Nicola do Arezza

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 21. 03. 2012

ArezzoAKTUALIZOVÁNO 25. března 16:35h. : Nicola dnes s PRIMUSEM absolvovala v rámci posledního dne Grand Prix Pony a dokončila tuto skokovou soutěž na výšce 125 cm za 4 tr. body. Výjezd lze zhodnotit za potvrzení výkonnosti naší v současnosti nejlepší jezdkyně, jejíž cílem je předpokládaný start na ME Pony ve francouzském Fontainebleau.

 

AKTUALIZOVÁNO 23. března 15:15h. : Nicola s PRIMUSEM v rámci prvního dne zvolila na rozjezd a okoukání soutěž na výšce 115 cm a bez zaváhání, tedy bez trestných bodů tuto absolvovala.

 

Nicola Grünthalová míří na další mezinárodní podnik. Italské Arezzo ve kterém proběhne od 20. března do 15. dubna 2012 Toscana Tour se jí stane dočasným domovem. Nicola vyráží závodit již během prvního týdne a na program příjdou soutěže pro pony již v pátek. První týden Toscana Tour bude pro pony vrcholit v neděli Velkou cenou na výšce 125 cm. Nicola má po úspěšném podzimu v Manerbiu i únorovém Linzi další z bodů po odvolaných pony soutěžích v Jardy právě Arezzo. Její tour by měla následně pokračovat do belgického letoviska Moorsele a v polovině dubna by Nicola měla startovat na půdě pořadatelského střediska letošního ME Pony ve francouzském Fontainebleau.