Mladí čeští jezdci na dubnovém CSN*, CSN-P Markrgrafneuesiedel

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 10. 04. 2013

Sofie Najmanová se v loňském roce přestavila v Markgrafneuesiedelu na jaře na venkovních závodech a na podzim na halových závodech

Aktuálně 13. 4. - V ranní stylové soutěži 85cm úřadující mistr české republiky zvítězil Tomáš Plšek s koněm Samara a svoji stylovou formu potvrdil 3 místem na Zarga. 4. místo ještě získala Sára Finsterle s koněm Siepke's Diabolo.

V další pony soutěži na čas Sofie Najmanova vyhrála v pěkné konkurenci 16 koní s Night Beauty T o 2 sekundy a Tomáš Plšek získal 4. místo.

 

 

Ve dnech 12. – 14. dubna se v rakouském areálu Gut Sonnenhof konají za účasti mladých českých jezdců na pony a velkých koní závodů na venkovním kolbišti. Startovat budou Finsterle, Gabryšová, Najmanová, Vašák, Plšek.Pony jezdci budou startovat v soutěžích v pátek podvečer, v sobotu a v neděli ráno na výškách začínajících vždy 85cm na styl a dále pokračují soutěžemi na čas 95cm až po nedělní vyvrcholení 110cm.

Soutěže pro velké koně proběhnou jak ve stylových parkúrech 95 – 115 cm tak po klasické soutěže na čas do nedělní 140cm.

 

Z České republiky se do Markgrafneueseidelu vypraví skupina vedená Kateřinou Vašákovou. Jednoho koně a dva pony si bere Sofie Najmanová, po dvou pony Sára Finsterle a úřadující mistr ČR Tomáš Plšek. Pony jezdce doprovodí junioři na mladých koních Martin Vašák a Petra Gabryšová.

 

Průběžné výsledky můžete sledovat

 http://www.horse-events.at/horse-events/turniere?tnr=13276&__CWXFWK_smart=ZGV0YWlscyRzZXRUdXJuaWVy

 

Na stránky pořadatele se dostanete http://www.gut-sonnenhof.at/