Mělnický podzimní pony festival

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 04. 10. 2010

Aneta Dohnalová-Vasil Mělnický podzimní pony festival se konal 1. - 3. 10. 2010, tento pony festival byl letošním již posledním a i díky předcházejícímu dost ?patnému počasí byl asi díky tomuto počasí málo obsazený a proto se některé soutěže v drezůře i ve skákání zru?ily.
V rámci závodů na Mělníce došlo při posledním podniku i k vyhlášení celoročních seriálových soutěžích, které vypsal tamní jezdecký klub.
Memoriál MUDr Trojana vyhrála Michaela Pavlisová - Trinka, letošní dvojnásobná drezurní mistryně. Výsledek se dal předjímat díky pravidelné účasti a vynikajícím výsledkům této dvojice nejen na podzimním pony festivalu. 2. místo obsadila domácí Anna Hrudková - Viki.
Suprachor cup - OBJEV ROKU - 1. místo Sára Roubalová - Lucas , 2. místo Denisa Vegrichtová - Sargo.
POHÁR MĚLNÍKA - finálovým kolem měla být soutěž STPB, ale kvůli nedostatku účastníků proběhlo tedy závěrečné finálové kolo při soutěži SP v kategorii jezdců 13-16let bylo pořadí následující:
1.místo Aneta Dohnalová-Vasil se 120.5 body, 2. místo Dominika Řezníčková - Jack, 3. místo Marie Hrudková - Pegas, 4. místo Eli?ka Orctová - Hugo Boss.
Ve věkové kategorii jezdců 8 - 12 let zvítězila domácí Lenka Heřmanová, která jako jediná absolvovala finále.
Počasí se o víkendu nakonec docela vydařilo a některým koním se v tom počasí vedlo moc dobře. Všem umístěným moc gratulujeme!!!