Dražka Cup 2013 pokračoval druhým kolem

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 26. 05. 2013

Petr-Jan Matuška - GLEN ALLY vítězové soutěže STPBV sobotu 25. května 2013 druhým letošním podnikem pokračoval seriál závodů pro pony a velké koně Dražka Cup 2013 vypsaný při skokových závodech pořádaných JK Dražka o 2 x 10.000Kč pro nejlepší trojlístek bodujících ve dvou kategoriích.

 

V rámci skokové soutěže LPA se prezentovalo 14 dvojic a vítězství si vybojovala domácí dvojice Petr-Jan Matuška s GLEN BONITA, druhé místo získala Šárka Tůmová a třetí skončil Lukáš Matuška v sedle plemenného hřebce působícího na Dražce v přirozenné plemenitbě GLEN SAHIB.

Handicap SP ve kterém startovalo 11 dvojic výškové kategorie "B" se stal Šárky Tůmové s KARA/BACARDIA z JK Koba, druhý skončila dvojice Petr-Jan Matuška GLEN ALLY z domácího JK Dražka a třetí Lukáš Matuška.

Vítězství skokové soutěže STPB pro domácí barvy zajistila dvojice Petr-Jan Matuška s GLEN ALLY za JK Dražka, druhá skončila Kamila Hüttnerová s TIMEA  reprezentující klub Cesta ke koním o.s. Nejdek a třetí místo vybojovala Šárka Tůmová s KARA/BACARDIA.

Odkaz na fotogalerii najdete níže v článku.

 

Výsledky závodů <<<FOTGALERIE ZÁVODŮ 25. května 2013 <<<


V sobotu 25. května pokračuje druhým kvalifikačním kolem seriál pro jezdce na pony, který pořádá JK Dražka v rámci svých závodů.

Jedná se  již o 3. ročník bodovacího seriálu s vyvrcholením 28. září 2013 při již třinácté skokové sezóně závodů na Dražce.

Seriál zahrnuje dvě kategorie Pony Jump a Junior Jump a je určen pro jezdce na pony a děti, juniory a jezdce do 21 let. V obou kategoriích si pak tři nejlepší rozdělí 2 x 10.000 Kč.

V sobotním kole jsou pro pony připraveny bodované soutěže LPA, handicap SP a soutěž STPB.

ROZPIS ZÁVODŮ <<<