Ponyliga 2010

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Reportáže a fotoreportáže, Vydáno dne: 15. 03. 2010

logo ponyliga V heroutické hale byl zahájen již osmý ročník seriálové soutěže Ponyliga 2010. V kategorii Ponyliga tedy seriálu pro nejmladší jezdce na pony do 12 let v seriálovém klání zvítězila Barbora Kamírová - PRINCESS AIDA /1. kolo Ponyliga 2010/Tereza Krou?ková s ELI /Horse Academy/ a byla i vítězkou soutěže otevřené, druhá v rámci otevřené soutěže handicap LP skončila ?árka Tůmová s BACARDIA II /JK Koba/ a třetí místo vybojovala Barbora Kamírová s PRINCESS AIDA /JK Borová/.
Šárka Tůmová-BACARDIA II-vítězka 1. kola Pony Extraligy 2010V seriálové soutěži Pony Extraliga 2010 určené pro jezdce na pony do 16 let a soutěži SPB zvítězila ?árka Tůmová s BACARDIA II /JK Koba/ a zároveň si připsala k dobru i body za 1. místo v seriálové soutěži, druhá skončila Petra Boháčová s TARA /JS Delta/ a třetí místo v otevřené soutěži vybojovala Hana Bařtipánová a SANDY /JK Český Dvůr/ stejné pořadí bylo i v 1. kole seriálové soutěže Pony Extraliga 2010.
Seriálová soutěž TEENAGER je určena pro jezdce do 21 let na velkých koních a zde bylo seriálové umístění shodné pro první dvě umístěné v soutěži. Vítězství si z Heroutic odvezla Kateřina Va?áková s DORCA /JK Český Dvůr/, druhé místo obsadila Jana Perníčková KARINA /JK Heroutice/.
V průběhu týdne proběhne aktualizace na servru Ponyliga, kde přineseme průběžné pořadí po prvním kole a aktualizované pravidla pro rok 2010 k seriálu.
Výsledky 1. kola

Přinášíme pozvánku na 1. kvalifikační kolo seriálu PONYLIGA 2010, který začíná v rámci tradičních skokových závodů Jarní ceny Heroutic v sobotu 21. března. Na programu jsou dvě ukázkové soutěže přistupné i jezdcům a koním bez licenci, dále oficiální soutěže pro pony a? do SPB a pro velké koně a? do L* - Jarní ceny Heroutic.
Další informace naleznete na webu Výsledky 1. kola