Ponyliga 2013 zahájena...

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 24. 03. 2013

Sofie a GERAV neděli 24. března byl v Herouticích zahájen další, již jedenáctý ročník nejstarší seriálové soutěže pro jezdce v sedle pony Ponyliga 2013. 

Seriál pravidelně zahajuje v heroutické hale, aby se sem s finálem v poslední listopadový víkend opět vrátil a vyvrcholil. V rámci prvého kola na jezdce čekala handicapová soutěž LP a SP.

 

V první zmiňované handicapové soutěži LP se prezentovalo 18 dvojic a vítězství získala loňská vítězka finále Ponyligy 2012 Sofie Najmanová s Gerou z JK Český Dvůr, druhá skončila Markéta Miková s Vílou z JK Mělník a třetí skončila Šárka Tůmová s Karou z JK Koba.

 

Ve druhé soutěži handicapu SP započítávané do seriálové soutěže Pony Extraliga, která při listopadovém finále vrcholí velkým finálem se střídáním koní se prezentovalo deset startujících. Nejvíce se dařilo a vítězství získala Šárka Tůmová s Karou, druhá skončila Lenka Heřmanová se Sabinou z JK Mělník a třetí skončil Lukáš Matuška s Glen Nancy z JK Dražka.

 

Foto připomenutí za prvním kolem najdete na naší FB stránce (pochopitelně pro FB přihlášené) <<<Druhým kolem seriál pokračuje 8. 5. 2013 na písku v Herouticích, aby se pak rozjel i po dalších kolbištích.

 

Výsledky naleznete na webu Jezdci.cz <<<

 

Fotogalerii ze závodů Styl šampionátu v Herouticích 17. 3. 2013 najdete na naší FB stránce <<<