V Herouticích se dařilo Pegasům... 4. kvalifikační kolo seriálu Ponyliga 2011

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Rozpisy - Skoky, Vydáno dne: 28. 06. 2011

logo ponyliga Fotogalerie ze závodů.

Nedělní program byl pochopitelně poznamenán nelichotivou předpovědí počasí, která byla opravdu hrozící...řada přihlá?ených své starty odvolalo a tak nejsilněji byly zastoupeny soutěže pro pony. Jezdcům a koním však bohužel počasí vůbec nepřálo a to zejména v poslední soutěži SP.
V rámci 4 kvalifikace seriálu TEENAGER 2011 určené jezdcům věkové kategorie 12 - 21 let na velkých koních se nejlépe v rámci otevřené soutěže ZL vedlo dvojici Lukáš Matuška a GLEN PEGAS z Jezdeckého klubu Dražka soutěž tato dvojice vyhrála a připsala si i body za prvé místo do seriálového hodnocení. Druhý skončil Ondřej Kraus a třetí Nikola Dohnalová.
V seriálové soutěži Ponyliga pro jezdce 8 - 12 let na pony v rámci handicapu LP zvítězila Pavlína Přikrylová s EL PEGAS ze Stáje Derby a získala i díky svému věku vítězství v seriálové soutěži.
4. kvalifikace seriálové soutěže PONY EXTRALIGA byla vypsána v handicapu SP, který byl již posti?en vytrvalým de?těm a jako jediná byla bezchybná a vyhrála Marie Dvořáková a CHOCK z JK Neveklov
Výsledky soutěží.

V neděli 3. 7. 2011 pokračuje seriál Ponyliga 2011 již svým čtvrtým kolem na Farmě Heroutice. Závodům předchází skokový sobotní podnik pro velké koně i koně s Mistrovství Středočeské oblasti pro děti a juniory na velkých koních.
Více najdete na webu pořadatele www.heroutice.cz.