Letní Trojanovice /Aktualizováno 12.7./

Autor: Honza <mahon(at)centrum.cz>, Téma: Rozpisy - Skoky, Vydáno dne: 08. 07. 2009

Vítězka soutěže STP K.Kubrická-Bohemia Wild BoyAktualizováno 12.7.
V rámci sobotních soutěží pony v Trojanovicích se se?lo poměrně početné pole startujících ve všech soutěžích. V soutězi handicap ZLP /17 startujících/ zvítězila domácí Natálie Bla?ková s LÍZA za TJ JK Trojanovice. Druhou soutěž handicap LP /15 startujících/ vyhrála Hana Bu?ková na MARKÝZA 3 za TJ JK Trojanovice. V handicapu SP /16 startujících/ zvítězila Kateřina Kubrická s BOHEMIA WILD BOY ze Sportovní stáje Kubrický a v nejvyšší soutěži dne pro pony handicapu STP /8 startujících/ zvítězila opět Kateřina Kubrická s BOHEMIA WILD BOY ze Sportovní stáje Kubrický jako jediná s bezchybným výkonem v základním kole.
Výsledky soutěží přiná?í server
Jezdectvi.info.

V rámci dvoudenních skokových závodů 11. a 12. července bude sobotní den vyhra?en pro soutěže pony. V soutěžích ZLP a? STP je to jedna z posledních možností plnit kvalifikace na nadcházející šampionát pony, kde uzávěrkovým datem je 14. srpen.