Vyhodnocení pony sezóny 2010

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 10. 01. 2011

Vítěz bowlingového turnaje týmů - Stáj Moudrý Aktualizace 13. února 2011

FOTOGALERIE-GALAPONY - Benešov

Fotogalerie, kde naleznete více než 250 fotek z objektivu Katky Návojové je pro Vás připravena na vzpomínku báječného a neopakovatelného večera, který pro nás připravila Katka Vašáková se svým týmem za pomoci všech sponzorů, kterým jménem komise pony moc a moc děkuji za přízeň. Poděkování patří i předávajícím, kdy drezurním jezdcům blahopřála Hana Vašáryová, jezdcům všestrannosti pak manažér všestrannosti Antonín Klauz a skokanům poblahopřál manažer pony Michael Moudrý a se svou zdravicí osobně přiřel i prezident ČJF Jaroslav Pecháček. Děkujeme za přízeň a účast! K hodnocení samotnému se dostaneme s postupem času. Dnes už jen technická informace k fotogalerii - máte-li o nějaké fotky zájem lze je objednat u autorky - Katky Návojové, kdy kontakt naleznete přímo ve fotogalerii.

Aktualizace 8. února 2011 Jak se nám ten Galavečer blíží přinášíme další informaci k programu. Součástí pozvánky byla i informace o bowlingovém turnaji. A právě k této části programu dnes blíže. Speciální cena od Pekáren BENEA bude určena pro nejlepší tým...a právě k bowlingovému turnaje týmů dnes přinášíme INFO včetně pravidel !!!
Prostudujte a již dopředu připravujte právě svůj vítězný tým !!!

 Aktualizace 7. února 2011 - Galavečer pony již tuto sobotu! Lístky k sezení jsou beznadějně pryč a zájem je i o vstupenky "k stání". V sobotu bude v benešovském S Centru tedy opravdu rušno.
A opět uvolníme jednu z důvěrných informací, kterou máme přímo od pořadatele.
V rámci slosovatelných vstupenek došlo ještě k většímu zatraktivnění neboť nebude losován jen jeden zájezd ale hned tři!!! A to v pořadí od 3 místa pro které je připraven - Víkendový pobyt v Rokytnici pro 2 osoby přes druhé místo - Víkendový pobyt v Rokytnici pro 4 osoby a? po hlavní cenu v rámci slosovatelných vstupenek - Týdenní pobyt v Rokytnici pro 4 osoby.

Vše začíná v 17 hodin 12. února 2011 v S Centru Benešov!!!

Aktualizace 3. února 2011 - Galavečer pony se již blíží, od soboty za týden vše o 17 hodině začne a pořadatel hlásí plnou kapacitu míst k sezení!!!

Aktualizace 26. ledna 2011 - Galavečer pony se již blíží, k 25. lednu pořadatel eviduje zájem 160 uchazečů o vstupenky, vzhledem ke kapacitě nezbývá již tolik volných vstupenek k sezení! Kontakt na rezervaci naleznete níže a i zde platí - rychlejší vyhrává!
Program bude tradiční v předávacích ceremoniích, diskotéce a slosovatelných vstupenkách, kde hlavní výhrou bude letní víkendový pobyt pro 4 osoby v malebném horském středisku v Rokytnici nad Jizerou a netradiční po třech letech se vracející turnaj v bowlingu (klubový) - o speciální dort Pekáren Benea (zde nutno tedy upozornit, že je nutné volit příhodný společenský oděv).
Chcete-li být u toho i Vy stačí si vstupenky rezervovat na emailu:
jezdeckaskolavasakova@seznam.cz
nebo telefonicky na číslo 724994032. Pozvánka na Galavečer pony - Bene?ov 12. 2. 2011

GALAVEČER PONY

Vyhodnocení sportovní sezony pony 2010

12. února 2011 od 17.00 hodin v S Centrum Benešov


- Vyhodnocení sportovních kategorií pony žebříčku
- Klubová soutěž v bowlingu
- Diskotéka
- Slosovatelné vstupenky
- Poníkovské překvapení
Všichni zájemci tedy nechť vedou v patrnosti tento termín.
Pořadatelem akce je Jezdecká škola Vašáková ve spolupráci s JK Český Dvůr.

Rezervace vstupenek na emailu:
jezdeckaskolavasakova@seznam.cz
nebo na telefonu 724 994 032
.

Mapa místa konání - www.scentrum.eu