagaci pony na celostátní úrovni.

Reportáž na TV ČT 4 Sport <<<

Aktualizováno 25.11. - Celá video reportáž jednotlivých finálových jízd účastníků velkého finále se střídáním koní přináší server EQUITV.CZ - ZDE <<<

Fotogalerii serveru JEZDCI najdete ZDE <<<

Aktualizováno 24. 11. - Pro letošní rok je dobojováno!!! Nedělní výsledky - ZDE <<<.

Velké finále se střídáním koní Finále Pony Extraligy vyhrála Denisa Vegrichtová z JK Mělník, druhý skončil Lukáš Matuška z Jezdeckého klubu Dražka, třetí skončila Šárka Tůmová z JK Koba a čtvrtá Klára Stárková z JK Sedmička.

Nej trojka Ponyligy Bubeníková-Weisnerová-Míková

Nejlepším trojlístkem finálové dvoukolové soutěže Ponyligy je vítězka Adéla Bubeníková s Vasilem z JK Urban, druhou příčku vybojovala Karolína Wiesnerová se Sargem z JK Mělník a třetí příčku vybojovala Markéta Míková s Fíkem z JK Mělník.

Vítězem Finále Teenagera se stal Martin Vašák s Bjergluns Choping z JK Český Dvůr.

Reportáž připravuje server EquiTV, jakmile bude odkaz přidáme link na video.

Aktualizováno 23.11. - Nedělní startky - ZDE <<<

Průběžné sobotní výsledky - ZDE <<<

Desítka pro finále Ponyligy je jasná po poslední kvalifikaci. Finále si zajistila: Najmanová, Míková, Bubeníková, Skřivánková, Kumičíková, Melmerová, Vlachová, Nenko, Finsterle, Wiesnerová.

Do finále se střídáním koní by nám měla nastoupit čtyřka Tůmová, Vegrichtová, Matuška, Stárková.

Nedělní program začíná v 9:00 hodin ukázkou do 70 cm násl. ukázka ZM a cca od 11:00 hodin finále Teenager, cca od 13:00 hodin finále Ponyligy a cca od 15:00 hodin finále Pony Extraligy.

Ponyliga 2012

Aktualizováno 22. 11. - Předběžné sobotní startky - ZDE <<<

Sobotní oficiální program - handicapová soutěž LP začíná v 11:30 hodin.

Nedělní finále Ponyligy handicap SP bude startovat ve 13 hodin a následně by mělo proběhnout i velké finále Pony Extraligy.

O víkendu 23. – 24. 11. 2013 proběhne v heroutické hale již jedenácté finále seriálu PONY LIGA ( Pony Extraliga, Teenager ). Letošnímu finálovému klání budou předcházet v sobotu závěrečná kvalifikační kola jednotlivých kategorií, ve kterých se může ještě rozhodnout o desítce, respektive čtyřce pro velké finále.

Nedělní program bude vrcholit již tradičním finále se střídáním koní!