MISTROVSTVÍ ČR SKOKY+DREZURA PONY 2016*Zduchovice ( 811B1 )


18_ Mistrovství ČR ve skákání věkové kategorie 13 - 16 let na pony do 148 cm KVH K1:


Článek PJS: 299.3.7.4


Délka[m] / Rychlost[m/min] / Stan.čas / překážky: 390/325 72 14/11
Generováno: 14.08.2016 16:53


Pořadí Jezdec Kůň Subj 1. kolo 2. kolo 3. kolo
1 Táboříková Jana KARA JK Falea 0 / 46,16 0 / 48,42 0 / 55,73
2 Lipavská Tereza KAČENKA 1 JK Sloupnice z.s. 0 / 52,82 0 / 55,10 0 / 57,69
3 Poláchová Valentýna BEN 8 JK Skrip Dobročkovice 0 / 68,42 0 / 67,67 0 / 68,69
4 Moudrá Klára BONITA 6 JS Vlčí ranč Jánská 0 / 58,59 4 / 56,44 0 / 63,00
5 Liďáková Karolína SUN SHAIN Sportovní stáj - Hermelín klub, z.s. Nový Jičín 0 / 60,72 0 / 65,49 4 / 59,12
6 Svobodová Tereza BEAUTY 3 JK Opřetice, z.s. 0 / 68,26 5 / 75,10 4 / 73,20
7 De Jagerová Alexandra BEST SIMPLY'S BOY JK Slapy 4 / 66,49 0 / 67,18 6 / 82,45
8 Beinhauer Matěj HVĚZDA AZ Pneu SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice 0 / 54,21 4 / 53,19 8 / 55,00
9 Moulisová Barbora DARINKA 2 Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. 4 / 61,81 4 / 61,07 4 / 62,99
10 Boháčová Lucie POSEJDON 1 JK BRANTICE z.s. 0 / 60,59 4 / 66,50 8 / 62,51
11 Hartzová Nina VANESA 8 JK Sedla 4 / 62,19 4 / 64,88 4 / 68,19
12 Kumičíková Klára IVAR RIANTHE'S SIELINTJE JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. 4 / 65,18 4 / 65,96 4 / 66,88
13 Michálková Tereza HILDA 1 Pegas Děpoltovice 0 / 63,86 0 / 69,03 16 / 72,59
14 Pospěch Daniel STASIEK Pegas Děpoltovice 0 / 64,31 0 / 64,28 17 / 78,47
15 Melmerová Lucie MUŠARGO JK Equuleus Praha 4 / 61,22 8 / 55,76 8 / 63,69
16 Škutová Adéla SONY 2 JK Kočendovec Bohumín o.s. 8 / 65,39 8 / 61,72 4 / 69,77
17 Gálová Karolína CHOCK Jezdecký Klub QUELLA 0 / 64,19 4 / 65,31 16 / 68,39
18 Šustrová Eliška GOLIÁŠ 6 Pegas Děpoltovice 8 / 62,86 0 / 67,02 12 / 71,50
19 Modrová Michala MISCHEL Pegas Děpoltovice 1 / 72,68 8 / 65,17 12 / 73,15
20 Holcová Martina CARDA JK Mariánovice, z.s. 0 / 60,41 9 / 75,84 13 / 78,09
21 Horáková Helena MAJA 1 JK Pohádková usedlost Lovětín z.s. 12 / 59,99 8 / 64,92 8 / 68,87
22 Hakrová Natálie BRUMBI EWITA JS Horseland Equiservis 12 / 60,13 4 / 60,20 16 / 68,10
23 Táboříková Jana ROMEO 17 JK Falea 0 / 51,18 0 / 53,79
24 Pospěch Daniel NEBO BRANDY TOT Pegas Děpoltovice 4 / 63,20 4 / 61,85
25 Hartzová Nina LADY STAR JK Sedla 8 / 63,73 12 / 63,12
26 Matuška Petr-Jan GLEN ALLY Jezdecký klub Dražka 16 / 64,13 11 / 82,59
27 Modrová Michala TERI Pegas Děpoltovice ELM /
28 Kuntová Kateřina ENTENTÝKY JO La-Boheme Zduchovice ELM /
29 De Jagerová Alexandra DRAK 11 JK Slapy ELM /
30 Šimek Vít BESSY 5 Země koní ELM /
31 Šimek Vít KYKY Země koní ELM /
Pořadí Jezdec Kůň Subj
Vytvořeno programem AceGallop

www.ponyeuweb.cz - Privátní portál o ponysportu
www.ponyeuweb.cz - Privátní portál o ponysportu


Jezdecká stáj TURSKO - Ustájení, výcvik, letní příměstské tábory na koních


Horse.zonerama.com - Fotogalerie jezdeckých akcí - možnost objednání fotografií


www.Palomino.ic.cz - Nabídka sportovních koní, pony - prodej