Vítězný hattrick Denisy

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 18. 03. 2013

Denisa Vegrichtová a LARUSSO VOM VILSTALV neděli 17. března byl v Herouticích zahájen druhý ročník Styl šampionátu pony, který vyvrcholí svým finálem v rámci úvodního dne mistrovského podniku na Hradištku.

V soutěžích ZP - LP se prezentovalo na úvod sezony poměrně dost koní, což i u soutěže ZL vedlo k nutnému rozdělení na handicapovou část kategorie S+A a samostatnou soutěž pro kategorii B ( nutné pro dodržení limitu 25 startujících v soutěži).

Sezonu a styl nejlépe rozjela Denisa Vegrichtová z JK Mělník. Z heroutické haly si odvezla vítězný hattrick, když zvítězila ve všech soutěžích ve kterých startovala.V handicapu ZP (18 start.) v sedle GARFIELDA (8,3 bodu), v ZLPB (22 start.) opět s GARFIELDEM (8,4 bodu) a v handicapu LP v sedle LARUSSA VOM VILSTAL (8,3 bodu).

Jedno vítězství Denisa "nechala" Aničce Šeborové z JK Český Dvůr v handicapu ZLP S+A (6 start.). Soutěž, ve které Denisa neměla zastoupení ovládla právě Anička s DANTEM a vítězná známka měla hodnotu 8,1 bodu.

 

Bodové výsledky po prvé kvalifikaci <<< (již opraveno :) omlouvám se osobně  - Honzovi vznikla chyba mezi klávesnicí a židlí )

 

Výsledky závodu Heroutice 17. 3. 2013 - kvalifikace Styl šampionátu pony 2013

 

Fotogalerii pro Vás připravujeme :)