CSI P Zduchovice

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Skoky, Vydáno dne: 26. 04. 2011

Vítězkou nejtě??í skokové soutěže pro pony plánované pro letošní rok na našem území se stala reprezentantka Polska Magdalena Majchrzak, Majchrzak Magdalena (POL) - vítězka Pony Big TOUR Zduchovicekterá byla jednou ze třech bezchybných na základním parkuru na vý?ce 125 cm a v rozeskakování byla jedinou bezchybnou a zaslou?eně zvítězila v GRAND PRIX Pony Big Tour v rámci CSIP Zduchovice 2011.
Ve čtvrtek 28. dubna startuje na zduchovickém kolbi?ti skokový mezinárodní mítink CSI 1* + J/YR/CH/P. Pro jezdce na pony pořadatel připravil i národní část závodů a ze zahraničí do pony soutěží dorá?í kromě domácích jezdců i zahraničních. V kategorii Pony BIG TOUR se bude prezentovat dle přihlá?ek na dvě desítky startujících a nejsilněj?í zastoupení bude mít ekipa Rakouska, druhou nejsilněj?í bude ekipa Poláků. Rakousko dle přihlá?ek by mělo mít v Pony Big Tour 10 zástupců.
Pozvání tedy již na čtvrtek do Zduchovic na CSI jen? slibuje pěkný sportovní zážitek. Do svého dřívěj?ího domácího působi?tě přijí?dí i hřebec NIGHTFEVER, který byl do loňského roku ve Zduchovicích doma a vrací se zpět v sedle se svým novým polským jezdcem.